PDA

View Full Version : Всичко за пиърсинга и татусите!



AniBG
11-19-2010, 16:57
Привет на всички! Тъй като напоследък виждам, че в раздела се въртят често теми за пиърсинг и татуси, направих темичка, в която всеки, който има въпрос/проблем относно това може да пита тук! Освен всичко - всеки, който има конкретна информация за тях може да я поства - надявам се, че хората, които не са образовани в тази област, ще бъдат! Предполагам, модераторите няма да имат нищо против, а за в бъдеще темичката може да си остане отключена и да се доразвива, надявам се! :)

StolenBliss
11-19-2010, 17:51
А добра идея, щот първоначално пак си мислех да очаквам тема от сорта на 'боли ли да си пробиеш езика' 'възпали ми се ухото' 'какво мислите за това тату, колко ли ще струва'.. Добре си се сетила :D

AniBG
11-19-2010, 18:02
А добра идея, щот първоначално пак си мислех да очаквам тема от сорта на 'боли ли да си пробиеш езика' 'възпали ми се ухото' 'какво мислите за това тату, колко ли ще струва'.. Добре си се сетила :D
Мерси! А по въпрос за темата - мда, и аз забелязах, че създават теми с еднакъв смисъл, а няма смисъл, като може да има една обща! :?

StolenBliss
11-19-2010, 18:08
^ Indeed ;-)

AniBG
11-20-2010, 07:08
Таа... За да отворя темата ще попитам тук (за пиърсинг): значи имам нормално по 1 дупка на двете уши, но на дясното имам 2! Та мисълта ми е - тъй като искам да си дупча трета (на мекото на ухото, не на хрущяла са ми всички, искам и третата да е така) г/д колко време ви е траяла болката, тъй като на мен втората ми дупка ме болеше и разраняваше в продължение на месец! :x На вас как ви я продупчиха? - с пистолет или с нещо друго и къде, при специалист (в София)?! Мерси предварително! :)

ValLoveYa
11-20-2010, 07:13
Таа... За да отворя темата ще попитам тук (за пиърсинг): значи имам нормално по 1 дупка на двете уши, но на дясното имам 2! Та мисълта ми е - тъй като искам да си дупча трета (на мекото на ухото, не на хрущяла са ми всички, искам и третата да е така) г/д колко време ви е траяла болката, тъй като на мен втората ми дупка ме болеше и разраняваше в продължение на месец! :x На вас как ви я продупчиха? - с пистолет или с нещо друго и къде, при специалист (в София)?! Мерси предварително! :)

Аз имам 3 дупки на дясното ухо. Първите две на дясното и лявото ухо са ми от тригодишна. Преди година и половина си пробих втора и трета дупка на дясното ухо и не заздравяха особено бързо, и на двете им трябваха около 2 месеца, а след това от време на време пак се разраняваха (от некачествено сребро), но сега нямам проблеми. Пробиха ми ги с пистолет.

AniBG
11-20-2010, 09:56
Таа... За да отворя темата ще попитам тук (за пиърсинг): значи имам нормално по 1 дупка на двете уши, но на дясното имам 2! Та мисълта ми е - тъй като искам да си дупча трета (на мекото на ухото, не на хрущяла са ми всички, искам и третата да е така) г/д колко време ви е траяла болката, тъй като на мен втората ми дупка ме болеше и разраняваше в продължение на месец! :x На вас как ви я продупчиха? - с пистолет или с нещо друго и къде, при специалист (в София)?! Мерси предварително! :)

Аз имам 3 дупки на дясното ухо. Първите две на дясното и лявото ухо са ми от тригодишна. Преди година и половина си пробих втора и трета дупка на дясното ухо и не заздравяха особено бързо, и на двете им трябваха около 2 месеца, а след това от време на време пак се разраняваха (от некачествено сребро), но сега нямам проблеми. Пробиха ми ги с пистолет.
А мазала ли си дупките с някакъв крем? Аз я мазах с Витамерфен (за заздравявания, опарвания...) :)

KumchoValcho
11-20-2010, 10:01
AniBG, при всеки зараства различно. Зависи от организма ти
Хубаво е да ги мажеш с някакъв антибиотик 1-2 седмици (не повече), за да не се инфектира, а дупките е хубаво да се правят с абокат, макар че ако са на меката част на ухото може с пистолет.

