PDA

View Full Version : ОГРОМНА БЕЛЯ СТАНА



IzrudaBoss
11-18-2010, 20:03
ТЕМАТА Е НАПЪЛНО РЕАЛНА И ИСКАМ САМО СЕРИОЗНИ СЪВЕТИ !!!

Ами проблема е малко странен и доста срамен , но е самата истина
Вчера бях с приятелката си и по едно време решихме да правим секс.
В началото сичко минаваше напълно нормално , но по едно време както бяхме в мисионерска стойка ми се допърдя. По принцип съм пърдял много пъти пред приятелката си , но никога по време на секс. Помислих си ,че ще е малко неудобно и неприятно да го направя ,защото щях да разваля момента :(
Опитах се да задържа напрежението , но по време на секса ме напъна още 5-6 пъти. Вече толкова много ме напъваше пръднята ,че вече едва издържах и понеже съм на принципа " ДОБЪР ЧОВЕК ЛОШИ НЕЩА В СЕБЕ СИ НЕ ДЪРЖИ" и реших да се изрежа лекичко без да чуе. Оказа се обаче ,че заряда е твърде голям и няма как да бъде тихо и затова реших да се издъня с пълна сила , барем поне да се посмеем.
И така момента в който усетих ,че оръдието е готово да гърми аз се изцепих с пълна сила !
Подадох газ и Рррряяяяззззз задника ми изгърмя като автомат !!!
Приятелката ми малко се смути , но продължихме да правим секс
И така вече стигам до същината на проблема........Бях забравил една подробност , а тя е ,че имах разтройство цял ден и бях забравил ,че ако пръдна така рязко може да се надрискам и точно така стана.
От големия взрив се бях насрал малко и имах касмет може да се каже , щото ако беше малко повече щеше да се разтече навсякъде.
Притесних се аз след като усетих , че съм се накъкал , но понеже съм пич запазих самообладание и веднага започнах да мисля как да изляза от тая левашка ситуация.
В първия момент реших да приключа веднага с едбането и да си тръгна , но щеше да е много подозрително ако спра веднага след като се изпърдях и вероятно тя щеше да се усети ,че съм се насрал. Затова поебах я още около минута и казах ,че не ми се такова повече. След тва си обух гащите върху насрания гъз и си тръгнах буквално като насран без да давам обеснения.
Приятелката ми обаче след това ми се обади и ме пита защо съм си тръгнал така изведнъж. Аз и казах ,че просто не ми се ебе , но тя не ми повярва и ме пита "Ами защо не остана поне да си говорим , никога не си тръгвал веднага след секс....нали винаги оставаш да си правим компания. Започна да ме пита има ли някакъв проблем и дали тя е виновна за това ,че съм избягал така спонтанно. Аз естесвено не можах да и дам смислено обеснения и просто затворих телефона.
Моля дайте съвет , какво да изтъкна като причина......срам ме е да призная ,че съм се насрал.

Очаквам вашите съвети и моля ви не ми се подиграваийте.....на всеки може да се случи :(

SEXTRAVAGANTE
11-18-2010, 20:17
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Лелееееее човече кво прайш ти бре.......ти си тотално изпушил.
Как може да пръднеш докато правиш секс лелееееее
ОМГ тва е най-голямата секс издънка която може да съществува.....заклевам се. Ти си тотално изпръщял.......не ми се сърди но това е много смешно и срамно. Гледай приятелката ти да не разбира никога за това , защото ако скъсате един ден може да започне да го разказва на хората за да ти направи мръсно.

Оле побърках се от смях честно :razz:

Extremescream
11-18-2010, 20:23
:razz: :razz: :razz: То ясно,че е фейк това,ама ме разсмя,честно!

Reaper93
11-18-2010, 20:26
И така момента в който усетих ,че оръдието е готово да гърми аз се изцепих с пълна сила !
Подадох газ и Рррряяяяззззз задника ми изгърмя като автомат !!!



:razz: :razz: :lol: Къртиш пич.. 8-)

radeberger
11-18-2010, 20:35
Я лЕгай да спиш бе, лапе недорасло. :?

fenastz
11-18-2010, 20:46
Банално.

areon4o
11-18-2010, 20:50
мн тъпо че си и затворил поне да беше казал че си се сетил че трябвало да свършиш няква работа... 8-)

IzrudaBoss
11-18-2010, 20:51
Абе не е фейк темата . Истината ви казвам , насрах се докато правих секс и това е. Искам да ми кажете какво оправдание да изтъкна за това ,че съм си тръгнал от кревата без да дам обеснение. Гаджето почна вече да си внушава ,че не може да ме задоволи и затова съм избягал. Кажете кво да праим?

Fanatichka
11-18-2010, 21:59
xaaxaxaxax

BaXyPu4ePBa
11-18-2010, 22:17
Кажи и че ти се е досрало адски много и не си искал да си признаеш пред нея......дрисльо :D

ANTIMASON
11-18-2010, 22:48
ИДИОТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz: :razz: :razz:

dPa3HuTeJl
11-19-2010, 01:39
OH........MY.......FUCKING.......GOD!!!!!!!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: Деба от 1 седмица не съм влизал тук и веднага започвам да се спуквам от смях :lol: :lol:

bybz
11-19-2010, 05:32
:x :x :x Как няма да й обясниш и ще я оставиш да обвинява себе си бе, дрисльо :x :x :x :-x :-x :-x

flyingmonkey
11-19-2010, 08:42
Ако може да дадеш телефона на дилъра, който те снабдява, изглежда предлага хубава стока хаахха.

FuckedUp
11-19-2010, 11:24
Tи хубаво си се насрал, ама щех да се насера от смях (за малко..) .. :D

Cucko0
11-19-2010, 11:31
:D :D

dimitar_ak
11-19-2010, 12:44
Не знам смешно или трагично е когато някой няма грам мозък.