PDA

View Full Version : Липса на удоволствие?



Simsss
11-19-2010, 18:54
Здравейте на всички!
Имам си сериозен приятел с когото правим секс от около 5-6 месеца. Годините ми са 20, а преди него секс съм правила само с един и то два пъти. Дали заради това, че все още (май) съм неопитна и не съм правила секс, или заради друго, аз удоволствие не изпитвам. Една търпка преминава през мен при първото вкарване и това е. Другото е просто..нищо! Едно усещане, че го вкарва и изкарва, но не и удоволствие. Когато стимулира клитора ми - получавам оргазъм в повечето случаи, възбуждам си се без проблеми, прави ми се секс. Но ме притеснява това, че наистина удоволствие от самото проникване не изпитвам! Като не изпитвам удоволствие не се овлажнявам и секса не върви. Четох из форума, че някои мацки са изпитали чак след година-две редовен секс, но ми се струва твърде много? Имате ли някакви идеи, някакви съвети?

LovelyGirl
11-19-2010, 19:09
Да не би позата да ти е неприятна? Пробвали ли сте различни варианти? В никой от тях ли не изпитваш удоволствие? Контролирай ти нещата, нагласяй се сама, за да пробваш по кой начин точно може да ти хареса.

Simsss
11-19-2010, 19:12
Пробвали сме всякакви пози, нагласяли сме се по мое желание и нищо - просто усещането, че прониква. Никакво удоволствие : (

LovelyGirl
11-19-2010, 19:20
Глупав въпрос (мисля), но приятелят ти възбужда ли те? В смисъл привлича ли те сексуално? Моя приятелка също дълго време не можеше да свърши (така и не свърши с приятеля си) и след като се разделиха ми каза, че не я е привличал кой знае колко сексуално, просто химията не е била достатъчна.

anonymous708973
11-19-2010, 19:21
Абсолютно същия проблем, без този за овлажняването. Изчудила съм се какво да правя...

FreakBitch
11-19-2010, 19:59
По мое мнение, всичко ви идва от главите, момичета.
Котетата ви едва ли са дефектни. Може би просто нямате необходимата нагласа, подходящ партньор, удобна поза... :)

LovelyGirl
11-19-2010, 20:00
Е, то е ясно, че не са дефектни 8-)

FreakBitch
11-19-2010, 20:11
Сетих се нещо!
Защо не пробвате с приятеля ти дълбоки прониквания на солидни интервали от време. Получава се частично ефекта на първото вкарване, а ти казваш, че тогава усещаш нещо.
Друг е въпроса с размера или по-скоро дебелината (пък и твоята ширина).
Нали кефа идва от триенето. Може просто генеталиите ви да не са съвместими. Нали знаеш, че не всеки винт става за всяка гайка...
Какви теории взех и аз да развивам.. Просто експериментирайте. С малко повече старание от негова страна и нагласа от твоя, надявам се да успеете да я докарате до финала.. :)

SEXTRAVAGANTE
11-19-2010, 21:56
Преди всичко за да има удоволствие , трябва да има страст и силно привличане от страна и на двамата ви.Може би приятеля ли ти не се старае достатъчно или не те привлича сексуално.
или пък ако няма любовната игра , а вместо това прибързва и директно те тръшва на леглото и почва да дупчи като психично болен пренебрегваийки ласките и целувките , а за капак свършва за 5 минути едвали ще изпиташ оргазъм скоро.
Аз въпреки ,че съм момче съм имал подобни проблеми в леглото. Случвало ми се да не мога да го вдигна или да ми спада по време да секса поради тва ,че момичето не ме привлича достатъчно или пък не се държи по начин който да ме възбуди. В такива случеи когато не мога да се възбудя започвам да си фантазирам разни неща. Нещата които най-много ме възбуждат и определено има ефект. Няма да е лошо докато го правиш да си мислиш за неща които те карат да се възбудиш.
Друго което може да пробваш е клиторната стимулация. Например лизане , или масаж с пръстче или пък може ти или той да ти стимулира клитора докато ти го вкарва. Значи аз със всички момичета с които съм бил съм ги докарвал до клиторен оргазъм без никви проблеми. Направо започват да треперят и да се гърчат от кеф.....няма да е лошо да му покажеш на приятеля ти как да те докара до клиторен оргазъм. Със сигурност можеш да го получиш. Щом имаш клитор, значи го можеш.По-дълбоки вътрешни оргазми ( вагинален, аналнен) изискват лична техничност и отдаденост и психическа нагласа.

kalpazanka
11-20-2010, 07:50
Не се отпускаш достатъчно може би. Имайки предвид, че отскоро практикуваш, може би се притесняваш дали се представяш добре/дали го възбуждаш/или се притесняваш от тялото си/от хора наоколо, ако не сте сами или от това, че някой скоро може да дойде и да ви завари в "неудобна ситуация"/или да трябва да бързате, тъй като не сте сами за дълго/че сте прекалено шумни и се чува и т. н.

NomNomNom
11-20-2010, 09:20
Сетих се нещо!
Защо не пробвате с приятеля ти дълбоки прониквания на солидни интервали от време. Получава се частично ефекта на първото вкарване, а ти казваш, че тогава усещаш нещо.
Друг е въпроса с размера или по-скоро дебелината (пък и твоята ширина).
Нали кефа идва от триенето. Може просто генеталиите ви да не са съвместими. Нали знаеш, че не всеки винт става за всяка гайка...
Какви теории взех и аз да развивам.. Просто експериментирайте. С малко повече старание от негова страна и нагласа от твоя, надявам се да успеете да я докарате до финала.. :)
Госпожице 7 оргазма за един път / 14 за ден , направо не искам да те слушам.
Иначе си права.

ScarletBite
11-20-2010, 12:57
Нормално е, не се притеснявай. Просто си свикнала с един вид удоволствие (клиторна стимулация) и сега, когато се сблъскваш с вагиналното проникване, виждаш, че е нещо съвсем различно, дълбоко и... трябва ти време да се нагодиш. При повечето момичета е така, докато не опознаят тялото си и не наберат опит. :)

Що не си вземете от онези овлажнители, които имат различни ефекти? загряващи, изтръпващи и не-знам-си още какви...
И защо не пробвате нещо, което да те настрои чисто емоционално и психически? В смисъл... романтична обстановка, гукания, галения... ? Почувствай го дълбоко, за да го усетиш дълбоко. :-D
Правете го в различни пози, на различни места.
Бтв, не знам дали някой от тук е правил секс на фона на онези еротични транс-музики, но е незабравимо, усещаш всичко в пъти по-силно... Напиши erotic music в youtube и ще ти излязат. :)
Друго... можете да си направите масаж взаимно преди секс. Класически масаж, наистина много помага да усетиш и опознаеш партньора.

dimdim
12-01-2010, 19:26
Както никога :oops: това лято гледах sex & the city и там Саманта говореше че си правела вагиналните упражнения.... :D
Доста се замислих и реших да потърся в нета. Открих че тези упражнения са за стимулация на мъжа, повече триене и т.н. Освен това доставят удоволствие и на жената, а и са си упражнения все пак, полезни са :)
Та това ми идва в главата в момента,пробвай,токувиш станало.

anonymous708973
12-01-2010, 19:37
Пък аз ще почна да правя упражненията на Кегел. :-o

6sense
12-01-2010, 20:51
моята приятелка съм е докарвал до 9 оргазъма за 1 полов акт -щом ще ги броим.. иначе сигорно не ви привличат партнъорите или незнаят как да го правят :oops:

TeenMroblemm
12-02-2010, 21:51
be a shemale! get satisfaction :P