AniBG
11-20-2010, 10:04
AniBG, при всеки зараства различно. Зависи от организма ти
Хубаво е да ги мажеш с някакъв антибиотик 1-2 седмици (не повече), за да не се инфектира, а дупките е хубаво да се правят с абокат, макар че ако са на меката част на ухото може с пистолет.
Мерси за отговора, ще го имам предвид! А случайно да знаеш някакъв конкретен антибиотик/крем? (съжалявам за 100те въпроси :( )

cw3tty
11-20-2010, 10:59
Таа... За да отворя темата ще попитам тук (за пиърсинг): значи имам нормално по 1 дупка на двете уши, но на дясното имам 2! Та мисълта ми е - тъй като искам да си дупча трета (на мекото на ухото, не на хрущяла са ми всички, искам и третата да е така) г/д колко време ви е траяла болката, тъй като на мен втората ми дупка ме болеше и разраняваше в продължение на месец! :x На вас как ви я продупчиха? - с пистолет или с нещо друго и къде, при специалист (в София)?! Мерси предварително! :)

Аз имам 5 на лявото и 2 на дясното ухо .. 3 от 5-те са на меката част , а на дясното 1 е на меката част .. аз ги промивах с кислородна вода, без да ги махам първоначално само капвах отгоре .. боляха ме около месец, но при всеки е различно, не съм ги мазала с никакви лекарства и т.н. , пробиха ми ги с пистолет .. всъщност всичките ми обици са правени с пистолет и да - знам, че може хрущяла ми да се раздроби, не се безпокойте знам риска (:



искам да ви попитам .. по-добре е да давам пари и да ходя да ми разширяват дупката на ухото за флеш или да си я разширявам сама .. 8-)

ValLoveYa
11-20-2010, 11:22
Таа... За да отворя темата ще попитам тук (за пиърсинг): значи имам нормално по 1 дупка на двете уши, но на дясното имам 2! Та мисълта ми е - тъй като искам да си дупча трета (на мекото на ухото, не на хрущяла са ми всички, искам и третата да е така) г/д колко време ви е траяла болката, тъй като на мен втората ми дупка ме болеше и разраняваше в продължение на месец! :x На вас как ви я продупчиха? - с пистолет или с нещо друго и къде, при специалист (в София)?! Мерси предварително! :)

Аз имам 3 дупки на дясното ухо. Първите две на дясното и лявото ухо са ми от тригодишна. Преди година и половина си пробих втора и трета дупка на дясното ухо и не заздравяха особено бързо, и на двете им трябваха около 2 месеца, а след това от време на време пак се разраняваха (от некачествено сребро), но сега нямам проблеми. Пробиха ми ги с пистолет.
А мазала ли си дупките с някакъв крем? Аз я мазах с Витамерфен (за заздравявания, опарвания...) :)

Честно казано не само с ракия :-D

bebzgirl
11-20-2010, 11:24
За мен лично флешовете са адски грозно нещо ...
иначе по добре отиди да ти я направят =) не рискувай сама =)
Една приятелка ми каза че има някакво студио на халите дето правят флешове ама не съм сигурна =)

Иначе обицата на веждата боли ли и колко струва =) ?
ии с какво се прави =Д

Lian4ety
11-20-2010, 12:57
Аз искам да попитам вярно ли е,че не трябвало да се слага сребърен лабрет на устата , защото се окислявал :x :shock: Нали уж е сребро :? Четох в един сайт са пиърсинги и така пишеше, пък след няколко дена ще ходя да си слагам ии .. някой знае ли нещо по въпроса :?

KumchoValcho
11-20-2010, 13:11
AniBG, при всеки зараства различно. Зависи от организма ти
Хубаво е да ги мажеш с някакъв антибиотик 1-2 седмици (не повече), за да не се инфектира, а дупките е хубаво да се правят с абокат, макар че ако са на меката част на ухото може с пистолет.
Мерси за отговора, ще го имам предвид! А случайно да знаеш някакъв конкретен антибиотик/крем? (съжалявам за 100те въпроси :( )Няма проблем, питай.
Аз съм ползвал Гентамицин крем, евтин е (към лев и нещо) и не съм имал проблеми. Има и много други, но няма смисъл. По принцип не е задължително да слагаш такова. Ако си го почистваш редовно и качествено не би трябвало да имаш проблеми. :)


Аз искам да попитам вярно ли е,че не трябвало да се слага сребърен лабрет на устата , защото се окислявал :x :shock: Нали уж е сребро :? Четох в един сайт са пиърсинги и така пишеше, пък след няколко дена ще ходя да си слагам ии .. някой знае ли нещо по въпроса :?Сребро никога не се слага на нова дупка, има си специални антиалергични материали.

