PDA

View Full Version : Дали ме обича? дайте мнение



MXVL
11-19-2010, 18:05
Здравейте на всички,преди около 3 месеца тръгнах с едно момиче имахме проблеми много карахме се за най-разрлични неща лъжеше ме за някои неща,но все и прощавах все ми казваше че ме обича че ще сам и първия когато го направим и т.н.След 2-rрия месец го направихме но на следващия ден плъзнаха слухове че члена ми е малък а действително е така 13 см,тя ми каза че не е приказвала такива неща а просто е казала на нейната приятелка че не и е текло кръв и я е боляло малко..след това и казах ако иска да е с мен и наистина ме обича да спре да се вижда с тях и така.Тя го направи това та въпроса ми е дали ме обича и дали има вероятност да ми изневери заради малкия ми член...на 17 години съм момче. :oops:

izlishna
11-19-2010, 18:32
Ако те обича няма да ти изневери, но ако я интересува единствено размера..сам трябва да си отговориш..

FuckedUp
11-19-2010, 18:34
Обичта няма нищо общо с "малкия член"..КАК ДА СЕ ИЗРАЗЯ..Когато ти е казала, че не е приказвала те е излъгала (чисто и просто)..не е издържала и е разказала на приятелката си и т.н. (не знам как стоят нещата и затова предполагам)..Ако те обича няма да ти изневери за такова нещо (освен, ако не е някоя...)..Бъди по уверен в себе си и горе главата..Дали те обича..не сме гадатели..

anonymous708973
11-19-2010, 18:59
Първо, си ебаси изнудвачът.
Второ, тя е проста, щом те търпи.
И трето по ред, но не и по важност, напълно възможно е да ти изневери заради размера.

zority7
11-20-2010, 13:54
То тва се чуства дали те обича или не ние неможем да ти кажем :?

soul1199
11-20-2010, 17:08
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rebeccaa
11-20-2010, 17:23
Това, че е говорила за размера ти (или пък не е говорила) не означава, че не те обича ВТФ ?? А пък и 3 месеца мисля,че не са толкова достатъчно да опознаеш някого до толкова за да го заобичаш, ако се познавате от скоро де.А пък ако я интересува само размера ти прави си сам изводите ..

NomNomNom
11-20-2010, 18:59
Първо, си ебаси изнудвачът.
Второ, тя е проста, щом те търпи.
И трето по ред, но не и по важност, напълно възможно е да ти изневери заради размера.
Абсолютно.
Егати тъпите взаимоотношения дето имате .

MXVL
11-20-2010, 19:01
е добре но имали някакъв вариант да разбера дали дъжи на мен поне?

mArMaLaDkA
11-20-2010, 19:07
Самият факт, че си е зарязала обкръжението, хората, които са й подкрепа, които я разбират, с които се забавлява и които ще са й единствената опора, когато скъсате, е достатъчно доказателство, че държи на теб, макар и по някакъв изкривен начин.

За жалост, момичето каквото и да направи, за теб няма да е достатъчно, защото си комплексар. Толкова. Ти щом отсега я задушаваш с присъствието, капризите и параноята си, не ми се мисли какво ще й е след половин година.

mechtaq_za_teb
11-20-2010, 19:14
Уау :shock:

Ами.... имай малко повечко самочувствие. Трябва ти.

MXVL
11-20-2010, 20:03
Уау :shock:

Ами.... имай малко повечко самочувствие. Трябва ти.знам но от както разбраха че ми е малък половия орган се сещате какво ми е.... :o

xWandereRx
11-20-2010, 20:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
not enough

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 08:40
Уау :shock:

Ами.... имай малко повечко самочувствие. Трябва ти.знам но от както разбраха че ми е малък половия орган се сещате какво ми е.... :oМай всъщност проблемът ти не е с това дали тя те обича, а какво ли ще си кажат хората сега за теб... :?

deadshadow13
11-21-2010, 09:21
Първо, си ебаси изнудвачът.
Второ, тя е проста, щом те търпи.
И трето по ред, но не и по важност, напълно възможно е да ти изневери заради размера.

Sad but True

Няма повече кво да се коментира

TheSunshine01
11-21-2010, 09:35
Помисли 10 пъти преди да питаш нещо толкова очевидно ..

eXxXciTeD
11-21-2010, 15:17
Първо ти разправяла как те "обича" преди дори да са минали 2 месеца, лъгъла те постоянно, накрая разправя на тоя и оня доста лични неща, честно ли имаш някави съмнения? Момичето не си струва, колкото и да ти е неприятно да го чуеш. :)

soul1199
11-21-2010, 15:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
not enough

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :smt023 :lol:

mimityy34
11-21-2010, 19:15
Ее .. защо Баба Ванга не беше живаа :D :shock:

teodora87
11-21-2010, 20:37
Чакай да хвърля едни карти карти