PDA

View Full Version : Момче и Момиче.



dusha
11-19-2010, 14:58
Момиче и момче са заедно от 4 години.Момичето сега е на 17,а момчето на 21.Момчето чака момичето колкото трябва,за да правят секс,когато тя е готова.Тя се решава да са заедно чак на 4-тата година от връзката им (на 17).Така и става.Заедно са,обичат се.
Въпрос 1:
Според вас може ли да се каже,че момичето е лесно и се е поддало бързо?
Въпрос 2:
Ако се случи момчето да замени нашето момиче с друго,то за нашето момиче остава да.......... (продължете)???

van1
11-19-2010, 15:01
Четири години и бързо поддаване.. нещо не вървят заедно :D

Пък и 20 годишен да седи на сухо 4 години... пак не ми се връзва нещо :shock: :shock: :shock:

LovelyGirl
11-19-2010, 15:13
Аз не знам кой е този дето ще чака 4 години спокойно и няма да изневери :)

van1
11-19-2010, 15:16
Аз не знам кой е този дето ще чака 4 години спокойно и няма да изневери :)

Ако момчето беше на 12-13 в началото на връзката (на колкото е било момичето) според мен е възможно, ама тук вече не знам :D

orexovka
11-19-2010, 15:22
Трябва да се ебати кухото същество, че да не можеш да си отговориш на такива въпроси :smt044 но аз ще ти кажа какво да направиш :smt051 изобщо недей да спиш с този младеж. Разбирам, че никога не си изпитвала интимна любов, за това не му губи времето, както и твоето. Океана е пълен с риби. От друга страна може просто ти да си мнг загубена ... в такъв случай - подари му цветенцето си и изобщо не питай какво да правиш когато един слънчев ден му хрумне, че не си лъжица за неговата уста 8-) Дано да имаш себеподобни, на които да надуваш главите няколко седмици след това :booooomb:
Лек ден душко :-)

StolenBliss
11-19-2010, 15:41
^ I like ur style :D :D

SuNsEt
11-19-2010, 15:45
Е как може чак след 4 години да не се прави секс и момичето да се изкара че е лесно? Даже точно обратното...милиони биха се отказали още на първите 1-2 месеца,а тук говорим за 4 години. 8-)
Мда...наистина ако не за момичето,то за момчето 4 години са много.Жените съзряват по-бързо,НО мъжете са тези,които напират повече за секс.Както каза някой....без изневери- според мен това е някво чудо.

2. Кога да я замени?След като са спали вече заедно?Едва ли...тоя секс е доста дълго чакан. :-D Нещата би трябвало да са доста сериозни за да продължава да е с нея(дори и да и изневерява).Пък ако я зареже...нито е първата,нито ще е последната зарязана. Show must go on ;]

Amorrous
11-19-2010, 15:54
Ако ти си момичето и не можеш да си отговориш на тия въпроси,а си на 17,определено не си готова да правиш секс,супер незряла ми се струваш.И 4 години=бързо поддаване :shock:

radeberger
11-19-2010, 15:59
Въпрос 1 : След 4-тата година заедно му е пуснала, това не го бих нарекъл лесно. 8-)

Въпрос 2 : Да си търси друг.

Justify
11-19-2010, 16:28
Много ли е грозен тоя твоя ,та да те чака 4 години за едното "чики чики?

И да лесна си,щом не сте правили дуел с мечове,и си разчекнала краката без бой си лесна.

Амин!!!

anonymous708973
11-19-2010, 19:27
2. Кога да я замени?След като са спали вече заедно?Едва ли...тоя секс е доста дълго чакан. :-D Нещата би трябвало да са доста сериозни за да продължава да е с нея(дори и да и изневерява).

Точно защото сексът е чакан твърде дълго, е възможно момчето да не иска да чака още толкова, за да се научи момичето на креватни дейности.

Обаче съм съгласна с цитата от Куийн.

Spre4
11-19-2010, 19:53
Първо момичето не е лесно
Второ - евала на момчето ако наистина е чакало 4 години без да изневери. А иначе единственото момче което ще чака толкова време без да изневери е девственото.

FreakBitch
11-19-2010, 19:55
Отговор 1: Ако лесно = мега трудно, то ДА, момичето е 'лесно'. 4 години на сухо са супер много за момче на тази възраст. Такива хора като въпросната дама според мен са чисти егоисти и това тяхното не е никаква любов. Същото е да си вземеш куче и да не го храниш. Ако го обичаш ще му даваш необходимото.

Отговор 2: .. ДУХА (на някой не особено лицеприятен младеж, който обаче в замяна и предлага утеха и морална подкрепа, сиреч рамо на което да поплаче)

Di
11-19-2010, 20:16
1.не мисля че се е дало бързо
2. ако я зареже е тъпак и не я обича.


шанс

bitchwolf
11-20-2010, 13:37
1.не мисля че се е дало бързо
2. ако я зареже е тъпак и не я обича.


шанс
+1