StolenBliss
11-20-2010, 13:22
За мен лично флешовете са адски грозно нещо ...
иначе по добре отиди да ти я направят =) не рискувай сама =)
Една приятелка ми каза че има някакво студио на халите дето правят флешове ама не съм сигурна =)

Иначе обицата на веждата боли ли и колко струва =) ?
ии с какво се прави =Д

Сега не знам колко ще струва но си мисля, че към 30-40 и то пак зависи на едни места по-евтино на други е по-скъпо. Аз моята си я направих с пистолет ( НО ТО ТРЯБВА С ИГЛА) и после отивам в на тъмно да си търса няква обица за езика и оная ме пита с кво съм си напраила пиерса на веждата и аз и казах, че с пистолет. Тя вика, че до две години ще падне. -> След 6 години и още не е паднала :-D верно, че ще е скоро ама още се държи :) а кви удари е понасяла само.. Волейболен сервис със нз си колко км/ч хаха и даже нямаше кръв, после заека ми я захапа :shock: и я дръпна супер силно ама пак не падна. И една фризиорка напрао щеше да ми я откъсне с един гребен хахаха ужас.. Та така :lol: Направи си с игла все пак, ако ще си правиш :)


А за въпроса на AniBG аз само ще кажа, че мойте никога не са се възпалявали там и дори не съм ги мазала с абсолютно нищо. С пистолет са ми пробити. Но то винаги си е до организъм :)

FilmiranM
11-20-2010, 13:27
StolenBliss, късметлийка си 8-)
Не е изобщо задължително да се ползват антибиотици, ако си го почистваш редовно не би трябвало да имаш проблеми.

StolenBliss
11-20-2010, 13:33
И имам едно предложение към авторката. Можеш да си промениш заглавието да е по-описателно примерно 'Всякакви въпроси относно тату и пиърси' и напрао модераторите ако мое да я направят важна щото иначе ще се изгуби из страниците :)

AniBG
11-20-2010, 14:06
И имам едно предложение към авторката. Можеш да си промениш заглавието да е по-описателно примерно 'Всякакви въпроси относно тату и пиърси' и напрао модераторите ако мое да я направят важна щото иначе ще се изгуби из страниците :)
Промених го, и да - да се надяваме, че ще го сложат като важна тема! :) Относно моят проблем - на мен доскоро ми седя на втората дупка "тапичка" и едва вкарвах обецата в дупката, защото ги махам докато се къпя с коса. :( Иначе вече ми се успокои, а дупката ми е от 3 месеца вече! :shock:

divacheee
11-20-2010, 14:35
След 6 години и още не е паднала :-D верно, че ще е скоро ама още се държи :) а кви удари е понасяла само.. Волейболен сервис със нз си колко км/ч хаха и даже нямаше кръв, после заека ми я захапа :shock: и я дръпна супер силно ама пак не падна. И една фризиорка напрао щеше да ми я откъсне с един гребен хахаха ужас.. Та така :lol: Направи си с игла все пак, ако ще си правиш :)

Блазе ти (: .. Мойта на 6-тия месец тръгна да си ходи :D , смених две обички .. ама не .. то като тръгне да изтънява кожата нищУ не може да се направи :( И преди два дена си я махнах .. в траур съм .. :D

StolenBliss
11-20-2010, 14:40
^Малеее мойта като падне бързо ше я мажа с нещо да зараства и веднага пак да се пробия..Аз много бързо свиквам с нещо пък и то вече 6 годинии, няма да мога без нея после хах. Ама то съм чувала, че след 3-4 години организма просто изхвърля пиерсинга, ама пак при едни по бързо при други по бавно. Шашава работа :D

