PDA

View Full Version : Какво мислите?



divein
11-20-2010, 20:33
Почвам направо..Преди извесно време се запознах с няколко момичета и те ме запознаха с още доста хора,но не е там работата.Едно от тези момичета кадето и да изленем дори и в училише да се засечем абсолютно винаги каквото и да говоря се смее усмихва ми се постоянно и т.н.По принцип съм чел доста книги за езика на тялото и имам доста голямо основание да мисля,че тя иска да ме опознае..обаче тя си има приятел.....
за мое щастие,той не е от същия град... Та според вас... Да пробвам ли?Или да поизчакам малко да видя как вървят нещата,да видя дали ще продължи и т.н?

Кой подход в тази ситуация е най-добър?

LiRRRa
11-20-2010, 21:16
Оф какво като гаджето й е от друг град? Гадже й е.
Не се занимавай с нея, не им разваляй връзката.

GossipGirl89
11-20-2010, 21:42
Най-добре недей да предприемаш нищо докато не скъсат. Дали е от нейния град или не няма никакво значение - факт е, че го има това гадже и една намеса от твоя страна би разбила цялата им връзка, а това е гадно и неправилно... Просто изчакай без да правиш нищо. Ако тя има някакви по-сериозни чувства към теб ще действа сама

areon4o
11-20-2010, 21:48
Най-добре недей да предприемаш нищо докато не скъсат. Дали е от нейния град или не няма никакво значение - факт е, че го има това гадже и една намеса от твоя страна би разбила цялата им връзка, а това е гадно и неправилно... Просто изчакай без да правиш нищо. Ако тя има някакви по-сериозни чувства към теб ще действа сама =;

FuckedUp
11-20-2010, 21:49
Абе, както казват - "Трябва да си малко нахален в тоя живот." :)

fmzh
11-20-2010, 22:21
Пич, действай смело : )
Момичето ако наистина си държи на приятела няма да ти се получат нещата, ако е готова да тръгне с тебе, значи не го обича истински,, нищо не ти пречи да пробваш, и пак ти казвам момичето ако държи на приятеля си няма да имаш голям успех може да се пада флиртаджиика ;д Ако тръгнете по добре, ако не още по добре :Д

Stotii
11-20-2010, 22:33
Пич, действай смело : )
Момичето ако наистина си държи на приятела няма да ти се получат нещата, ако е готова да тръгне с тебе, значи не го обича истински,, нищо не ти пречи да пробваш, и пак ти казвам момичето ако държи на приятеля си няма да имаш голям успех може да се пада флиртаджиика ;д Ако тръгнете по добре, ако не още по добре :Д

+1

divein
11-21-2010, 06:47
ами и аз си мисля да действам веднага щом ми даде някакъв по стабилен(силен) сигнал.Мисля че така е най-добре
П.С не е флиртаджийка по скоро я определям като стеснителна и невинна

puppy2
11-21-2010, 07:05
На колко сте,от къде сте ? Не им разваляи връзката.

valdesbg
11-21-2010, 07:37
Задължително опитай и не чакай втора покана. Като начало самия ти опит ще ти донесе увереност и опит :)

И какво като си има гадже? Има два варианта - или да се разделят или не. Ако връзката им е здрава(което ме съмнява предвид че той е от друг град) значи няма да имаш успех, квото и да направиш. А ако не е чак толкова здрава, то няма смисъл да се поддържат тия отношения и ти ще си по-добрия вариант, най-малкото защото си от нейния град. Да, това да им разбиеш връзката е реална възможност... но пък нали това целим, защото смятаме че ти си по добрата алтернатива :) И ще проверим дали наистина е така.

