PDA

View Full Version : Проблеми с по-големите от училище!!!!!



lolipop1
11-20-2010, 18:41
От близо 3 месеца съм в ново училище и имам чуството, че хората не ме харесват много, много. Незнам какво съм виновна и с какво съм сгрешила.Държа се добре с всички, винаги съм усмихната и позитивна, никога не се оплаквам на другите като имам проблеми. Аз лично се определям като приятна компания и попринцип извън училище имам много приятели. Но в училище нещата стоят по различен начин. Всеки вече си е намерил подходящата компания с които да дружи само аз не.Преди седмица едно момиче от по-горните класове започна да се заяжда с мене без причина дойде и ми каза: " ти ква си грозна, не ме поглеждай дори е дойда и ще обурна" при което аз се изнервих, защото не съм такъв човек да стоя и да слушам как ме нареждат и и се развиках на момичето. В резултат на което на другия ден пак където се засека с нея по коридорите продължават обидите.Да не говорим за другите по-големите, които даже и не ме познават са решили че трябва да имат проблем с мен и не ме харесват и незнам къде греша.Просто се чуствам на едно чуждо място, където нямам приятели и половината хора ме мразят.Искам да ме посъветвате нещо как да постъпя и какво да правя.. а варянта да се преместя в друго учиклище е изключен пък и в крайна сметка аз не уча заради хората а заради това което ме влече.

loveisshit
11-20-2010, 19:02
От близо 3 месеца съм в ново училище и имам чуството, че хората не ме харесват много, много. Незнам какво съм виновна и с какво съм сгрешила.Държа се добре с всички, винаги съм усмихната и позитивна, никога не се оплаквам на другите като имам проблеми. Аз лично се определям като приятна компания и попринцип извън училище имам много приятели. Но в училище нещата стоят по различен начин. Всеки вече си е намерил подходящата компания с които да дружи само аз не.Преди седмица едно момиче от по-горните класове започна да се заяжда с мене без причина дойде и ми каза: " ти ква си грозна, не ме поглеждай дори е дойда и ще обурна" при което аз се изнервих, защото не съм такъв човек да стоя и да слушам как ме нареждат и и се развиках на момичето. В резултат на което на другия ден пак където се засека с нея по коридорите продължават обидите.Да не говорим за другите по-големите, които даже и не ме познават са решили че трябва да имат проблем с мен и не ме харесват и незнам къде греша.Просто се чуствам на едно чуждо място, където нямам приятели и половината хора ме мразят.Искам да ме посъветвате нещо как да постъпя и какво да правя.. а варянта да се преместя в друго учиклище е изключен пък и в крайна сметка аз не уча заради хората а заради това което ме влече.
кажи на колко си за да знам дали ще мога да помогна по въпроса

lolipop1
11-20-2010, 19:21
14

BeezyJey
11-20-2010, 19:26
Хах, и кво по-точно каза на въпросната "ГОЛЯМА" ?

Greennight
11-20-2010, 19:34
Потърси вината в себе си.

lolipop1
11-20-2010, 19:51
Търся я в себе си, но просто незнам с какво съм сгрешила че всички толкова ги дразня .. а иначе относно когато момичето ме нареди на мърша и така и така аз първо я попитах защо се държи така и после тя ми каза че не съм я кефела и затова .. и тогавва и казах да млъква.

FuckedUp
11-20-2010, 21:56
Оф, тъпа надувка..
Нали каза, че имаш приятели някакви приятели..викни ги да я оправят? А,тая на колко е?

NikeAir77
11-20-2010, 22:12
винаги съм усмихната и позитивна
Някой хора това ги дразни..
Мамка му.. и мен ме дразни :o 8-)

xKiFlA
11-20-2010, 23:43
Не им обръщай внимание..чак ме е яд като го чета щото и аз бях така и още съм понякога.
Но вече има кой да ме защитава в у.ще :D
нищо че не искам .. всеки вече го страх да ми каже нещо там :booooomb: :D

xoxi
11-21-2010, 06:57
Ако наистина никой не те харесва и не можеш да се сприятелиш с никой, то тогава наистина търси вината само в себе си. Не винаги другите са виновни.
Това, че ти се определяш като приятна компания, не означава че е вярно. Има много голяма разлика от начина по който се виждаме ние и начина по който ни виждат останалите.

FuckedUp
11-21-2010, 11:33
Не им обръщай внимание..чак ме е яд като го чета щото и аз бях така и още съм понякога.
Но вече има кой да ме защитава в у.ще :D
нищо че не искам .. всеки вече го страх да ми каже нещо там :booooomb: :D
И ти си вярваш..ХАХАХ
(сори за спама)

svetlidim
11-21-2010, 11:58
Много неприятна ситуация. И аз отначало не се вписвах в класа си, изпокарах се с повечето, ама винаги имах 1-2 човека, които да ме харесват и нищожно подкрепят,но все пак подкрепят. Още повече имах подкрепата на класната. Съветвам те същото - да поговориш с класния ръководител и ти гарантирам 100% успех, защото тя ще знае как да постъпи , а и още повече ще си спечелиш една точка отгоре за това , че разговаряш зряло за проблемите си. Няма да се изложиш, гарантирам ти!

А относно тормоза на по-големи - в началното ме тормозеха така, пак 1 момиче без особена причина, но там се стигна и до Директор и тя престана , пък и сестра ми, която не знаеше, като научи , също ми оказа защита....И пак всичко в моя полза. Така, че отново те съветвам , ако има проблем НАПРАВИ ГО ПУБЛИЧЕН. Предизвиквай нещата, вместо те сами да идват и да те изненадват. Научи кое е момичето и се оплачи на класен, после отиди и при Директора при следващата обида. Както сама каза отишла си там да учиш, не да се караш с някого, щом има толкова голям проблем, нека го обясни на Директора.