PDA

View Full Version : Кой е филма?



siiska
11-19-2010, 23:54
Преди мноооого време бях гледала 1 филм който сега се опитвам да разбера как се казва.. писах в гугъл дори част от резюмето му, но пак не го намерих. Ако може някой да се сети как се казва бих се радвала да ми помогнете. Става въпрс за един писател или художник незнам точно който рисува мисля, че комикси поне до колкото си спомням.. И рисунките му оживяват (незнам как), но все още са си в вид на рисунки и беше нарисувал една супер яка мацка която мисля, че се влюби в него а той не можеше да повярва, че я вижда :Д И те му повтаряха да не се прави че не ги вижда защто той самия ги е нарисувал... Общо взето това помня от филма ако можете да се сетите кой е или да гонамерите ще съм ви много благодарна.. Доса е старичък мисля... МООООЛЯ ВИ помогнете ми :Д Мерси предварително :*

Longview
11-20-2010, 06:49
Не мога да се сетя за този филм :/
Но аз също търся един от много години. Действието се развиваше в болница. Разказваше се за един човек дето постоянно виждаше хора с някакви номера на челата или ръцете и точно след това те умираха. /мсиля че последният беше 49 и беше самият той / Оказа се, че двама психопати убиват като помагат на някъв призрак.. Ох, не съм много сигурна, преди много време беше xD Но ако на някой му е познато като идея, ще съм наистина много благодарна !

siiska
11-20-2010, 10:13
Знаааам гоо и аз съм го гледала, но за съжаление и аз не се сещам за името му но го помня! Ако успея да се сетя ще ти го кажа даже и аз ще си го дръпна ! Помня, че доста ме беше страх на него :Дд :D Ако искаш опитай да напишеш част от това което си спомняш в гугъл или някои основни понятия от него ии може да ти излезе.. аз така правя и доста пъти ми се е получавало 8-)

Хайдеее очаквам отговори по темата моля вииии 8-) 8-) :P

Longview
11-20-2010, 17:37
Търсила съм много .. ;|
Е, дано някой реши да погледне в тази тема и ни помогне за филмите, които търсим xD

whitebunny
11-22-2010, 17:13
стана ми интересно за тези филми и двата не съм ги гледала дано някой се сети как се казват :grin:

hotxxmess
11-25-2010, 13:06
Хайдеее, никой ли не е гледал тея филми?? И на мен ми стана страшно интересно.. :)