PDA

View Full Version : Harry Potter and the Deathly Hallows/Даровете на смъртта



UNITED2
11-18-2010, 16:40
http://prikachi.com/images/389/2678389s.png
Силата на Волдемор нараства все повече. Той вече контролира министерството на Магията и Хогуортс. Хари, Рон и Хърмаяни решават да завършат работата на Дъмбълдор и да открият останалите Хоркрукси, за да победят Тъмния Лорд. Малка е надеждата за тях, затова всичко което правят трябва да върви по план.

http://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE

Денят дойдеееееееееееееееееееее ее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Pospalanka
11-18-2010, 16:54
Обожаваммммм Харииии :grin: С нетърпение очаквам да излезе в българските торенти !!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

UNITED2
11-18-2010, 17:02
Ако толко го обожаваш,отиди на кино не го чакай по торентите :D :D :D А инъче първите 40 минути ги има в нета вече 8)

bootyboy
11-18-2010, 20:09
надявам се този път да да го гледам на кино :)

TrustNobody
11-18-2010, 20:37
остарях,мама му деба :(
израстнах с Хари,не мога да си представя,че скоро всичко ще свърши!!
тая книга ме научи да чета,по дяволите..

GossipGirl89
11-18-2010, 20:39
Оф на мен ми се ходи на кино да го гледам ама няма да е точно на предпремиерата... По-натам сигурно :) Иначе ще ми е мъчно, че му се вижда края вече :(

mokka
11-18-2010, 21:37
Намерих си с кой да идааааааааааааааааа :grin:

Vincitore
11-19-2010, 14:01
Аз днес бях да го гледам и много ми хареса , жалко че е разделен на 2 части :( Иначе билетите в сити центъра от 10 мисля че до към 1 са по 4 лева , а залата беше почти празна ...

xWandereRx
11-19-2010, 18:38
:shock: :shock: :shock: настръхнах като гледах трейлъра, ЖЕСТОК Е :shock: вече имам огромни очаквания за филма, дано не се разочаровам
някак си ми стана и тъжно като си помисля, че това е края :(
най - великата поредица :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

lipstik
11-20-2010, 08:37
Вчера го гледах на кино иии това беше най-скучната и безинтересна част от всички :? Жалко,очаквах много повече...Всичко интересно е събрано в трейлара...

UNITED2
11-20-2010, 11:17
Вчера го гледах на кино иии това беше най-скучната и безинтересна част от всички :? Жалко,очаквах много повече...Всичко интересно е събрано в трейлара... Aбе ти шегуваш ли се ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Най скучната ? Всички интересни моменти са били събрани в трейлъра ? :razz: Ти просто ме разби,отивай да гледаш листопад там има доста динамика :razz: :razz: :razz:

Paramour
11-20-2010, 11:44
Вчера го гледах на кино иии това беше най-скучната и безинтересна част от всички :? Жалко,очаквах много повече...Всичко интересно е събрано в трейлара... Aбе ти шегуваш ли се ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Най скучната ? Всички интересни моменти са били събрани в трейлъра ? :razz: Ти просто ме разби,отивай да гледаш листопад там има доста динамика :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz:
аа иначе.. аз ще го гледам на кино.. само че не ми се ходи сега в претъпканите зали 8-) може би другата седмица ще отида.
Пф.. наистина е мн гадно, че всичко свършва :(

Jessie
11-20-2010, 12:28
Ей, баси злето дето сте, щом чакате да излезе по торентите! :? И се наричате "Фенове" ?! И "обожавате" поредицата ?! Алооо, ЖАЛКИ СТЕ !!

Щом разберете кога ще излиза фимлоът .. съберете парички .. по левче на ден .. и пак ще съберете пари за кино .. Ебати деградирала нация, еййй .. Сами ще се унощожим, Българийо. :? :x :-x :-x


Аз пък го гледах на кино и НЕ съжалявам !! Вярно, че несъответствията Книга > Филм са УЖАСНО МНОГО, но все пак .. бюджетът не стига за всичко. Само това е кусурът на филма, всичко останало е ПЕРФЕКТНО !! <333

cookie_master
11-20-2010, 13:09
аз го гледах вчера
беше прекрасенн <3

DesireToFire
11-20-2010, 13:57
Ей, баси злето дето сте, щом чакате да излезе по торентите! :? И се наричате "Фенове" ?! И "обожавате" поредицата ?! Алооо, ЖАЛКИ СТЕ !!

