PDA

View Full Version : Терор



AniBG
11-19-2010, 17:15
Проблемът ми е там, че има една група момчета от моя клас - всеки ден говорят гадни неща за мен, които не са верни - казват ми: "хей, прост***тко, ще ми пуснеш ли?" и такива! Немога да намеря изход от ситуацията, а сега съучениците ми започват да ме гледат с друго око, няма как да им обясня, че те го правят, за да ме злепоставят, защото няма да ми повярват (пък и те са еднии... :( ) Незнам как да постъпя и как да се оттърва от цялата тази работа, просто не намирам смислено решение! :( Моля ви се, дайте съвети! :cry: :cry:

danibebi
11-19-2010, 18:55
Говори с класен, директор и родител. Не бива да ги оставяш да правят така, тези мухльовци. Ако пък не, ти ги затапвай, обиждай ги и им отвръщай със същото. :)

sashinka95
11-19-2010, 19:47
Здравей,
Трябва да се обърнеш към класния си ръководител, а ако не ти обърне внимание, къв директора. Аз имах подобен проблем с един съученик и след като класната не обърна внимание, дори след серия оплаквания, се обърнах към директора, и момчето спря да ме закача.
Успех!

Rakshy
11-20-2010, 16:52
Сприятели се с няккой "дзвер" и после саморазправа :D:D:D

иначе - кажи на класния (тия животни никога не те взимат на сериозно)
ако няма ефект => директор

AniBG
11-20-2010, 17:26
Проблемът ми е, че единият ми е бившо гадже и ще почва да разправя разни историики пък и ме е малко срам, тъй като тия момчета се опитваха да ме упипват - аз не им давах ама те продължават, а ме беше срам да кажа на класната, пък и те ме заплашват, че ще кажат, че аз съм поискала, а това не е вярно! :cry: :cry: :cry:

Rakshy
11-20-2010, 18:07
амиии както казах
неадреталците са се справяли с проблемите си чрез бой
що не и ние :D

Di
11-20-2010, 18:40
яко леш смях ще е ако се обърне към преподаватели 8-)

затапвай ги и ти
кажи и като съм курва кажи кой ме е ебал/докажи го

много си зле,честно
саднах се

loveisshit
11-20-2010, 19:29
Проблемът ми е, че единият ми е бившо гадже и ще почва да разправя разни историики пък и ме е малко срам, тъй като тия момчета се опитваха да ме упипват - аз не им давах ама те продължават, а ме беше срам да кажа на класната, пък и те ме заплашват, че ще кажат, че аз съм поискала, а това не е вярно! :cry: :cry: :cry:
споко сладур ! недей им се вързвай на тея педали щом те упипват значи ги привличаш като момиче е явно това момче доста го е яд :-D
и в моят клас положението е същото само ,че аз си падам по момичето което гаврят .
ще те съветвам да изложиш бифшото си гадже пред приятелите му с нещо личн 8-)

AniBG
11-21-2010, 13:49
Мерси на всички за съветите! :-) Ще ги затапя аз едно хубаво! :x

xKiFlA
11-21-2010, 14:08
винаги съм казвала че момчетата са боклуции и тва потвърждава :? ако ме опипа мен някой щее го ударя така че няма да ме поглежда никога а ти седиш без да правиш нищо :? добре че не харесвам момчета .. :? :booooomb: ](*,) ](*,)

loveisshit
11-21-2010, 15:27
винаги съм казвала че момчетата са боклуции и тва потвърждава :? ако ме опипа мен някой щее го ударя така че няма да ме поглежда никога а ти седиш без да правиш нищо :? добре че не харесвам момчета .. :? :booooomb: ](*,) ](*,)
мила грешиш има и някой свестнии типове на които рядко можеш да попаднеш

Burn94
11-21-2010, 17:50
Ами виж сега щом правят нещо против волята ти можеш да се оплачеш на класен , директор ... по принцип можеш и на родител обаче там положението е малко по-критично тъй като ако баща ти е малко по-див като моя например на следващия ден ще има няколко трупа в даскало :D . Все пак не мога да си обясня от какво толкова те е срам че ще разкажат тези момчета ... щом правиш нещо значи си готов да поемеш последствията следователно не би трябвало да се срамуваш от постъпките си.

SweetyKitty98
12-19-2010, 21:11
кажи им на тея простаци: Може да съм курва, ама не ваша, бе идиоти!!!

SmilezZz
12-20-2010, 09:32
Кажи на родител,учител,директор..Не дей да
стоиш и да гледаш как само те злепоставят...А и
явно това става,в резултат от това,че във въпросната
група е и бившият ти..Явно ти е доста изнервен и така
си го връща ли,де да знам аз..
НО кажи на баща си или на директор..
Със затапване нищо няма да стане,напротив - те ще
продължат с техните си глупости..