PDA

View Full Version : До кога ще копираме от Американците?



kskc1994
11-20-2010, 21:26
В офиса сме като роботи, един поглед вече е равен на изнасилване, някои жени крещят като някой мъж иска да им отвориш вратата или да им помогне с багажа както правят американките. Защо се чалнахме като тъпите американци и докога ще ги копираме?

Моля американците да:

- Спрат да се опитват да ни пробутват ГМО!
- Спрат да пробутват своите ценности на държави като България. Това че сме по-малки от САЩ, не означава че трябва да ги копираме. Освен това стига попивахме тяхните псевдо морални ценности и тяхната пошла "култура".
- Ние имаме не по-малко велика история от тях, а те са наследници на престъпници изгонени от Англия, на роби от Африка и на всякакви емигранти.
- Нашите жени са триста пъти по-хубави от тяхните жени с конски издължени физиономии.
- Да спрат да ни насаждат гей култура с подкрепата си за гей паради в София, тук тяхната фалшива либералност не върви. Как така хем са против полигамията, хем ЗА гейовете?! Нали са много либерални бе, ама защо имат двоен стандарт.
- Да си приберат вересиите начело с нахалния американски посланник, който се бърка където не му е работата и си первишава правомощията! От накъде-накъде той ще се бърка в нашите вътрешно-държавни работи, кой е тоя Уорлик?! Ако почнат всички посланници да се показват по телевизията като него какво ще стане? Бойко защо го търпи?

--------------------------------------------------------------------------------------

И както едно момиче написа:

Мразя американците, понеже са надменни чифути, които откакт свят светува водят непрекъснато войни, изтребили са милиони човешки животи , за да демонстрират вечното си надмощие в политически и военен план. Мразя ги , защото откакто свят светува живеят с нагласата, че са явно някаква по-развита ''раса'' в човечеството, че са много повече от другите, че не видиш ли кой и къде да воюва - все ще са те, и накрая все ще се изкарват някви велики и почтени сили , правят си филмчета после за това, пеят си песнички сякаш възможно цялата галаткика се върти около тях и ЗАРАДИ тях. наистина ги мразя. Шибани копелета. Хвърлят атомни бомби избиват КУПИЩА невинен народ и накрая са големите герой. ФАК ОФ БЕ ОВЦЕ!!!! Няа стъпа в америка. Тъпаи с тъпаците му... бих се радвала аз пък на 1-2 атомни върху САЩ... и честно казано НЕ,не ми беше толкова жал за загиналите на 11 септември. Ей така защото има една фраза ''всичко се връща'' нали? Нали.. ''what goes around, comes around'' , нали ве умници? Не че съм няква безчувствена простачка, просто трябва някой да им бие 2 шамара да се освестят малко..че не държат света на длан.

DirtySouth
11-21-2010, 05:49
xxx.

mitternacht
11-21-2010, 06:24
Американската политика цивилизована? :) Заради постоянните войни и избиване на цивилни, заради окупацията на чужди територии, заради вмешателство в чужди политики или?

пс. то и момичето цивилизовано предлага цивилизовано да се хвърлят няколко цивилизовани атомни бомби в Дъмбфъкистан и да се проведе цивилизована политика на техен гръб :)

ZipFail
11-21-2010, 12:24
Така е, американците водят най-мирната политика в света...това че почти няма световен военен конфликт в който не са участвали(над 20 пъти за подследните 70 години), при това като агресори, е просто в името на мира...

ПП: Военните операции в които САЩ за участвали като атакуваща страна са над 70 за 200 годишната им история..сами си правете изводите..

DirtySouth
11-21-2010, 16:12
xxx.

kskc1994
11-21-2010, 18:55
Американците са по-гадни и от руснаците.
ПС. Стига си размахвал тоя аватар за готин ли се мислиш е не си. Мускули може и да имаш но тези които правят много мускули обикновено наваксват умствени липси. И стига си си слагай балони в шортите да ти изглеждат издути. :-D

Greennight
11-21-2010, 19:17
Единственото нещо,за което не съм съгласен е,че там са отивали престъпниците.Напротив там са отивали смели и честни хора,стремящи се да създадат една нова и хубава държава и по-точно престъпниците от Англия са ги заточвали в Австралия и Южна Африка,а не в Америка...А иначе е истина,че Америка са мислят за най-великите,но в същото време са и умели стратези,винаги си подсигуряват гърба с други държави (Англия,Франция),а това цитирано от твоя приятел ми идва в повечко-еми дай да наречем цар Симеон чифут,защото е завладял Византийски територии и е разширил България...разбери,че всеки гледа неговата държава и хората в нея да са добре и не му пука за другите....не са само САЩ така...