Щом разберете кога ще излиза фимлоът .. съберете парички .. по левче на ден .. и пак ще съберете пари за кино .. Ебати деградирала нация, еййй .. Сами ще се унощожим, Българийо. :? :x :-x :-x


Аз пък го гледах на кино и НЕ съжалявам !! Вярно, че несъответствията Книга > Филм са УЖАСНО МНОГО, но все пак .. бюджетът не стига за всичко. Само това е кусурът на филма, всичко останало е ПЕРФЕКТНО !! <333
Нямаш си на идея колко искам да го гледам на кино, но просто в Русе кино няма... Има само малко шансове да ходим да го гледаме в Търново.

TwoFace
11-20-2010, 14:55
Гледах го днес в киното , пълна боза е 1-вата част

TwoFace
11-20-2010, 15:06
Гледах го днес в киното , пълна боза е 1-вата част

mlakniwe2
11-20-2010, 15:26
Аз съм гледал само 1-ва и -ра част и ся мислих да ходя да гледам 7-ма част в четвъртък, щото тогава билета е лв 8-) но щом е боза значи няя да ходя

WaterLilly
11-20-2010, 15:29
Ей, баси злето дето сте, щом чакате да излезе по торентите! :? И се наричате "Фенове" ?! И "обожавате" поредицата ?! Алооо, ЖАЛКИ СТЕ !!

Щом разберете кога ще излиза фимлоът .. съберете парички .. по левче на ден .. и пак ще съберете пари за кино .. Ебати деградирала нация, еййй .. Сами ще се унощожим, Българийо. :? :x :-x :-x

А, да, ей сега ще изтичам до София (или най-близкия град до моя, в който има кино), за да го гледам.

Дори да имаше кино в града ми, сто пъти предпочитам да го гледам сама пред компютъра, без субтитри, с пауза когато реша и перфектно качество.

UNITED2
11-20-2010, 18:19
Aбе аз сумати таксита смених вчера за да отида до града в който има кино,стоях 9 часа на студа до като започне филма но когато започна беше невероятно ! А за тоя дето казва,че е боза може да си гледа работата щото не разбира от филми :razz: А дргуоя дето слуша мнението на идиоти го съветвам да отиде и сам да реши дали филма е добър ! :? Т'ва само в България може да се случи баси.. :razz:

Jessie
11-20-2010, 22:03
Ей, баси злето дето сте, щом чакате да излезе по торентите! :? И се наричате "Фенове" ?! И "обожавате" поредицата ?! Алооо, ЖАЛКИ СТЕ !!

Щом разберете кога ще излиза фимлоът .. съберете парички .. по левче на ден .. и пак ще съберете пари за кино .. Ебати деградирала нация, еййй .. Сами ще се унощожим, Българийо. :? :x :-x :-x

А, да, ей сега ще изтичам до София (или най-близкия град до моя, в който има кино), за да го гледам.

Дори да имаше кино в града ми, сто пъти предпочитам да го гледам сама пред компютъра, без субтитри, с пауза когато реша и перфектно качество.

Тогава не се наричай фен/ка. ;) както и останалите, на които нещо им "пречи" да отидат. ;) Има ли желание - има и начин, а няма ли желание - намираме оправдание. Нали така? ;)

xoxi
11-21-2010, 07:14
Jessie, защо не се спреш?
Всеки ще си гледа филма когато и където поиска. Това, че някои хора нямат възможност, време или дори кино в града, не означава, че не са фенове!

slavito007
11-21-2010, 08:23
Абе то и в моето село Ловеч няма кино, ама добре се намериха приятели да ида с тях снощи :-D

