PDA

View Full Version : :]



Lubcc
11-20-2010, 15:00
малко неудобна тема.. на 13 съм.. но съм адски срамежлива :oops: .. какво да направя за да стана по-уверена в себе си?? ... амм.. още едно въпросче.. как се целува с език .. моля вии!! ако няк0й знае да ми обясни.. точно точно.. ще съм му благодарна :grin:

SuperBadSuperFresh
11-20-2010, 15:08
И за двете има едно решение-порастни.

puppy2
11-20-2010, 15:11
Това стана много клеширано " ПорасТни,порасТни".Малка е и не и е ясно,лошо ли е направила,че се интересува и пита? :)

akinom
11-20-2010, 15:17
http://vbox7.com/play:8d2d788f
ето, учи се ;д..
иначе за да станеш по- отворена.. се дръж като такава! Чети розови романи, спи гола, говори свободно по всякакви теми, изтегли си подходящи песни

SuperBadSuperFresh
11-20-2010, 15:23
Това стана много клеширано " ПорасТни,порасТни".Малка е и не и е ясно,лошо ли е направила,че се интересува и пита? :)

Не знам дали е клИширано,но определено е вярно.И определено смятам че на 13 години има къде-къде по важни занимания от това да мисли как се целува с език.Макар че е похвално,че не пита дали е бременна.

puppy2
11-20-2010, 15:47
Това стана много клеширано " ПорасТни,порасТни".Малка е и не и е ясно,лошо ли е направила,че се интересува и пита? :)

Не знам дали е клИширано,но определено е вярно.И определено смятам че на 13 години има къде-къде по важни занимания от това да мисли как се целува с език.Макар че е похвално,че не пита дали е бременна.

Днешното поколение просто са/сме такива.Вече не е на мода да играеш на криеница,явно други неща са на мода сега... :)

Phobiaa
11-20-2010, 16:14
На 13 си по-добре си седни на д*пето и учи,че ще държиш матура.Ще ти дойде времето и за целувки.

Lubcc
11-21-2010, 08:39
хей.. аз го задавам просто каТо въпрос .. интеремно ми е :d .. доколкото за ученето.. знам.. наблягам..

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 08:41
Като се запознаваш с нови хора, просто ще свикнеш да бъдеш около тях, да не се приесняваш толкова... С времето ще бъдеш по-уверена в себе си. Нормално е. Още си на 13 и тепърва ще научиш много неща, което включва и целувката. Не мисли, че е кой знае колко трудно... идва си отвътре.

FashioN
11-21-2010, 09:01
Много дразните с тия глупости." СЕДНИ СИ НА ДУПЕТО ДА УЧИШ " ..Ще ме извиняваш ,но това е форум в който хората си споделят проблемите..съмнявам се че всички дето казвате " седни да учиш " учите много..тя пита как се целува с език и защо е срамежлива,а вие и отговаряте да ходи да учи..леле господи като ще пишете малумни мнения просто не ги пишете,идиотско е..

Stotii
11-21-2010, 11:24
малко неудобна тема.. на 13 съм.. но съм адски срамежлива :oops: .. какво да направя за да стана по-уверена в себе си?? ... амм.. още едно въпросче.. как се целува с език .. моля вии!! ако няк0й знае да ми обясни.. точно точно.. ще съм му благодарна :grin:

:razz: :razz: Как очакваш някой да се обясни изкуството да целуваш някой с език във форум !?? С Практиката нещата ще се нареждат, всеки е преживял периода на 'некадърност' в този аспект (има и такива на които тепърва им предстои), но не мисля че е нещо за което трябва да се притесняваш в този момент. А отностно срамежливоста... отпусни се и се движи в по големи кръгове от хора, по възможност по 'отракани', и така рано или късно ще свикнеш да си себе си, въпреки че си с непознати и т.н

NeRoX
11-21-2010, 11:33
Много дразните с тия глупости." СЕДНИ СИ НА ДУПЕТО ДА УЧИШ " ..Ще ме извиняваш ,но това е форум в който хората си споделят проблемите..съмнявам се че всички дето казвате " седни да учиш " учите много..тя пита как се целува с език и защо е срамежлива,а вие и отговаряте да ходи да учи..леле господи като ще пишете малумни мнения просто не ги пишете,идиотско е..
Когато станеш капацитет като тях и ти ще можеш да разбереш думите им. Това са морално извисени хора, изчели хиляди книги и достатъчно преживели и мъдри, за да пишат подобни писания.

По темата: За целуването ти дадоха по-нагоре доста добър материал. Действаш по-него. :) Що се отнася до самочувствието - то идва с мъжкото внимание и комплиментите. А те идват с добрия външен вид. Започнеш ли да постигаш него, пъзела започва маааалко по-малко да се нарежда. :)