AniBG
11-20-2010, 14:55
При мен най-редовно си ми пада втората обеца - като се обличам с вълнени/мъхести дрехи примерно! То щифтът е леко хлабав (не чак да пада), но незнам как да го стегна! :(

divacheee
11-20-2010, 15:34
^Малеее мойта като падне бързо ше я мажа с нещо да зараства и веднага пак да се пробия..Аз много бързо свиквам с нещо пък и то вече 6 годинии, няма да мога без нея после хах. Ама то съм чувала, че след 3-4 години организма просто изхвърля пиерсинга, ама пак при едни по бързо при други по бавно. Шашава работа :D

Ми аз два дена я мажех с Банеоцин да не се възпали дупката .. и вече се затвори.. Сега се мажа с кремче за белези и след седмица, две няма да има следа от белег :д ... и аз много искам да се пробия пак :D .. но първо ще си напрая сърфейс между гърдите .. :-D

AniBG
11-20-2010, 15:47
^Малеее мойта като падне бързо ше я мажа с нещо да зараства и веднага пак да се пробия..Аз много бързо свиквам с нещо пък и то вече 6 годинии, няма да мога без нея после хах. Ама то съм чувала, че след 3-4 години организма просто изхвърля пиерсинга, ама пак при едни по бързо при други по бавно. Шашава работа :D

Ми аз два дена я мажех с Банеоцин да не се възпали дупката .. и вече се затвори.. Сега се мажа с кремче за белези и след седмица, две няма да има следа от белег :д ... и аз много искам да се пробия пак :D .. но първо ще си напрая сърфейс между гърдите .. :-D
Само не разбрах - защо искате дупката ви да заразне и после пак да се пробиете? :-o

divacheee
11-20-2010, 15:50
Защото организма изхвърля обичката .. и искаш не искаш тряа да я махнеш .. и ако искаш пак да имаш обичка трябва да се пробиваш на ново ...

AniBG
11-20-2010, 15:59
Защото организма изхвърля обичката .. и искаш не искаш тряа да я махнеш .. и ако искаш пак да имаш обичка трябва да се пробиваш на ново ...
А това важи ли и за пиърсите на ушите? :(

divacheee
11-20-2010, 16:02
Защото организма изхвърля обичката .. и искаш не искаш тряа да я махнеш .. и ако искаш пак да имаш обичка трябва да се пробиваш на ново ...
А това важи ли и за пиърсите на ушите? :(

Ми то си е до организъм .. Възможно е (:

cw3tty
11-20-2010, 16:03
За мен лично флешовете са адски грозно нещо ...
иначе по добре отиди да ти я направят =) не рискувай сама =)
Една приятелка ми каза че има някакво студио на халите дето правят флешове ама не съм сигурна =)

Иначе обицата на веждата боли ли и колко струва =) ?
ии с какво се прави =Д

Аз искам съвсем малък флеш, не да си завирам краставица в дупката на ухото 8-)

Не , само първите дни се случваше да я закача с дрехите си и ме болеше .. иначе не ме боли , прави се с абокат и определено се преебах с цената, но пича всичко ми обясни подробно и ми каза, ако имам проблеми да отида при него .. 40 лв на Витошка зад Юго-то

otlichnichkata
11-20-2010, 16:49
С една приятелка мислим другия месец да се "сдобием"
с обичка на пъпа. Та искам да попитам какви грижи ще трябва
да полагам и след колко време трябва да я сменя с друга?

divacheee
11-20-2010, 17:13
С една приятелка мислим другия месец да се "сдобием"
с обичка на пъпа. Та искам да попитам какви грижи ще трябва
да полагам и след колко време трябва да я сменя с друга?


Промивки с физиологичен рaзтвор, в нaчaлото ще е необходимо дa го мaжеш с Бaнеоцин или някaкъв друг aнтибиотик .. и товa е .. до 3-4 седмици трябвa дa е зaрaстнaл нaпълно.. След товa може дa си сменяш обичките (:

AniBG
11-20-2010, 17:16
С една приятелка мислим другия месец да се "сдобием"
с обичка на пъпа. Та искам да попитам какви грижи ще трябва
да полагам и след колко време трябва да я сменя с друга?


