PDA

View Full Version : Интернет пари



ponomen
11-18-2010, 18:08
искам да попитам тия сайтове дето гледаш рекласма и ти пла6тат работя ли ил иса измама?за6то пай пал иска виза карта или мастер кард? тези карти кредитни ли са или ??мога ли да сложа примерно 50 лева в картата??плс отговеорете
ми

sp0rteks
11-19-2010, 16:48
не са лъжа аз съм от скоро запознат с този бизнес да кажем от месец и вече съм взел 4 долара в пейпал ако искаш снимки дай лс :) ... мога да ти дам и един сайт надежден и един от най-добрите :)

Jus7DreamBoy
11-19-2010, 18:52
100% лъжа ... а дори и някой да плащат то те ощетяват на макс ..
Ако ти трябват пари и пишеш грамотно на български драсни едно лс ...

ponomen
11-19-2010, 19:21
не стана ми интеренос че има в нета над 100 такива статии ама искам да питам такива дето са истинки.аз сега проам с cashfiesta, от 3 дена ми варви дебелака засега 3300 то4ки имам ама в сайта пише че между 1 и 15 дават парите ше видим.дайте ми сайт който с цъкани пари да се зимат.дайте ми плс некъв такъв сайт вкоито наситиниа да дават парите.или понякъв друг на4ин.въпроса тръгна от както казах на баща ми че искам нов компютър и той ми вика че не го заслужавам само игри съм щя лда цъкам.ако успея поне ддз 200 300 да събера до коледа ше му натрия носа плс хелп.

sp0rteks
11-21-2010, 09:11
еми ще ти дам един който го цъкам от месец и дневно вадя по 30 цента .. вече съм взел от него $ 2 можех и повече, но другите ги давам за реферали ... и всяка седмица си взимам реферали .. и напредвам бавно .. но се иска постоянство .. :) ако искаш ме намери на скайп : sp0rtexs ! ще ти пратя дори снимки как са ми плащтали такива сайтове .. може много по-бързо да напреднеш само да вложиш парички ... а аз не съм вложил нищо просто отделям по 20 минути на ден да кликна на 4 рекламки .. :)

teammember
11-21-2010, 12:23
Ами виж в подписа ми. Аз се занимавам от известно време и до момента съм изкарал към 20$. В сайта съм публикувал само доказани сайтове, които плащат, има и доказателства. Ако има нещо повече, което те интересува, пиши ми на gi.teammember@gmail.com

redbul2
11-21-2010, 17:54
Ако ти трябват пари и пишеш грамотно на български драсни едно лс ...

Сайтове търсят редактори с добър правопис? Или нещо друго е?