PDA

View Full Version : кофти проблем, мн тъпа работа



sugarrr29
11-19-2010, 17:13
всичко е заради това че от вчера имам течение и ми пари около отвора на вагината покрай вътрешните срамни устни. днес е петък и лекари ще има в понеделник. нямам пари за преглед, не живея в моя град и следователно нямам възможност да взема направление за гинеколог във държавна поликлиника . Течението е с лек мирис и леко пастообразно но се притеснявам че за тези два дни могат да станат много неща там долу.. не много приятни. причината по моя преценка се свързва с посления ми полов акт който не беше точно полов защото беше главно с ръце и пръсти там долу (мн бактерии) а и не съм ходила на гинеколог от лятото когато на два пъти ходих с оплакване за буквално горене на цялата ми външна част там долу. Но гинеколожката беше мн груба съответно и двата пъти след много уговорки как да стане така че да не ме боли като ми ръга металното нещо си, слизах и си заминавах непрегледана и тя ми изписа някви свещички шот понеже боледувах можело да е от антибиотиците. Оттогава ми мина.. уж .. имах малко бяло течение периодично, но нищо друго. Нз как да кажа на наще точно в този момент тъй като няма как да обясня с кого съм спала (един приятел). мн е опасно всичко което казах защото ако не съм се излекувала лятото (мн вероятно) може би сега даже по страшно може да стане. Пих 1 чаша маничко оцет с мед и вода (про4етох в 1 форум) и я мия от време на време цял ден само с вода да не я дразня и сега ще и се моля да мине сама..хах :(((( плс някво решение.. каквото и да е.

Claymore
11-19-2010, 20:45
Направи си компрес със смрадлика.

sugarrr29
11-20-2010, 02:02
Направи си компрес със смрадлика.



danke :)

futbolita
12-16-2010, 13:43
Това което описваш с "горенето" си е било гъбична инфекция.Не е нужно да казваш на родителите ти с кой си спала.Бактериална инфекция може да се получи и от твоите ръце примерно ;) такаче говори с тях защото е важно наистина кажи им че много те пари и трябва да отидеш на лекар когато влезнеш при гинеколога настоявай да влезнеш сама.Кажи му че искаш да си остане поверитрелно но него не го лъжи .Те са разбрани хора няма да кажат на ваще.Друг вариант е да вземеш пари на заем от някой.Междувременно смрадликата помага много ! Вариш чай от смрадлика исипваш го в леген (предварително си прецедила водата от чая) разреждаш със студена вода такаче разбира се да остане топличка и сядаш в легена . Много успокоява повярвай ми.Пък и тази билка я има във всяка аптека и е около 1 лев ако не се лъжа.НО посещението ти при лекар е задължително !!! Намери начин да отидеш. И другия път му кажи на тоя младеж да си измие ръцете ;)

sugarrr29
12-17-2010, 09:05
много благодаря и ДА! знаех си че е от него , аз вече ходих вс е ок. А на него си му бяха направо черни ноктите (пуке) хахахаха мн благодаря за отговора и за смрадликата, за това сядане в легена не бях се сетила аз се мия както ми падне . Сега съм с трихлобактер, който на вс отгоре също можел да развие гъбички хаха тогава защо го купуваме ? :ДД:Д няма значение вече ;)) мерси пак :)