Промивки с физиологичен рaзтвор, в нaчaлото ще е необходимо дa го мaжеш с Бaнеоцин или някaкъв друг aнтибиотик .. и товa е .. до 3-4 седмици трябвa дa е зaрaстнaл нaпълно.. След товa може дa си сменяш обичките (:
На мен ми е много интересно - как се захващат единичните обеци, когато са на пъпа? :-o

insomnia3054
11-20-2010, 18:09
^ Смисъл? Това ли (под пъпа което е) ?

http://www.traumportal.at/webdesigner_wien/media/140409/microdermal_bauchnabel_piercing.jpg

AniBG
11-20-2010, 18:12
Да, точно, това имах предвид! Изразих се неправилно, съжалявам! :)

insomnia3054
11-20-2010, 18:22
Това са вид импланти, наричат се микродермали. Не знам много за тях, но могат да се поставят навсякъде, не само на корема (там е най-разпространено), може на пръстите, краката, където си поискаш. Доколкото знам не можеш да ги сваляш сам/а като обиците, трябва да отидеш при човека, който ти ги е сложил и той да ти ги махне. Първоначално мислех, че са перманентни като татуировките, но не са.

AniBG
11-21-2010, 12:40
Аз съм виждала такива на жени, които ги носят като "пръстен"! Малко гнусно/странно ми се вижда! :?

insomnia3054
11-21-2010, 13:45
http://www.jonnyneedles.com/wp-content/gallery/microdermals/DSC01640.jpg

Може, както вече написах, има възможност да се слагат навсякъде по тялото. :)
Но и аз не съм им фен, предпочитам стандартната пиърсинг процедура.

AudreyH
11-21-2010, 13:49
Ужасяващо противно ми е. Въобще не ми харесва.

KumchoValcho
11-21-2010, 13:51
Микродермала ето какво представлява
http://www.ekmpowershop3.com/ekmps/shops/metalmorphosis/resources/Image/micro-dermal.jpg
Хитро е, бих си го направил някъде

а за обецата на пъпа - зараства напълно в период от 4-5 до 9 месеца (според piercing-bg.com)

DisturbiaV
11-21-2010, 13:55
добре де какво е това от схемата го виждам се едно ти забиват това с винтче :-o

StolenBliss
11-21-2010, 13:55
Вчера в един магазин видях сет за правене на пиерсинг на нокът и с чудя дали да си взема, дали ще мога да си го направя сама :-o

AniBG
11-21-2010, 15:01
Вчера в един магазин видях сет за правене на пиерсинг на нокът и с чудя дали да си взема, дали ще мога да си го направя сама :-o
Ужасно противно/гнусно ми звучи! А това с микродермала - също! Чудя се кой нормален ще го направи! :-o Аз за НИЩО на света не бих го направила :!:

StolenBliss
11-21-2010, 16:27
http://newyorklady.files.wordpress.com/2010/10/cp_en_3372.jpg

на мен ми харесва как изглежда :) Обаче мисля, че лесно ще се закача тук-там, аз секи ден мия чинии и ала бала ..

AniBG
11-21-2010, 16:44
То като че ли няма достатъчно места за дупчене, пък вече измислиха и на нокти... 8-) Просто ми е много противно, пък и, както казах - има си достатъчно места по тялото за дупчене! :D
...Не стига, че някои си дупчат и зърната! :shock: :shock:

StolenBliss
11-21-2010, 16:48
Ух тва на зърната е мноо гадно и просто не мога да си предстявя колко би боляло .. :shock:

AniBG
11-21-2010, 17:32
Ух тва на зърната е мноо гадно и просто не мога да си предстявя колко би боляло .. :shock:
Аз като случайно попадна на някои изображения с пиърсинг на зърната и гениталийте направо ме хваща ужас и страх от тия хора - щом са преживели такава болка, на какво ли са способни... :shock: :shock: :D

FuckingFreak
11-22-2010, 07:56
Такъв микродермал или там както се казва съм виждала и на зъб на едно момиче, особено като се усмихваше ми изглеждаше като циганка. Аз съм ЗА пиърсингите в умерено количество и на по-нормални места на някои хора им отиват страшно много, но съм ПРОТИВ такива простотии.

anonymous708973
11-22-2010, 11:43
Една позната има два микро-не-знам-си-какво си... Освен че е скъпо (даде 200 лв за двете), е и ужасяващо болезнено. Кожата се издълбава със скалпел, "обеците" се слагат (не можеш да ги слагаш и махаш сам) и после ти дават спрей да си пръскаш като много те боли...