Който не е гледал филма, да не чете нататък СПОЙЛЕР

Ами на мен ми хареса. Сигурно защото не съм чел книгата. Ама имаше за всеки по нещо - имаше малко романтика, комедия, драма, екшън. Е, вярно, че очаквах малко повече бойни сцени, но пак си имаше. Със змията особено като се показа втория път подскочих :D Беше тъжно, когато Доби умря. Аз очаквах ножа да резен Хари или Хърмаяни. А и докато Рон го нямаше, все очаквах, че Хари и Хърмаяни ще се... награбят :lol: И там, къде хоркс-нещото си се мъчеше да измами Рон беше много интересно - как го залъгва, че Хари и Хърмаяни са се ... награбили вече...
Я да не преразказвам повече :D
Беше добро, 22 юли чакам 3д-то, ама този път наистина.

UNITED2
11-21-2010, 12:01
Леле наистина,какво ли е да не си чел книгата и да гледаш филма.. предполагам е супер яко :D Аз нпример през цялото време знаех какво следва и почти нищо не ме изненада :D
Колкото до 3D-то и тази част ще си я дооправят и преди премиерата на втората част ще пуснат и тази :grin: :grin: :grin: :grin:

Pospalanka
11-22-2010, 15:13
Ей, баси злето дето сте, щом чакате да излезе по торентите! :? И се наричате "Фенове" ?! И "обожавате" поредицата ?! Алооо, ЖАЛКИ СТЕ !!

Щом разберете кога ще излиза фимлоът .. съберете парички .. по левче на ден .. и пак ще съберете пари за кино .. Ебати деградирала нация, еййй .. Сами ще се унощожим, Българийо. :? :x :-x :-x


Аз пък го гледах на кино и НЕ съжалявам !! Вярно, че несъответствията Книга > Филм са УЖАСНО МНОГО, но все пак .. бюджетът не стига за всичко. Само това е кусурът на филма, всичко останало е ПЕРФЕКТНО !! <333

С удоволствие бих отишла на кино . Да събрах си пари имам достатъчно и за отиване и за връщане ! Но при положение ,че наще не ме пускат сама до дадения град и дори с приятелка! А ако отида с мама трябва да взема и сестра си ,защото баща ми работи извън България и няма на кого да я оставим е кво става ? Хари излиза златен ? И аз исках да отида но при положение че нямаме тези финансови възможности предпочитам да си го купя на диск или както казах да го изтегля ! Преди да слагаш всички под общ знаменател всички помисли за някой други хора ! И кво ся оказва се че ние като не отидем на кино и край вече не сме фенове на Хари така ли? Ам ако ти кажа че с него съм израстнала ? Това беше първата книга толкова голяма която прочетох когато бях 1 клас ! Ти ся ще си кажем "ми к'во на мен не ми пука за твоите финансови проблеми " ! Преди да започнеш да редиш наред помисли ! :)

whitebunny
11-22-2010, 17:02
остарях,мама му Д**а :(
израстнах с Хари,не мога да си представя,че скоро всичко ще свърши!!
тая книга ме научи да чета,по дяволите..
8-) :razz: и мен тоно тя ме запали по четенето нз как ще живея без нея

everythingisrelative
11-22-2010, 18:38
КЛАСИКАААА :-) :-) :-)

lov3sunset
11-23-2010, 05:48
Вчера ходих на кино да го гледам и мога да кажа , че е страхотен ! Нямам търпение да излезе и втората част ! :-) Не съм чела книгите,така че не мога да сравнявам,но филмът е страхотен ! :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

everythingisrelative
11-23-2010, 18:00
аз го гледах неска ебаси романтиката , дано 2-рата част е по хубава

Scarecrow
11-23-2010, 20:33
Гледах го на кино в петък.Филма орпеделено е много слаб.Много муден, на моменти скучен и с нелепа режисура...Актьорската игра се е подобрила значително, но в целия каст само 3-4 актьори правят добро впечатление (и то второстепенни роли).Разбира се филмите за Хари Потър никога не са имали кой знае какви киноматографични достойнства, затова не съм и особено изненадан, но все пак очаквах повече действие, повече тръпка и най-вече малко адекватност от страна на Йейтс...Мога цяло ревю да напиша, обяснявайки защо филма не ми харесва по-подробно, но не виждам смисъл.Просто и ясно мнението ми е, че филма не е добър.Надявам се (но не очаквам) следващата част да е по-добра.
П.С : Не ме плюйте, тва си е мое лично мнение, а аз не съм експерт, така че най добре отидете и го гледайте преди да пишете...