DirtySouth
11-21-2010, 19:18
xxx.

kskc1994
11-21-2010, 19:27
Какви научни трудове бе като те гледам приличаш на някакво спасителче. Ех ама и претенции за интелект извади.:grin: Ако беше наистина умен щеше да си по-скромен и да не си развяваш полуголите снимки в интернет, а да си сложиш облечен аватар.

На 15 години ли ги написа тези научни тредове? Ти дори още не си студент па се правиш на учен.

DirtySouth
11-21-2010, 19:31
xxx.

amk933
11-21-2010, 19:33
kskc94, Ако имаш какво да казваш по темата, казвай...

Момчето е страшно интелигентно и за разлика от теб наистина разбира от политика.

Още едно отклонение от темата с цел лични нападки на база липса на интелект и минимална способност за аргументация и излиташ за БАНгладеш.

Лека вечер.

И си припомни т.11, 12 и 2 от правилника за форума. Имаш късмет, че съм в добро настроение, защото по т.12 ти се полага моментален бан.

kskc1994
11-21-2010, 19:50
Да лижеш английски и американски задници не те прави интелигентен. А това да се друсаш с курвите в Студентски град още по-малко. Ти беше ли на протеста в Несебър?! Ти защити ли тези хора, които си търсят правата не нали?! Е аз ги защитих!

DirtySouth
11-21-2010, 20:30
xxx.

kskc1994
11-21-2010, 20:46
А защо си слабо информиран бе джанъм, нали имаш великите претенции? Кой не гледа новини, а?!

DirtySouth
11-21-2010, 20:50
xxx.

amk933
11-21-2010, 21:14
Аз казах нещо.

Резултатът - бан за kskc1994.

Докато не се научи да мисли и да използва аргументи, а не личностни нападки.

keshasexy
11-27-2010, 22:41
Американските "мъже" не смеят гък да кажат на жените си. Те са по-скоро мекотели, а не мъже. Пък американките освен, че са грозни са и с противно поведение. Там ако мечтаеш за семеен уют те определят като човек с изостанали разбирания. Те уж се славят с толерантност, обаче ако се опитваш да им налагаш нашата култура се отдръпват и те набеждават за какъв ли не. А самите те ни набутват псевдо културата си чрез филмите и рекламите. Култура на един морален упадък. Култура, където семейството е съсипано, жените се женят само за да се разведат и да получат имущество, а мъжете са едни мекотели. Америка изобщо не е лъскавата опаковка, която ни се представя по медиите, и в която много българи вярват. Ако ние сме едната страна на монетата - пълно беззаконие, при тях е една полицейщина на всякакво ниво, една полицейска държава. Крайностите не са хубаво нещо, по-добре ако ще се емигрира да е в една държава, която да се намира в златната среда, да е по-умерена, да не е беззаконна като България, но и да не е полицейска като САЩ.

Така или иначе САЩ и Англия, но особено САЩ до тук бяха - от сега нататък държави, които до скоро смятахме за аутсайдери като Китай, Русия, дори Индия ще се развиват много по-бързо от САЩ и Обединеното кралство, докато те ще си затъват в тинята, убеждавайки се колко перфектни и щастливи са. А и нищо чудно мюсюлмунския ятаган да ги завладее, като гледам на там вървят нещата. В Лондон например вече мюсулманите са почти навсякъде, а и е пълно с индийци, англичаните са измествани от чужденци в работата им. Също и Германия - там турците ги завладяват отвъртре. Но аз се радвам за това - важно е ние да сме добре, те да се оправят, като се правят на много велики и либерални. На мен не ми се живее във феминизирана, Матриархална държава като САЩ, Швеция и Англия. Да замениш Патриархата с Матриархат си е от трън та на глог. Аз харесвам равенството, не Патриархата, още по-малко Матриархата.

amk933
11-28-2010, 07:40
Толкова дълъг пост и толкова измислици в него.