AniBG
11-22-2010, 13:17
Една позната има два микро-не-знам-си-какво си... Освен че е скъпо (даде 200 лв за двете), е и ужасяващо болезнено. Кожата се издълбава със скалпел, "обеците" се слагат (не можеш да ги слагаш и махаш сам) и после ти дават спрей да си пръскаш като много те боли...
Аз няма да съм жива, ако го издържа това!!! :shock: :shock: Тя твоята приятелка... Да отиде да се прегледа, да не е нещо откачила... :D Ама това си е наистина гадно - със скалпел ---> режат... Аааа... :shock: :shock: Добре, а поне някаква упойка не слагат ли? :?

fuckme
11-22-2010, 13:38
тва микро у-а изглежда яко само на корема под пъпа. на пръста е брутално циганско. иначе, естествено, че ще боли. аз не бих си направила. иначее за обици мога да ви посъветвам да не слагате сребро на сравнително нова дупка... аз така на една дупка от 1 година си сложих някви сребърни обици, ама явно не ми е било готово ухото за друг метал, или самото сребро е било прецакано.. но ми се възпали и хвана гной и беше много гадно.. наложи се с ножица да ми вадят залепналото за ухото винтче...опасна работа са пиърсингите и според мен само на доверени места трябва да се дупчите, дори и по - скъпо да ви излезе. а и поддръжката на дупките е важна. иначе аз умирам за флешшшшшшшшшшшшш. но майка ми не. :D
http://prikachi.com/images/204/2690204Q.jpg <3

AniBG
11-22-2010, 16:22
Ето този е ненормален... :shock: :shock: :shock:
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://piercing-bg.com/img/lip/plate.jpg&imgrefurl=http://piercing-bg.com/docs/lip.html&usg=__jnfwgEYhGJg_zsBdEDYY2yi7OaM=&h=400&w=591&sz=23&hl=bg&start=69&zoom=1&tbnid=_vGoXnDYpdKCpM:&tbnh=150&tbnw=222&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25BF%25D0%25B8%25D1%258A%25D1%2 580%25D1%2581%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B3%2B%25D 0%25BD%25D0%25B0%2B%25D0%25BD%25D0%25BE%25D1%2581% 25D0%25B0%26hl%3Dbg%26biw%3D1366%26bih%3D658%26gbv %3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&ei=BwPoTIOoIs-hOsXqlY4K&iact=rc&dur=279&oei=9wLoTNboHZKDswbpzKGPCQ&esq=4&page=4&ndsp=19&ved=1t:429,r:5,s:69&tx=165&ty=31

AniBG
11-23-2010, 13:48
А пиърсингът на хрущяла не боли ли? Все пак това е твърдо... :-o

marin4itu
11-23-2010, 16:26
А пиърсингът на хрущяла не боли ли? Все пак това е твърдо... :-o

На ухото нали? :D
Самото пробиване изобщо, обаче докато си зарасне боли. Аз не можех да спя на страната, на която ми е обицата.

AniBG
11-23-2010, 16:34
А пиърсингът на хрущяла не боли ли? Все пак това е твърдо... :-o

На ухото нали? :D
Самото пробиване изобщо, обаче докато си зарасне боли. Аз не можех да спя на страната, на която ми е обицата.
Аз не их си го направила, и да - на ухото! :D Иначе съм гледала хора, които имат флешове на хрущяла... :shock: Това не си го представям колко боли! :shock: Много ми е странно само, как правят толкова широка дупка?? :?

insomnia3054
11-23-2010, 16:50
Слагат постепенно все по-големи обици (плъгове). Мисля че може и хирургически ако мераклията е мазохист/мързел.

marin4itu
11-23-2010, 17:25
На меката част е това с разширяването, а на хрущяла, ако не се лъжа, мисля че беше операционно. Нещо като изразване на хрущяла, обаче още един път казвам, че не съм сигурна.