UNITED2
11-23-2010, 20:56
Гледах го на кино в петък.Филма орпеделено е много слаб.Много муден, на моменти скучен и с нелепа режисура...Актьорската игра се е подобрила значително, но в целия каст само 3-4 актьори правят добро впечатление (и то второстепенни роли).Разбира се филмите за Хари Потър никога не са имали кой знае какви киноматографични достойнства, затова не съм и особено изненадан, но все пак очаквах повече действие, повече тръпка и най-вече малко адекватност от страна на Йейтс...Мога цяло ревю да напиша, обяснявайки защо филма не ми харесва по-подробно, но не виждам смисъл.Просто и ясно мнението ми е, че филма не е добър.Надявам се (но не очаквам) следващата част да е по-добра.
П.С : Не ме плюйте, тва си е мое лично мнение, а аз не съм експерт, така че най добре отидете и го гледайте преди да пишете...
K'во действие искаш,като в книгата си е толкова ?
Направен е почти точно както в книгата и ако се сещаш не може да си добавя сцени от неговата глава :-o Муден,нелепа режисура,"никога не са имали кинематографични достойнства" ,повече тръпка ? Човече,наистина отиди да го гледаш пак когато не си депресиран и може да се посветиш на филма,имам чувството,че някой ти го е разказвал и от разказа му си си изградил мнение :booooomb:

everythingisrelative
11-24-2010, 13:48
Гледах го на кино в петък.Филма орпеделено е много слаб.Много муден, на моменти скучен и с нелепа режисура...Актьорската игра се е подобрила значително, но в целия каст само 3-4 актьори правят добро впечатление (и то второстепенни роли).Разбира се филмите за Хари Потър никога не са имали кой знае какви киноматографични достойнства, затова не съм и особено изненадан, но все пак очаквах повече действие, повече тръпка и най-вече малко адекватност от страна на Йейтс...Мога цяло ревю да напиша, обяснявайки защо филма не ми харесва по-подробно, но не виждам смисъл.Просто и ясно мнението ми е, че филма не е добър.Надявам се (но не очаквам) следващата част да е по-добра.
П.С : Не ме плюйте, тва си е мое лично мнение, а аз не съм експерт, така че най добре отидете и го гледайте преди да пишете...


според мен следващата част ще е с най-много екшън от всички 8)

TrustNobody
11-24-2010, 18:08
^ дай Боже.. да не стане като 6-тия филм,където бяха изпуснали цялото меле. :)

roshlichka
11-27-2010, 18:35
Малеееееееееее гледах го на кино........ НЕВЕРОЯТЕН Е! ЕДИНСТВЕН! ВЕЛИК! НАЙ-ДОБРИЯ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ! НАЙ-ДОБРИЯ Хари Потър филм до сега.. Нямам каква друго да кажа.. ОБИЧАМ ГООООООООО

WaterLilly
11-27-2010, 19:11
Май само на мен ще ми хареса накрая филма. :D Това ми беше любимата част от книгата - като бяха само тримата, трябваше да бягат от всички и нещата бяха толкова трудни.

starburst
11-28-2010, 12:10
Гледах го и аз на премиерата. Както всеки един от филмте до сега, въобще не ме разочарова и съм безкрайно доволен. Чакам с нетърпение 2рата част на Големия Финал :)

П.П: И аз не мога да разбера какви фенове сте щом чакате да излезе по торентите (не се отнася за хората, които не могат да отидат по едни или други причини)

UNITED2
11-28-2010, 13:59
Да,и за да докажа,че аз съм най големия фен пристигнах в града с киното в 14:30 а прожекцията беше в 20:00 :lol: Обиколих доста кафета но от 16:00 до 20:00 киснех като идиот в студа но щом влезнах в топлото кино с надеждата,че ще гледам Хари Потър забравих за всичко 8)

