PDA

View Full Version : кара ме да се чувствам супер гадно



tinkerbella
11-19-2010, 18:56
Имаме дълга предистория бяхме заедно повече от 10 месеца с много случки през това време. Като скъсахме се карахме много, от време на време си правехме кефа един на друг, виждахмме се през времето когато не се дразнехме и.. след врееме той си намери ново гадже. Спряхме да контактуваме за известно време след, което той пак ме потърси. Той отново е с нова, но звъни често..,лафим си на различни теми както преди, само дето сме просто приятели, но аз съм на второ място. Преди малко пак си говорихме, а той ми каза - "айде утре ще се чуем, чао за сега, че гаджето ми звъни".Стана ми тъпо, но пък си е нормално тя трябва да е на първо място.
Опитвам се да го избягвам, да не му вдигам и да не говорим много, друго не знам какво да направя. Някакви мнения или идеи по темата, ако имате ще се радвам да прочета чуждо и безпристрастно мнение.

izlishna
11-19-2010, 19:02
И още 10 да смени, мислите му ги притежаваш ти.. А тази реплика "..че гаджето звъни" , може би ти я е казал нарочнo за да се подразниш от факта, че е с друга.. Иска отново да усеща ревността ти :)

FuckedUp
11-19-2010, 19:32
И още 10 да смени, мислите му ги притежаваш ти.. А тази реплика "..че гаджето звъни" , може би ти я е казал нарочнo за да се подразниш от факта, че е с друга.. Иска отново да усеща ревността ти :)
Съгласен :)

annie96
11-19-2010, 19:38
И още 10 да смени, мислите му ги притежаваш ти.. А тази реплика "..че гаджето звъни" , може би ти я е казал нарочнo за да се подразниш от факта, че е с друга.. Иска отново да усеща ревността ти :)

напъъъъъъъъъъъъълно съглааааснааа :)

a1a2b3v
11-19-2010, 20:43
И аз си мисля, че го е казал нарочно.. ако не му пукаше за теб, нямаше да те търси... Опитай на направиш нещо, с което да го накараш да ревнува и виж реакцията му . :)

Stotii
11-19-2010, 22:04
а защо пък просто да не обича приятелството ви, и наистина да го е потърсило гаджето !?

tinkerbella
11-20-2010, 06:34
а защо пък просто да не обича приятелството ви, и наистина да го е потърсило гаджето !?

Аз не отричам този вариант.. :) исках да споделя някъде, почувствах се гадно..вече не съм на първо място и чувството е странно, когато каже подобно нещо :) Но го разбирам, както казах и по - горе нормално е тя да е по - важната. Гледам да го отбягвам, ама малко трудно.

puppy2
11-20-2010, 06:43
Защо се разделихте след като имаш чувства към него,може би и той към теб ?

sunshinepp
11-20-2010, 06:51
Според мене между вас е останало едно най - обикновено приятелство. В подобна ситуация съм и мисля че трябва да приемеш, че той има ново момиче в живота си и както сама казваш тя трябва да му е по - голям приоритет от теб.Не трябва да се впечатляваш неща, за гаджето му. Не разбрах от колко време не сте заедно, но изглежда, че той е просто приятелски настроен към теб, а ти искаш да видиш нещо, което го няма. :) Опитай се да видиш нещата от различен ъгъл!

tinkerbella
11-20-2010, 06:58
Защо се разделихте след като имаш чувства към него,може би и той към теб ?

Разделихме се защото много се карахме в последните дни, иначе в началото всичко си беше окей, но последният месец всеки ден спорове и караници. На мен ми омръзна и на него също и .. той сложи край.


а sunshinepp

преди повече от половин година скъсахме..

Мерси за съветите

Li0nesS
11-20-2010, 07:10
Защо се разделихте след като имаш чувства към него,може би и той към теб ?

Разделихме се защото много се карахме в последните дни, иначе в началото всичко си беше окей, но последният месец всеки ден спорове и караници. На мен ми омръзна и на него също и .. той сложи край.
До болка познато..

:(

rebeccaa
11-20-2010, 07:53
Амии познато чувство.Според мен ти все още чувстваш нещо към него, но ще трябва да се примириш, че вече сте само приятели.Рано или късно ще свикнеш с тази мисъл и всичко ще е ОК.

LiRRRa
11-20-2010, 09:16
Според мен ако нямаше чувства към теб, нямаше да е така..
Макар че, то си зависи и от самите вас и от много други неща, никой тук не може да каже със сигурност.
Не бих ти препоръчала да говориш с него по темата, защото ако наистина вече те възпрема като приятелка, ще си развалите отношенията.
Но понякога уж на бъзик, на лигня, може да пробваш с някои леки намеци и виж как ще реагира. : ))

tinkerbella
11-20-2010, 09:28
Но понякога уж на бъзик, на лигня, може да пробваш с някои леки намеци и виж как ще реагира. : ))


Снощи по телефона той преди да ми затвори ме избъзика. Беше нещо от сорта на :

Той: Аз знам, че ти още имаш нещо към мене.. (сериозен)
аз: Да, прав си, така е
той: Ама наистина ли? Да бе да :D нали знаеш кога ще ти повярвам, че е така :D :D

