PDA

View Full Version : обичам го,а се държа като тъпачка.. :(



christina98877
11-19-2010, 19:04
Здравейте съфорумници :-P Имам едно въпросче към вас.... ситуацията е следната - имам приятел от 1 година и половина и адски много го обичам, но понякога просто когато всичко е наред и не се караме известно време , усещам как просто си намирам причина да му се напрая за нещо .. да му се нацупя .. да се разсърдя за кратко.. просто за едното разнообразие... бахти ... ии той винага ме пита -" Добре сега кво сам ти направил ? " и аз се чудя защо се държа така... нито съм изнервена нито нищо .. вие чувствалили сте се така и причинявалили сте това на приятелката/приятеля си? :?

anonymous708973
11-19-2010, 19:08
Имаш нужда от разнообразие, правиш нещо само и само да вкараш нещо ново... недей, намери друг начин, защото мъжката логика не разбира тоя тип поведение и може да го изтълкува погрешно.

izlishna
11-19-2010, 19:11
Станало ти е скучно във връзката и искаш да поддържаш огъня.. И все пак това не е начин да вкараш разнообразие..

puppy2
11-19-2010, 19:50
Имах точно същия проблем,ако може да се нарече така.. Просто се познавате много добре и вече почвате да си омръзвате и търсиш нещо което ще внесе малко разнообразие във връзката ви... споко нищо сериозно не е това и аз бях точно така :)