PDA

View Full Version : Сгафих ли ?



HardGirl666
11-20-2010, 19:30
Здравейтее!Първоначално нямах намерение да правя тема относно въпроса ми към вас,но просто исках да видя какво е вашето мнение и какъв съвет бихте дали..Та-миналата седмица докато си рових из фейсбук,разгледах профила на едно момче,което ме заинтригува.Сръчках го :D ,излязох и след като се прибрах видях,че ) е отвърнал на сръчкването ми. :grin: Добавих го в приятели,той прие предложението и се запознах с него..добре,почнахме да се пишем,пиша му почти всеки път като видя,че е на линия и той ми отговаря.По всичко си личи,че е супер точен пич,адски много си приличаме и ми допадна като човек и характер,макар и изобщо да не го познавам толкова добре ии лично..Затова много исках да се видим и снощи го попитах дали е свободен уикенда,ако иска да излезем.Той отговори,че доста хора искали да се видят ии не знаел..ако имал време,щял да ми пише.Знам-ще кажете,че е незаинтересован.Нормално.С ъщото ми го казаха още 2 човека.Може би и аз реших така,но за момент помислих и разбрах,че това,че ми е отказал не би трябвало да значи,че не иска или е незаинтересован,а че наистина няма време,защото и аз съм изпадала в такива ситуации (поставих се на неговото място).Мисля си също,че може би понякога му изглеждам доста натрапчива,за което му се извинявам и той казва:спокойноо няма за какво да се извиняваш.В момента сякаш темите ни свършиха,казахме си всичко съществено един за друг ии няма за какво да си пишем-тъпо ми е поради тази причина.Не знам какво да му кажа и затова снощи му написах следното:Човекоо,не знам дали ме разбираш,но мисля,че в момента не ти и трябва..просто ако успеем да се видим,може да си изясним нещата тогава.И той каза,че няма против и тва беше.Въпросът ми към вас е-Дали го смущавам с поведението си като се хвърлям така още в началото на нашето познанство,като искам от него да се видим и дали би го сметнал за натрапчиво? (and for the record-на 15 съм,а той на 17 :) )

mArMaLaDkA
11-20-2010, 19:38
Ти си тоолкова хлътнала по него, показваш му го по всевъзможни начини, повече от два пъти си го питала дали иска да излезете, въпреки уклончивите му отговори, убиваш се да му правиш четки и да му обясняваш колко специален е, едва ли не, за теб. Не така, особено във фейсбук. Няма интрига, няма загадка, няма мистерия. На него му е скучно и надали ще погледне на теб по начина, по който искаш.

HardGirl666
11-20-2010, 19:44
Веднъж го попитах .. повече не.Може би си права,но как бих могла да му привлека вниманието ?

jghgh
11-20-2010, 19:46
Като си недостъпна яка мацка. 8)

FuckedUp
11-20-2010, 20:03
T'ва пък е най-тъпото..

loveisshit
11-20-2010, 20:09
не казвай сичко наведнъж ... пазе малко за посрле .не си натрапчива спокойно но него и притискай за да не станеш . следкато си му споделила бъди естествена :) не се прави на "недостижима"

ivan_realmadrid
11-20-2010, 20:35
Ти си тоолкова хлътнала по него, показваш му го по всевъзможни начини, повече от два пъти си го питала дали иска да излезете, въпреки уклончивите му отговори, убиваш се да му правиш четки и да му обясняваш колко специален е, едва ли не, за теб. Не така, особено във фейсбук. Няма интрига, няма загадка, няма мистерия. На него му е скучно и надали ще погледне на теб по начина, по който искаш.

Няма интрига, няма загадка, няма мистерия. т.е. трябва да е интересно :) А как да постъпи тя според теб тя действа направо това също си е вариант

areon4o
11-20-2010, 21:52
Според мене изобщо не го смуштаваш както се чудиш дали е така .. изчакай го да ти каже че е свободен да излезнете .. и тогава мисля че повече би разбрала кви намерения има към теб

Stotii
11-20-2010, 22:19
Остави го на мира и не му пиши първа дори ако той е на линия,, ако ти пише ок, но иначе не. Както му се хвърляш така отначалото не му е много интересно на пича. Питала си го веднъж, добре ,, но дотам. Ако има желание ще поеме нещата в свои ръце и ще те покани. Успокой топката просто и бъди готиното маце : )))

girlche
11-20-2010, 23:36
Недей винагии да му пишеш първа .. остави и той да се сети за теб : ). А ако не ти пише ,просто забрави за него, защото ако те харесва или поне има интерес към теб .. ще ти пише :) . А ако ти пише ..по-бавно го карай и не му показвай по всички начини , че го харесваш :) , иначе ще му е тъпо .

xKiFlA
11-21-2010, 03:58
Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 07:39
Хлътнала си по него и ти личи :D
Направила си първата крачка да го попиташ да се видите. Отказал ти е.. защо? Никой не може да ти каже със сигурност. Може наистина да е зает, а може и да няма желание. Остави го той да те покани следващия път.

Stotii
11-21-2010, 11:28
Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?

Ти 'що не си основеш един феминистки клуб а !?