Ти колко пъти си се сблъсквал с американската култура? Колко американци познаваш, с които общуваш всеки божи ден? Колко пъти си стъпвал в Америка? 0-1. Тези изводи са смешни, нелепи и нямащи нищо общо с реалноста. Може да има грозни американки, но има и грозни българки. Това е в семейството доминирала жената беше най-голямата простотия на света, която съм чел в последните година и половина от пребиваването ми във форума. За полицейската държава изобщо няма да го коментирам, защото ти явно не знаеш какво означава този термин изобщо. Или най-малкото не правиш разлика между фашистка Италия и днешен САЩ. :lol:

А това как Германия, Англия и САЩ ги завладявали от вътре, а ние сме си били добре ме спука от смях. Първо Германия, Англия, САЩ и Франция неслучайно започват да водят много по-консервативна политика за натурализиране на граждани. Докато при нас...ние си имаме 800,000 и поне още толкова цигани и както се множат по 8 по 8, а ние по 1-2 по 1-2 нищо чудно да изчезнем до 2050, както бяха предсказанията.

И престани да употребяваш термини, за които си нямаш и представа какво означават. Патриарха...матриархат. Единствената цивилизованан държава, в която има матриархат е Израел. И това означава начина, по който се определя дали едно дете е еврейско или не, а не кой доминира в отношенията.

Просто целия пост ме разби от глупости.

И се пиши мюсюлмани.

DirtySouth
11-28-2010, 08:52
xxx.

keshasexy
11-28-2010, 09:44
Добре, като сте толкова върли защитници на американците ще ви питам нещо:
Защо едва ли не ми забранявате да НЕ харесвам САЩ и американците?
Защо пък трябва да ги харесвам? Всеки има право на мнение да харесва или НЕ едно нещо, пък било то великата Империя на злото.

И още причини да не ги харесвам:
- избраха си негър за президент
- има негри
- има много тлъсти хора
- жените им са феминистки
- живеят за да работят, а не обратното
- здравната им система е пълен шит, нищо общо с канадската
- обичат да налагат своята култура на малки държави като България и не очакват отпор
- американският ни посланник Джеймс Уорлик многократно превишава правомощията си и постоянно се меси във вътрешно-държавни работи. Кой друг посланник се изказва по всички въпроси като него?
- под неговия патронаж и под влияние на Запада сега всяка година има педалски паради в София.
- съвсем като в Запада, моралът ни отиде на кино
- в САЩ имат такъв морал, че там най-много се дрогират, най-много момичета проституират и се гърмят по училищата

keshasexy
11-28-2010, 09:49
Хич не ме интересува Америка даже, стига да не ни се месят в държавната политика. И да си взимат отрепката Уорлик обратно, на нас хора, които защитават педеругите не ни трябват! Те в САЩ нали има най-много педали и там нека си правят паради. Тук и България, и слава Богу все още имаме различни разбирания от тях. А и ако не мислите че САЩ е феминизирана държава, прочетете някой феминистки сайт, където се пише, че жените са по-висши от мъжете и едва ли не на всеки мъж се гледа като на потенциален убиец и изнасилвач.

keshasexy
11-28-2010, 09:56
DirtySouth, аз познавам доста американци и англичяни вече. За съжаление! Преди, като не познавах никой от тези държави и аз ги харесвах. Но после, като разбрах как живеят се отвратих от тях. Да не говорим как с армията си тероризират невинни граждани като в Ирак и къде ли не, само защото гледат собствения си интерес. Ами хайде тогава и ние да си гледаме интереса, що не завладеем Македония със сила. О, почакай! Ние сме мъничка държава и великите сили няма да позволя, а те имат право да убиват невинни граждани, дори в детска възраст по света! Е това двуличие много ме дразни.

keshasexy
11-28-2010, 10:16
Добре вие искате ли у нас да има педалски паради не мога да ви разбера?! Ами тогава защо няма парад на зоофилите и педофилите по тази същата логика?!