Та .. така - не изпускай възможността.

ivan_realmadrid
11-21-2010, 07:50
Абе, както казват - "Трябва да си малко нахален в тоя живот." :)

Да изчакай малко, а после пробвай. Комплиментча това онова излезте разходка :) Може теб да хареса повече и да зареже приятеля си.

puppy2
11-21-2010, 08:02
Задължително опитай и не чакай втора покана. Като начало самия ти опит ще ти донесе увереност и опит :)

И какво като си има гадже? Има два варианта - или да се разделят или не. Ако връзката им е здрава(което ме съмнява предвид че той е от друг град) значи няма да имаш успех, квото и да направиш. А ако не е чак толкова здрава, то няма смисъл да се поддържат тия отношения и ти ще си по-добрия вариант, най-малкото защото си от нейния град. Да, това да им разбиеш връзката е реална възможност... но пък нали това целим, защото смятаме че ти си по добрата алтернатива :) И ще проверим дали наистина е така.

Та .. така - не изпускай възможността.

И как разбра кой е по-добрия вариант за нея ? И не можеш да кажеш кое има смисъл и кое няма :) Фактът,че момичето е с приятеля си,а не с момчето от форума говори сам по себе си :)

divein
11-21-2010, 08:34
Ако това ще ви помогне и двамата сме 18+(макар че няма кой знае какво значение)...

А в ситуацията това ,че не е с мен ами с него е защото не сме се познавали преди известно време... не мисля,че е проблем..

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 08:38
Ако държи на приятеля си, каквото и да предприемеш, няма да има ефект. Може просто да е учтива с теб.

puppy2
11-21-2010, 08:47
Ако това ще ви помогне и двамата сме 18+(макар че няма кой знае какво значение)...

А в ситуацията това ,че не е с мен ами с него е защото не сме се познавали преди известно време... не мисля,че е проблем..

Ако вcички расъждават като теб,не ми се мисли.Ти си знаеш,подобрия вариант е да не им разваляш връзката.Постави се на мястото на приятеля и ?

NeRoX
11-21-2010, 11:01
Задължително опитай и не чакай втора покана. Като начало самия ти опит ще ти донесе увереност и опит :)

И какво като си има гадже? Има два варианта - или да се разделят или не. Ако връзката им е здрава(което ме съмнява предвид че той е от друг град) значи няма да имаш успех, квото и да направиш. А ако не е чак толкова здрава, то няма смисъл да се поддържат тия отношения и ти ще си по-добрия вариант, най-малкото защото си от нейния град. Да, това да им разбиеш връзката е реална възможност... но пък нали това целим, защото смятаме че ти си по добрата алтернатива :) И ще проверим дали наистина е така.

Та .. така - не изпускай възможността.

И как разбра кой е по-добрия вариант за нея ? И не можеш да кажеш кое има смисъл и кое няма :) Фактът,че момичето е с приятеля си,а не с момчето от форума говори сам по себе си :)
Разбира се, че е по-добрият вариант за нея. Тия връзки от различни градове са доста трудно. А и дори това да няма значение, тя сама може да се прецени какво иска. Не е виновен този, който взима баницата, а този, който му я дава, нали знаеш... Той може да и покаже заинтересувано отношение, а тя да си прецени. Ако връзката им е здрава, той ще одари на камък и най-важното е да може да го приеме. Ако им развали връзката значи толкова е стабилна...

puppy2
11-21-2010, 15:19
1во : Незнаеш за какво разстояние от град до град става на въпрос.
2ро : Ти не знаеш връзката трудна или лесна им е щом момичето е снего предполагам,че така иска..
3то : Не можеш да кажеш кой е по добрия вариянт
4то : наЙЙЙ много съфорумника ни да си изяде боя с тези съвети които му давате..............................

LiRRRa
11-21-2010, 16:59
1во : Незнаеш за какво разстояние от град до град става на въпрос.
2ро : Ти не знаеш връзката трудна или лесна им е щом момичето е снего предполагам,че така иска..
3то : Не можеш да кажеш кой е по добрия вариянт
4то : наЙЙЙ много съфорумника ни да си изяде боя с тези съвети които му давате..............................

.. Точно.