RoseDawn
11-24-2010, 14:57
Здравейте, можете ли да ми кажаете дали студиото 'На тъмно'-Варна,работи в събота и в колко отваря. Ще си правя индъстриъл, та също дали да си запазя час? :-o

marin4itu
11-24-2010, 18:37
Адрес:
Варна
Ул.”Воден” 19

Тел: 052 612598

Работно време:
Понеделник – Неделя – 10.30 – 20.00 ч
Неделя: 12.00 – 18.00 ч

От сайта го копирах.. не знам защо има 2 пъти неделя :D

screammyname
11-25-2010, 15:07
тва микро у-а изглежда яко само на корема под пъпа. на пръста е брутално циганско. иначе, естествено, че ще боли. аз не бих си направила. иначее за обици мога да ви посъветвам да не слагате сребро на сравнително нова дупка... аз така на една дупка от 1 година си сложих някви сребърни обици, ама явно не ми е било готово ухото за друг метал, или самото сребро е било прецакано.. но ми се възпали и хвана гной и беше много гадно.. наложи се с ножица да ми вадят залепналото за ухото винтче...опасна работа са пиърсингите и според мен само на доверени места трябва да се дупчите, дори и по - скъпо да ви излезе. а и поддръжката на дупките е важна. иначе аз умирам за флешшшшшшшшшшшшш. но майка ми не. :D
http://prikachi.com/images/204/2690204Q.jpg <3

На колко години си, че се съобразяваш с това какво казва майка ти ? Все пак флеша ще е на твоето ухо, не на нейното. Мойта майка, като ми видя флеша ми каза, че не съм в ред и т'ва беше, така че слагай си едва ли майка ти ще ти каже нещо ;)

cw3tty
11-26-2010, 07:34
А пиърсингът на хрущяла не боли ли? Все пак това е твърдо... :-o

На ухото нали? :D
Самото пробиване изобщо, обаче докато си зарасне боли. Аз не можех да спя на страната, на която ми е обицата.
Аз не их си го направила, и да - на ухото! :D Иначе съм гледала хора, които имат флешове на хрущяла... :shock: Това не си го представям колко боли! :shock: Много ми е странно само, как правят толкова широка дупка?? :?

Ами мен лично около година ме боля и първия месец и аз също спах на другата страна (: .. за флешовете на хрущяла - прави се херургично смисл .. режат ти хрущяла до колкото знам , защото не е кожа и не може да се разтегли чрез разширяване :)

CristalTear
01-30-2011, 16:18
такаааа имам няколко въпроса :)
в най-близко бъдеще ще си правя snake bite :grin:
с какво си промивахте обиците ?
колко време ?
болеше ли ви много ?
и колко ви излезна ?

http://media.photobucket.com/image/snake%20bite%20piercing/Lara4484/SnakeBitePiercing.jpg

kokosety
04-06-2011, 20:50
такаааа имам няколко въпроса :)
в най-близко бъдеще ще си правя snake bite :grin:
с какво си промивахте обиците ?
колко време ?
болеше ли ви много ?
и колко ви излезна ?

http://media.photobucket.com/image/snake%20bite%20piercing/Lara4484/SnakeBitePiercing.jpg
отговорете плс и аз искам ма едностранен

muffiin
04-07-2011, 08:27
Скоро време ще си правя пиърсинг на пъпа и се чудех понеже ще е лято .. след колко време горе долу ще мога да ходя на басейн?? :-)

Ibag
06-02-2016, 19:03
Здравейте! Имам проблем относно повторно продупчване на ушите, тъй като предните ми дупки се запушиха. Държах обеците повече от 2 месеца, но започнаха да гноят. Преди няколко дни ми се образуваха малки топчета точно под дупките отвътре. Не ме болят, но ме посъветваха да извадя обиците. Когато след 3 дни пробвах да си сложа отново обеците, влязоха малко по трудно и имам чувството че минават през топчетата. Благодаря предварително за отговорите и съветите!

Зайче..
06-02-2016, 19:26
Здравейте! Имам проблем относно повторно продупчване на ушите, тъй като предните ми дупки се запушиха. Държах обеците повече от 2 месеца, но започнаха да гноят. Преди няколко дни ми се образуваха малки топчета точно под дупките отвътре. Не ме болят, но ме посъветваха да извадя обиците. Когато след 3 дни пробвах да си сложа отново обеците, влязоха малко по трудно и имам чувството че минават през топчетата. Благодаря предварително за отговорите и съветите!

Пръскай се с оксикорд и промивай с кислородна вода. Ако правиш това и не се получават нещата, трябва да отидеш при човека, който е пробил ушите и той/тя да ти каже какво да правиш.

KaRiNa.Ni
06-13-2016, 12:26
----