PDA

View Full Version : Подмишници - потене



waller12345
11-19-2010, 18:39
Моля ви се, някой да помогне, че вече направо ми умразна и се дразня супер много, имам 1 проблем, не знам дали е за тука тази тема, но я пуснах тука... - Значи, поястоянно, подмишниците ми са мокри, тениската там е цялата във вода, нито съм некаф дебелак нито нищо, защо става така??? То няма лято зима, винаги ми се потят подмишниците и немога да си дигна ръката, защото ще се види, а аз мисля, че това не е добре... :@... Какви ли дезодоранти не съм използвал, парфюми пак е така... По дяволите... моля ви помогнете ми с какво може да го спра това потене подмишниците, щото вече нз... Супер неприятно ми е

Сложа ли тениска... нещо, до 10 мин вече тениската в това място е мокра...

Няма значение дали са движа или седя... Като се движа, да... повече се потят, ама и като си седя пак се потят... НАПРАВО СЪМ УЖАС :@ :oops:

Дори вече забелязах, че тениските ми там в тази област(подмишниците) и колкото да се перат са останали такива белички... Избелели са... И трябва да ги изхвърлям...Супер много се нервя :@

НАПРАВО СИ МИСЛЯ, ЧЕ И КВОТО ДА ПРАВЯ ВИНАГИ ЩЕ СЕ ПОТЯ ТАКА...

Момче съм, ако е от значение..

Явно аз съм човека, който се поти най-много в тази област :D:D

waller12345
11-20-2010, 07:04
:-o ??

thelux
11-20-2010, 13:24
вземи си Одорекс,той наистина спира изпотяването и не е скъп..в аптеките го има за по 7 лева, но ако не го намериш може да го поръчаш от тук : http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2 . Те са два,единия е за стъпала другия е за подмишници и длани..естествено за теб втория,,,надявам се да съм помогнала :))

KumchoValcho
11-20-2010, 13:58
Одорекса действително спира/намалява значително изпотяването, НО е опасен - при мен винаги ми се получават болезнени бучки подмишниците, това са запушени потни жлези. Което изобщо не е желателно.

thelux
11-20-2010, 14:04
ами не знам,една близка приятелка го има и казва,че е многоо доволна и че няма никакви проблеми,но щом казваш че е опасно,по-добре ще е да се консултираш с личния си лекар.. :))

KumchoValcho
11-20-2010, 14:07
Аз преди години го използвах редовно и нямах тея проблеми, но пък бях забелязал друго (и не само аз) - ако се изпотиш леко започваше да мирише на лук. Отвратително е..
Но е важно да се отбележи, че при всеки действа различно :)

thelux
11-20-2010, 14:30
ми това момиче,за което говоря,го използва от 1 година вече,ако не и повече и ми казва че е мн доволна.. не знам,явно наистина при всеки е различно :)