:(

LiRRRa
11-20-2010, 09:32
Ооо според мен последната му реплика крещи накрая "Ще ми се още да имаше нещо към мен".. ;х
Лично мнение, може и да греша ест, но..
Още по-убедена съм в твърдението си, че между вас още има нещо..
Пробвай пак с някой бъзик. :wink:

tinkerbella
11-20-2010, 09:36
Ооо спер мен последната му реплика крещи накрая "Ще ми се още да имаше нещо към мен".. ;х
Лично мнение, може и да греша ест, но..
Още по-убедена съм в твърдението си, че между вас още има нещо..
Пробвай пак с някой бъзик. :wink:


Мерсии за съвета. Въпреки, че не знам вече как да постъпвам. Като си говорим по телефона, примерно вечер, и все си припомняме времето когaто бяхме заедно, неквии забавни случки .. кой в каква ситуация е бил виновен и се заяждаме един с друг .. а аз наистина още имам нещо към него, но не съм сигурна какво точчно е . :(

mechtaq_za_teb
11-20-2010, 09:39
На твое място едва ли бих поддържала "приятелски" отношения с него. Не знам, просто ми се вижда адски странно. А и ти сякаш имаш още чувства към него, съдейки по заглавието на темата.
Той гледа напред, направи го и ти.

LiRRRa
11-20-2010, 09:42
' If two past lovers can remain friends it's either they were never in love or they still are. '
:) Мисля, че сте били уморени от караниците, имали сте нужда от време разделени.. но не сте спирали да сте влюбени един в друг..

puppy2
11-20-2010, 11:21
Той 100% има тръпка още към тебе.Предложи му да излезете като приятели да си припомняте моментите,на живо най добре ще разбереш дали има чувства към теб...... :)

Ssummerjam
11-20-2010, 11:53
' If two past lovers can remain friends it's either they were never in love or they still are. '
:) Мисля, че сте били уморени от караниците, имали сте нужда от време разделени.. но не сте спирали да сте влюбени един в друг.. Точно.

scanadal
11-20-2010, 12:05
Аз пък ще те посъветвам да го зарежеш и да продължиш напред въпреки времето прекарано с него и приятните спомени.Ако той искаше да бъде с теб,със сигурност щеше да е.Мисля,че той сега споделя с теб и те търси понеже,те има до няктде за близка,все пак сте били гаджета,но когато срещне ново момиче,към което да изпитва чувства,ще спре да те търси.

soul1199
11-20-2010, 17:19
може би още те харесва,а може и да не те харесва-просто иска да сте приятели

tinkerbella
11-21-2010, 08:28
Вчера се видяхме,бяхме и с други приятели и пак се бъзикахме , бихме се и накрая се загледа по някакво момиче, една приятелка му каза -"имаш си гадже! " аз заядливо отвърнах, че това че е с гадже никога не му е пречело да се заглежда по други момичета, а даже и повече , а той каза, че само веднъж му е пречело и това е когато е бил с мене. :D Стана ми от една страна хубаво, но и нещо от вътре ми казваше, че не е вярно. После пак ми звъня няколко пътии, уж нямаше да сяда на скайп ама и в скайп влезна и ми писа .. и такам, не знам вече кво да мисля, но се израдвах на вчерашната среща. :( Не мога да споделям с приятелите ми защото не искам да знаят, че все още имам нещо към него.. прекалено съм недоверчива.

puppy2
11-21-2010, 08:33
Излезте cамо двамата.

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 08:34
Вчера се видяхме,бяхме и с други приятели и пак се бъзикахме , бихме се и накрая се загледа по някакво момиче, една приятелка му каза -"имаш си гадже! " аз заядливо отвърнах, че това че е с гадже никога не му е пречело да се заглежда по други момичета, а даже и повече , а той каза, че само веднъж му е пречело и това е когато е бил с мене. :D Стана ми от една страна хубаво, но и нещо от вътре ми казваше, че не е вярно. После пак ми звъня няколко пътии, уж нямаше да сяда на скайп ама и в скайп влезна и ми писа .. и такам, не знам вече кво да мисля, но се израдвах на вчерашната среща. :( Не мога да споделям с приятелите ми защото не искам да знаят, че все още имам нещо към него.. прекалено съм недоверчива.Това момче май не е сигурно в чувствата си... и определено има нещо..

sunshinepp
11-21-2010, 08:35
Щом си толкова недоверчива към приятелите си, сигурно има причина. А за момчето, в началото ти казах, че може би виждаш това което искаш да видиш. Замисли се наистина дали е така? .. Това, което ти е казал е хубаво и предполагам пак те е извисило в небето, но не се поддавай. Съгласна съм с едно друго мнение, че ако той искаше да е с теб щеше да намери начин : ))

tinkerbella
11-21-2010, 08:38
Излезте cамо двамата.

И като излезнем само двамата какво да направя :( ?

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 08:45
Излезте cамо двамата.

И като излезнем само двамата какво да направя :( ?Ето какво. Питай го какво иска от теб... Защо се държи така и какви са тези сигнали? Разбери дали има чувства към теб, дали са само приятелски или нещо повече. Поискай обяснение за обажданията, разговоите, писането в скайп... Когато разбереш всичко това, ще си наясно. А това може да стане само ако той ти отговори. Никой друг не може да ти каже какво му се върти в главата... Защото по-горе ти казаха, че все пак, ако той иска да е с теб, щеше да бъде... което си е доста основателно твърдение. Говори с него, пък да става, каквото ще.

sunshinepp
11-21-2010, 08:52
Наистина ако искаш да разбереш за какво е всичко това от негова страна си го питай директно.

puppy2
11-21-2010, 08:59
Предполагаме,че сте близки и няма да те е срам да говориш толкова директно с него,гледай да сте очи в очи,а не по скайпа....