NeRoX
11-21-2010, 12:05
Не си сгафила, спокойно. Не е станало нищо лошо. Това, че ти си поела инициативата те прави смешна само в очите на жените, което теб не те интересува. Нито едно момче не реагира с лошо впечатление на това, а в доста случаи е точно обратното. Единствената грешка, която си направила според мен е че ненадейно си изчерпала темите за разговор, които м/у двама непознати не са достатъчно много така или иначе. Сега, ако излезете разговора няма да ти е лесен. Всичко останало е ОК. Дори и това, че ти си го поканила е ОК, не се притеснявай. Ясно си му показала намеренията си. Твоята част от работата си я свършила, ако не перфектно, то поне не и зле. Проблема идва в неговото отношение. От това, което разбирам, той е незаинтересуван особено. Повярвай ми, няма момче, което да не може да отдели време за момичето, от което се интересува. Най-малкото ще започне веднага - "Ами, извинявай, но този уиикенд няма да мога, но в понеделник, вторник... съм свободен". Явно не те е харесал достатъчно. Правилното решение в момента е да спреш да контактуваш с него и да чакаш резултат. Като го получиш кажи ни, за да видим как можем да ти помогнем. Ако до една седмица не получиш отговор, но продължава да те човърка от вътре ще имаш право само на още едно последно съобщение, иначе ставаш жалка. То трябва да е добре обмислено. Ако на него клъвне - супер, ако ли не - няма да го бъде. Такава е реалността. :)


Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?
За пореден път ми се доказва тезата, че химията не влия добре на хората. Имам нужда да покунтактуваш с нормални хора. Явно досега не си попадала на такива...

xKiFlA
11-21-2010, 13:14
Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?

Ти 'що не си основеш един феминистки клуб а !?

ще основа стига да мога

xKiFlA
11-21-2010, 13:20
Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?
За пореден път ми се доказва тезата, че химията не влия добре на хората. Имам нужда да покунтактуваш с нормални хора. Явно досега не си попадала на такива...

мдаа точно химията ми е проблема.. :razz: :razz: :razz: как пък не
и вярно с нормални хора не контактувам... има ли въобще такива :razz:

Phobiaa
11-21-2010, 13:23
Няма нищо лошо в това да поканиш някое момче на среща.Момчето винаги може да отдели 1 час от свободното си време да излезе с теб.Може просто да ти е отказал,защото се притеснява,все пак някои хора не обичат да излизат на срещи с хора с,които са се запознали в интернет.Колкото до темите все има някоя тема ,която не сте говорили и коментирали.След,като си му показла по някакъв начин,че имаш симпатии към си свършила твоята част от работата. Ако той също е заинтересован ще те потърси.

Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?

От всичките ти мнение,които съм чела останах с впечатлението,че си МЪЖЕмразка..

NeRoX
11-21-2010, 13:26
...и вярно с нормални хора не контактувам... има ли въобще такива :razz:
С изключени на теб, има доста...

xKiFlA
11-21-2010, 13:30
...и вярно с нормални хора не контактувам... има ли въобще такива :razz:
С изключени на теб, има доста...

обратно.с изключение на мен няма никой нормален.
например ти си ненормален

xKiFlA
11-21-2010, 13:31
Ти си мннн зле :razz:
Как може може да се водиш по него и да настояваш ти ....вместо той да го прави за теб ?? Излагаш се :? И по тва което писа виждам че въобще не се интересува от теб.....което е нормално за момче ( щото са боклуци :razz:) Няма по гнннусно и противно нещо от момче. Няма такова.. и няма да има.
и ти ще го разбереш ама не сега :?

От всичките ти мнение,които съм чела останах с впечатлението,че си МЪЖЕмразка..

ми така е не го крия

chemist9009
11-21-2010, 14:11
За пореден път ми се доказва тезата, че химията не влия добре на хората.

Проблема не е в химията,а в CPU(Central processing unit) :lol: :lol:

eXxXciTeD
11-21-2010, 15:29
Тоя отговор не значи непременно, че е незаинтересован, по-скоро е хитър. Като ти е казал, "ще видим, много хора искат да се видим", създава мистерия, неизвестност, демонстрира висок социален статус и т.н, съответно ти хлътваш още повече и почваш да пишеш теми, ама дали ще ми звънне :S Спри да му се натягаш постоянно, нищо няма да стане така, а и да стане ще е защото си му най-лесна и удобна, а сигурен съм, че това няма да ти хареса. :)

shanell1
11-21-2010, 15:45
mArMaLaDkA е толковааа права :)

Ясно е, че вече си му показала колко го харесваш и колко се интересуваш от него. Ако той има някакви намерения - ще направи нещо.. не вярвам, ако си го заинтригувала да не излезе с теб, но все пак какво мисли той - можем само да гадаеме :)

Един съвет от мен - остави го малко на мира, някакси все едно се '' натрапваш '' :? ии най-важното - Не се самонавивай толкова, веднага щом сте имали контакт си се впуснала в някакви надежди, някакви големи симпатии и точно заради това сега се чувстваш тъпо - когато не получаваш това което искаш :)