PDA

View Full Version : Тае бо



SladkaZagadka
11-19-2010, 16:55
Здравейте! Започнах да правя 25-минутните упражнения на Били Бланкс всеки ден - таебо . Не знам след колко време трябва да има видим ефект . Някой от вас пробвал ли е?

AniBG
11-19-2010, 16:59
Чакай, че ме зариби - дай малко инфо! :-o

ri41
11-19-2010, 17:32
http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1

SladkaZagadka
11-19-2010, 18:22
Това са упражнения , които не изискват купуване на уреди, но са достатъчно натоварващи, че като ги правиш за 10 минути си вир вода :D и започваш от първо ниво , следващия месец - второ, следващия - трето :) . Целта е да ги правиш без почивка, а два или три пъти да пийваш по 2 или най-много три малки глътки вода в движение .

SladkaZagadka
11-20-2010, 11:42
Някой?

krisito9212
11-20-2010, 16:48
От близо 2 месеца ходя на тае бо в група с треньор и мога да ви кажа че това е най-невероятното нещо,което се е случвало с тялото ми(освен и секса,разбира се)След тренировка се чувствам изпълнена с енергия,спокойна,тонизиран а....Освен това тялото ми е видимо оформено и вече правя шпагат.Така,че го препоръчвам с две ръце,но не с клипчета от нета,а с личен реньор :)

SladkaZagadka
11-20-2010, 16:52
От близо 2 месеца ходя на тае бо в група с треньор и мога да ви кажа че това е най-невероятното нещо,което се е случвало с тялото ми(освен и секса,разбира се)След тренировка се чувствам изпълнена с енергия,спокойна,тонизиран а....Освен това тялото ми е видимо оформено и вече правя шпагат.Така,че го препоръчвам с две ръце,но не с клипчета от нета,а с личен реньор :)

Няма такива занимания близо до дома ми, затова изтеглих клипчетата на Били Бланкс, които са по 25 мин и ги правя два пъти - тоест общо 50 мин упражнения на ден . Но защо с треньор? Ти колко пъти на седмица тренираш и по колко време?

KumchoValcho
11-20-2010, 17:36
Едно време и аз ги правих няколко дни, но не издържах и спрях. Със сигурност имат ефект, натоварва се всичко, но пък действа тонизиращо.

krisito9212
11-21-2010, 12:04
От близо 2 месеца ходя на тае бо в група с треньор и мога да ви кажа че това е най-невероятното нещо,което се е случвало с тялото ми(освен и секса,разбира се)След тренировка се чувствам изпълнена с енергия,спокойна,тонизиран а....Освен това тялото ми е видимо оформено и вече правя шпагат.Така,че го препоръчвам с две ръце,но не с клипчета от нета,а с личен реньор :)

Няма такива занимания близо до дома ми, затова изтеглих клипчетата на Били Бланкс, които са по 25 мин и ги правя два пъти - тоест общо 50 мин упражнения на ден . Но защо с треньор? Ти колко пъти на седмица тренираш и по колко време?Ами с тряньор,защото той вижда тялото ти,знае за кой мускул трябва да работи и съответно какви упражнения да правиш(ние правим всеки път различни).А тези които правиш 2 по 25 минути,незнам дали ще имат някакъв ефект...аз попринцип ги правя по час и половина,но без спиране и ето пак идва ролята на треньора-научава те как да дишаш,как да разпуснеш,за да не се изморяваш,има си и упражнение за релаксация накрая(най-често полулотос),което премахва цялата умора и отрицателна енергия.Аз ходя около 3-4 пъти в седмицата :) Обаче да знаеш,че тае бото не е за всеки,в смисъл не всеки може да издържи