PDA

View Full Version : Малки косми по гърба



waller12345
11-20-2010, 08:24
Здрвайте, момче съм на 16 години и имам малко косми на гърба и раменете, те са тънки и малки, не са некфи черни дебели косми, но когато се приближа до огледалото и като ги видя ми става гадно...ддз... Чудя се дали да ги взема или да ги оставя... Да кажем, че ще ги взема, ще ми кажите да отида на козметик, което за мен е абсурдно, момче на козметик и то за кола маска на гръб... За крака ок(не че отивам...) ама не мисля, че имам толкова смелост да отида и кажа да ми махнат космите от гърба... Ужас немога да си го представя... :oops: :oops:

Даже се чудя, ако си направя кола маска сам, дали ще се хванат космите, защото са малки и тънки... А и не съм си правил кола маска до сега, за крака, подмишници, гърди, корем - ползвам депиталор, бръсначка, машинка... различно ама се чудя ако още ми пораснат на гърба и раменете как ще стигам на тия места с кола маска и как ще ги взимам :D

Колкото и да са малки от близко се виждат... Иначе не мога да ги хвана с пръсти и т.н. Както си ги хващам на краката 8-) :lol:

gabi_94
11-20-2010, 08:30
Абе момче, то момичетата имат такива косъмчета тънки, мн малки, като мъхчета, тии си се заоплаквал тука...Ест, че няма да ги махаш, те сигурно даже няма да се хванат от колата. Не си изрод споко, живей си живота и остави мъхчетата на мира :-D

П.П. Човек има косми по цялото тяло без дланите и ходилата сигурно. Това, че на места не се виждат, не значи, че ги няма. Има косми по гърба, корема, кръста, лицето...навсякъде. При момичетата са по-малко уж, но не винаги. Освен това в днешно време поколенията стават все по-космати с много по-сериозни проблеми от твоя. Лично гинеколог ме е информирал за какви ли не случаи. Така, че спокойно. Не се взирай толкова.

Di
11-20-2010, 08:31
ми и на козметик кво толкова?!
виждали са и по-трагични случаи от тебе 100%
пък и го правят навсякъде така че..
иначе сам няма да можеш,освен с бръсначка

waller12345
11-20-2010, 08:37
Те са тънки и малки, но са гъсти и си личат...

Например не мога да си свалям тениската някъде, например на фитнес... Щото ме е срам...

Сигурно за сега ще ги оставя, но лятото ако станат по дълги и черни със сигурност ще си правя кола маска, казвате че сам не може, но ще измисля някакъв начин :D

Сигурен съм, че не са мъхчета само :]

KumchoValcho
11-20-2010, 08:39
Защо да е абсурдно да отидеш на козметик? "Гейско" ли ти е?
Защото като си толкова ограничен си стой с космясалия гръб.

А няма от какво да те е срам, козметичките правят кола маска и на задника, ти за 1 гръб се притесняваш.

А сам нищо няма да направиш, забрави.

EarthShaker
11-20-2010, 09:23
^ а дали не е ограничен, че го е СРАМ ДА СЕ СЪБЛИЧА(уат да фак) във ФИТНЕСА(90% от хората там са мъже), заради мъха по гърба си..

вие сте тотално спрели, отказвам се от вас

KumchoValcho
11-20-2010, 09:26
^ а дали не е ограничен, че го е СРАМ ДА СЕ СЪБЛИЧА(уат да фак) във ФИТНЕСА(90% от хората там са мъже), заради мъха по гърба си..не схванах въпроса ти.

YouAteMyHeart
11-20-2010, 16:56
Ако си личи прекалено много и космите са тъмни,а кожата ти светла отиди на козметик да ти ги махнат.

juveteam
11-20-2010, 21:34
Да кажа,че не съм чел по-горните коментари и значи ако некои не ти ги вижда не ги махаи сега,а след време когато пораснат още повече,но ти препоръчвам да идеш на козметик и няма нищо срамно попринцип...доста момчета имат косми по гърба и наса-натам...Аз съмщо имам и съм плувец и за това често си ги махам,но като пораснеш още малко ще видиш,че не е е това най-важното ,че имаш 5-10косъмчерта по гърба....