PDA

View Full Version : Предложение!



AniBG
11-20-2010, 07:21
Искам да предложа нещо - възможно ли е да направите така, че автоматично в подписите на потребителите да слагате от кой пол са: примерно да пише в тях "Женско съм" или"Момче съм" и т.н. или да направите това като задължение за потребителите, знам ли!?? :-o Знам, че всеки си решава какво да пише в подписа, но всеки се бърка за другия дали е момче или момиче, а в някои теми е нужно да знаеш кой какъв е! :-D

dani4ka97100
11-20-2010, 07:25
На мен лично идеята ми харесва дано и модераторите да я харесат..:))

Paramour
11-20-2010, 12:20
Защо трябва да е в подписа? Може да е под името, примерно.

LadyDi
11-20-2010, 15:43
Идеята на форумите е потребителите да си бъдат анонимни. Във Интернет, всеки има личното право да избере каква част от информацията за себе си да разкрие. Кои сме ние да им го отнемаме?

В тоя ред на мисли, забравете за модификации, в които да задължаваме потребителите да си пишат истинските имена, годините, пола, семейното положение и прочие. Всеки потребител решава сам за себе си дали да сподели това :) И стига сте живели във форумите.

Освен това, специално за пола: в българския език има различни окончания за мъжки и женски род. Научете се да ги употребявате и разпознавате.

При темите, в които е наложително да се знае възраст, пол или нещо друго (това са темите, които съдържат наистина проблем), авторът често се сеща сам да каже. Ако ли не, подканете го :)

BeezyJey
11-20-2010, 18:49
Абе к`ви са тия глупости, как ще задължиш някой да си пише пола ?!

MeLikesPie
11-24-2010, 12:29
Не може ли да се показва информацията, която човек се е съгласил да му показват? Да речем, под името да пише:

Mommichety96
Пол: Жена

TheAssAssin
Пол: Мъж

Edi-koi-si
Пол: Не казвам

LadyDi
11-24-2010, 12:52
И какъв по-точно е смисълът?

amk933
11-24-2010, 15:05
Да не говорим, че, ако не всеки иска да си напише пола, това се води дискриминация...

NawleK
11-24-2010, 16:18
Е това па мене много ме дразни! Някой да ми избира подписа!



Edi-koi-si
Пол: Не казвам

След като ти бъркът пола значи проблема е в тебе и трябва сама да се оправяш!!!

ПС: Никой не може да знае дали личната информация предоставена е истинска или не...

SwEeTMuFFiN
11-26-2010, 17:51
харесва ми !!!

MeLikesPie
12-03-2010, 18:42
Е това па мене много ме дразни! Някой да ми избира подписа!



Edi-koi-si
Пол: Не казвам

След като ти бъркът пола значи проблема е в тебе и трябва сама да се оправяш!!!

ПС: Никой не може да знае дали личната информация предоставена е истинска или не...

Добре, бе, айде да не се правим на важни, за мене лично не е нужно тва, ама е полезно... И понеже нашите съфорумници може да останат недоволни, ето и друга идея:


Mommichety96http://i904.photobucket.com/albums/ac250/popfolkbg/Female.gif

TheAssAssinhttp://i273.photobucket.com/albums/jj208/elhinora/zeleno/icon_gender_male.png

Edi-koi-si


П.С. Ако нямаш интерес към темата, не коментирай...

doomkillerr
12-03-2010, 21:13
Ами идеята никак не е лоша, но при условие, че всеки може да си избере дали да се показва пола му или не, защото предложения вариант с "Пол: Не казвам" е малко страннен! :)