Paramour
11-28-2010, 16:36
Гледах го на кино днес.
Не е лош.
Не усетих кога мина времето 8-)
..иии нямам търпение да излезе втората част 8-)

DarkGirll
11-28-2010, 21:05
Гледах го и аз на кино днес.Хареса ми.

katal
11-29-2010, 15:15
Най-добрият филм от поредицата до сега :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ест. кигите са МНООООООООООГО по- добри

Djenka
11-30-2010, 11:40
Аз съм чела всички книги за Хари ии последната е супер :grin: :grin:
Даже точно преди 10 минути видях филма във Замунда и вече се изтегли :grin: :grin:

Книгите са невероятни, стояла съм в тъмното до късно само да ги дочета, толкова са вълнуващи! :grin:
Тая Роулинг има невероятно въображение и пише най-страхотните книги!

Жалко, че тук в Русе няма кино и не можах да го гледам на премиерата :x

както и да е, отивам да го гледам :grin: :-P

Nafarforii
11-30-2010, 16:31
Филма на мен ми хареса. След слабите(поне за мен) 4,5,6 филм тоиз беше направен доста сполучливо. С нетърпение очаквам Големия финал и филм, дано го направят добре.

А ето от тук може да изтеглите филма във версия за телефон 320Х240 със бг суубтитри:

http://uploadbox.com/files/4d1527f948

bastiFan
12-24-2010, 14:01
Хора, знаете ли кога ще го пуснат в кино "Тракия", Бургас ? От колко време следя, до сега все трябва да са го давали. Дали ще го пускат скоро пак? Искам да го гледам, но тези от киното нито телефоните си вдигат, нито сайта си обновяват... :x

radeberger
12-24-2010, 16:21
Струва ми се, че станаха много частите на този филм. Нещо последните не ми допадат.

Nikolcheto24
01-06-2011, 15:31
Супер филмче много ми хареса. :grin: :grin:.Пътувах специално за да го гледам. Жалко че ще свършва :( ;(

polssa
01-06-2011, 16:33
Гледах го чаосве след примиерата...неочаквано ми хареса ! Разбира се книгата е по-добра както винаги, но и филма не беше зле . Шестата част например изобщо не ми хареса, и добре, че тази са я разделили на две, иначе изобщо нямаше да си правя труда да ходя да го гледам, защото няма смисъл-щяха да нагъчкам ощо повече...Хареса ми :)

iLovePussyJuice
01-06-2011, 17:11
Ей, баси злето дето сте, щом чакате да излезе по торентите! :? И се наричате "Фенове" ?! И "обожавате" поредицата ?! Алооо, ЖАЛКИ СТЕ !!

Щом разберете кога ще излиза фимлоът .. съберете парички .. по левче на ден .. и пак ще съберете пари за кино .. Ебати деградирала нация, еййй .. Сами ще се унощожим, Българийо. :? :x :-x :-x


Аз пък го гледах на кино и НЕ съжалявам !! Вярно, че несъответствията Книга > Филм са УЖАСНО МНОГО, но все пак .. бюджетът не стига за всичко. Само това е кусурът на филма, всичко останало е ПЕРФЕКТНО !! <333абе я се стегни бе :lol:

ex7azy
01-10-2011, 13:23
Аз съм чела всички книги за Хари ии последната е супер :grin: :grin:
Даже точно преди 10 минути видях филма във Замунда и вече се изтегли :grin: :grin:

Книгите са невероятни, стояла съм в тъмното до късно само да ги дочета, толкова са вълнуващи! :grin:
Тая Роулинг има невероятно въображение и пише най-страхотните книги!

Жалко, че тук в Русе няма кино и не можах да го гледам на премиерата :x

както и да е, отивам да го гледам :grin: :-P
Може ли линк, че в замундата не го намерих,
арената не ми се отваря от месеци а от дата-бг.орг не се тегли.. :-k
Много ме е яд, че свършва толкова скоро.. ;((
Не съм чела книгите и не съм му голяма фенка, но ми харесва!! :) :P