PDA

View Full Version : problem s klaviaturata ili tupiq komp



Rza
11-20-2010, 21:03
zdraveite<sujalqvam za maimunicata ama imam nqkakuv ujavsen bug s taq klaviatura tupa>Kato natiskam kaps lock za golemi bukvi<pisha s malki<kato ne e natisnato pisha s golemi<nqma tochki<nito zapetaiki<PISHE MI SE EDNO E NATISNATO da pisha s golemi bukvi postoqnno<fonetikata ne mi izliza<nqma kak da snimam kakvo mi izliza kato restartiram kompa ama nqkvo accensibility control ili neshto takova>molq pomosht che nz kakvo da pravq ima nqkvi tupotii za cukane tam ama nz koe<ako nqkoi se seti za kakvo mu govorq neka pomaga :(kato cukam nqkude primerno v google>tyrsq neshto i sus sqko cukane mi otvarq nov prozorec s produljenieto ot predishnoto primerno<mtel<posle parola ime i kod<posle nov prozorec<suobshtenie nov prozorec i taka nz kakvo stava za purvi put m ise sluchva :(ne moga da scrollvam

Rza
11-20-2010, 21:06
kato cukna nqkude deto e pisano mi dava taka se edno sum otbelqzal vs za copy<sega daje kato cuknah da dobavq mi otvori nov prozorec i sega kato go pratq oshte edin shte otvori >>>>i kato iskam da cukna na my computer da kajeme<mi kopira vsichki ikoni deto sa mi na kompa i mi gi otvarq vs navednuj<a ne moga da dam refresh poneje dava explore properties i tiq tupotii :(ujs ujs pomagaite molq

Tempest
11-20-2010, 21:19
тука очевидно не помага "ресни го и ш'са опрай"... решението - ако можеш да спасиш всичко важно от C:\ и преинсталация.. тъкмо малко рефреш на уиндоуса..

Rza
11-21-2010, 04:38
napravo nz<ne moje li da se mine bez tova :(

Cybershot
11-21-2010, 06:23
Изтегли Т О В А (http://softvisia.com/download.php?view.1228)
Пускаш го да сканира и каквото намери го изтриваш.