PDA

View Full Version : Винаги ли е така..



make_you_mine
11-18-2010, 18:32
На 20 год.съм и мразя колко зависима от приятеля си съм,защото той е по-несериозен. Първият ми е,с когото съм правила секс. Винаги ли жената се привързва толкова силно към първия си ? Обичам го,знам го,но ако му го призная може да го загубя(защото сякаш той мисли само за удоволствията си). Да му кажа ли все пак ? СТрахът не е хубав водач и знам,че ако не споделя как се чувствам скоро ще експлоадирам, та въпреки,че той не показва чак обич аз да му го споделя ли ? Чувствата наистина напират много силно в мен. Мерси за отговорите.

fear4o
11-18-2010, 18:42
Доколкото знам, при момичетата и жените(ти си вече жена) винаги се привързват така към първия с когото правят секс.

jghgh
11-18-2010, 18:49
Страхът под всичките му форми е най-коварното човешко чувство и ни държи в най-неприятната власт и психологически дискомфорт.
Освободи се от него.



И да, винаги се привързваме към 1вите си. Лошото е, че те обикновено са големи боклуци.
Този е за късане, ако съдя по останалите ти теми, където все се оплакваш от него.
И по дяволите, ако трябва се консултирай с психолог, уникален случай си. : |

Най-великата победа е победата над себе си! Бори се срещу своята зависимост от човек, който не те заслужава и се държи зле с теб...
Знам какво ти е, но това не е никакво оправдание.
Потърси си правата и действай.

fmzh
11-18-2010, 18:51
Ще дам един съвет къв всички момичета, показвайте си чуствата към момчетата без никакви притеснения, защо всички си мислите, че като си кажете какво чуствате и ще ви отбласнем или нещо такова, напротив! :) Успех!

-фМзХ

LiRRRa
11-18-2010, 18:53
Ако под "мисли само за удоволствията си" имаш предвид, че те пренебрегва и обръща внимание само на физическата част на нещата - зарежи го, няма значение, че ти е първия.

fmzh
11-18-2010, 19:00
абе глупусти, говори първо с него как ще го зарезваш
много връзки се разпадат именно заради това, че някой си мисли: не ми обръща достатачно внимание и другия ако си мисли сащото, по хубаво нещо от това да говорите сериозно няма в такъв момент : )

-СС

soul1199
11-18-2010, 20:19
ако толкова искаш да му кажеш,кажи му,но очаквай да си замълчи

GossipGirl89
11-18-2010, 20:26
Не съм ти чела другите теми, но ако усещаш, че е с теб само заради секса - няма смисъл да продължавате. Ти вече си започнала да се влюбваш и ако той е егоист и не мисли за теб, по-натам продължението на една такава връзка ще доведе до много болка и страдания за теб... Попринцип е нормално да се привързваме към първите - и аз съм така :) Но моят случай е малко по-различен, защото първата ми истинска любов си заслужаваше - прекрасен човек, с когото и до ден днешен поддържаме много добри приятелски взаимоотношения

fenastz
11-18-2010, 20:33
Да.