PDA

View Full Version : Операция: Дядо Коледа



odk2010
11-19-2010, 11:38
Драги съученици,
Както знаете, тази година почти няма зимна ваканция и ще се почива само от Коледа до Нова година. Това, според мен, не е никаква ваканция и е неуважение към учениците. Ученици организират протести срещу тази безсмислица, но реших че ще е най-добре ако организирам и аз един онлайн протест.
Планът е такъв:
В 20:00 часа 26 Ноември започваме масирана DDoS атака на сайта на МОН. Целта ни е да го свалим, в знак на протест към по-малката ни зимна ваканция. Програмата, която ще използваме се казва Low Orbit Ion Cannon (LOIC) и можете да си я свалите от
sourceforge (точка) net / projects / loic aко нямате доверие на нашия mirror 8)
Всеки, който иска, може да участва.

Включете се и Вие! Да си извоюваме зимната ваканция!


operaciq-dqdokoleda (точка) free (точка) bg

Nam3less3
11-19-2010, 12:42
започваме масирана DDoS атакаБраво, искрено подкрепям всякаква подобна инициатива, особено щом е сред учениците.

TheBlackStranger
11-19-2010, 13:42
НЕпълнолетни лица не могат да стачкуват или да организират протести. Смешните фейсгрупи ще си останат само там, никой няма да ни увеличи ваканцията, та ако ще и 250 000 ученика да се включат в групата или да спре сайта на МОН, така че не виждам смисъл защо се хаби толкова много енергия по една загубена кауза.

GregoryHouse
11-19-2010, 21:29
Браво хакери...DDoS атака...нещо по-малоумно не можахте ли да измислите? Първо е наказуемо, второ и като свалите сайта на МоН какво? Пука им на черупката, сайта е направен за Вас потребителите...Като станеш пълнолетен и си плащаш данъците можеш да излезеш и да си протестираш колкото си искаш, сега слушаш и изпълняваш. (официално поне :) )

koko95
11-20-2010, 14:02
Приканвам всички хакери да се включат и да свалим сайта на мон(може да изтрием целия сайт на мон и цялата информация в него в знак на протест)

vankovvv
11-20-2010, 14:23
Приканвам всички хакери да се включат и да свалим сайта на мон(може да изтрием целия сайт на мон и цялата информация в него в знак на протест)
:razz: :razz: :razz: \:D/ Браво браво xD xD

minus273dot15
11-20-2010, 14:33
Деца, губите си времето за глупости. Сайта на МОН(както и над 90% от държавните сайтове) не заслужават повече от минута внимание, преди да откриеш поредният пропуск в сигурността му.

GregoryHouse
11-20-2010, 15:40
Те 90% са направени колкото да има и като се кънектнат 500 човека и падат...Познавам хората които са създали доста от сайтовете на министерствата. Лично аз съм администрирал няколко и ако не ми беше претоварен графика както обикновено и те не бяха такива стипци може би щях да им оправя поне очевидните грешки. То всъщност си трябват направо нови....това си е като швейцарско сирене.

Именно затова обяснявам, че далавера в цялата работа няма. И да го гътнете, чудо голямо...той е за вас направен не заради тях :)

vankovvv
11-20-2010, 15:42
Те 90% са направени колкото да има и като се кънектнат 500 човека и падат...Познавам хората които са създали доста от сайтовете на министерствата. Лично аз съм администрирал няколко и ако не ми беше претоварен графика както обикновено и те не бяха такива стипци може би щях да им оправя поне очевидните грешки. То всъщност си трябват направо нови....това си е като швейцарско сирене.

Именно затова обяснявам, че далавера в цялата работа няма. И да го гътнете, чудо голямо...той е за вас направен не заради тях :)
Система в дупката 8-)

Cybershot
11-20-2010, 16:03
Не сте никакви хакери, като го флууднете, така само губите.
Направете му една гугъл бомба :-D

Tempest
11-20-2010, 21:37
драги съученици, дори и преврат да направите, няма да се смали шибаната ваканция, за която пискате като кучки... и май не осъзнавате, че ако ви дадат зимна, ше вземат от лятната...