Интересно ми е американското лицемери е - подкрепят Турция по всякакви параграфи, обаче на тях не смеят да им наложат да правят гей паради, а ние правим. Значи приемат турската хомофобия, обаче тук трябва да е табу, така ли? Е, и нашата култура е кято цяло хомофобска. Това ми се струва откровен двоен стандарт. Защо не накарат турците да правят гей паради като са толкова отракани!?

anonymous546178
11-28-2010, 10:26
Кеша, грешиш малко. Не съм проамерикански настроен, всъщтност съм дори обратното, но твоите аргументи не струват. Българите сами приемат американската помия (не твърдя че цялата им култура е такава, просто от българите е приета "пошлата културя"). Гей паради има в България, защото има достатъчно лигави и "либерални" управници да го позволяват. Не можеш да отречеш, че Турция се развива със сериозна скорост, и това е една от причините САЩ да търсят сътрудничество (друга причина е удобното стратегическо разположение)
Не съм много словоохотлив днес, но мисля че схвана идеята ми




п.п. използвай бутона редактирай....

amk933
11-28-2010, 10:34
1. Научи се да си събираш мислите в един пост.
2. Научи се да пишеш правилно и след това ми бъди толкова загрижен за България.
3. Като се опитваш да "мразиш" нещо, поне използвай валидни аргументи.
4. От всичките ти постове лъха безумна комплексарщина и тъпотия. Поредния тесногръд човечец, който чул нещо по телевизията и видял един дебел американец, но понеже не може да мисли, пише глупости.

Ла финито.


А и ако не мислите че САЩ е феминизирана държава, прочетете някой феминистки сайт, където се пише, че жените са по-висши от мъжете и едва ли не на всеки мъж се гледа като на потенциален убиец и изнасилвач.
Ти сигурен ли си, че се развиваш добре? Какво очакваш да пише във феминистки сайт, че не е ли? Искам да ми намериш ЕДИН читав, сигурен извор на информация (CNN, Washington Post, NYT, The Economist, Reuters, Newsweek, BBC, Al Jazeera), където я пише тази неземна ПРОСТОТИЯ. Тръгнал да ми търси във феминистки сайтове..(фейспалм)

А това за гей парадите няма и да го коментирам даже...Америка ги била налагала.

Иди на доктор. Но и да идеш, няма да ти излекува комплексарщината и простотията.

ПС: По-добре не пиши в тоя раздел повече, защото има да ти се смеем на елементаристичното мислене с месеци.

keshasexy
11-28-2010, 10:44
Не мислиш ли че малко прекали?
Първо един модератор се очаква да бъде бизпристрастен, а ти хич не си такъв. Щом съм на друго мнение от твоето ме наричаш всякакъв.
Второ един модератор трябва да си контролира емоциите, а не да обижда потребителите на форума на комплексар, простак и какво ли още не
Не знам, кой ти е дал модераторската титла, но ти определено не я заслужаваш, щом показваш такова пуберско поведение. На такъв престижен форум, който е много посещаван от години не му трябва модератор, който ще обижда хората.

Защо прибягна до лични нападки?! Цитирам "Иди на доктор." значи ли това, че всички, които имат друга визия за нещата, освен твоята трябва да ходят на доктор?!

С теб не може да се спори, ти не приемаш друга позиция.
Ето виж, за разлика от теб, DirtySouth поне се аргументира и не трагва веднага с личните нападки. Той много повече заслужава да е модератор от теб, защото освен че има много по-богата обща и политическа култура от теб не си позволява да обижда така низко хората във форума.

amk933
11-28-2010, 11:00
Йеееес бе!

Комплексар не беше убида, ако не разбра... :shock:

ПС: Много обичам някой, който се е пръкнал преди 5 дена във форума да ми дава оценки.

ПС2: Аз споря с аргументи, когато си заслужава. Когато е кауза предута - не си правя труда.

ПС3: Питай Беркут и muslce дали не толерирам чуждо мнение, защото поне като не знаеш и не си писал през живота си тук, е леко смешно да пишеш глупост след глупост след глупост и да се излагаш с всеки пост все повече. Ако не бях толерантен, щях да ти тресна директно бан за расизъм и дискриминация на база сексуална ориентация. Да не говорим, че си заслужаваш и дел, а не само бан.

keshasexy
11-28-2010, 11:04
Писал съм с друг акаунт много преди ти да станеш модератор - 2005 година.

amk933
11-28-2010, 11:15
Например kskc1994, който получи бан преди 7 дена за обиди и личностни нападки? 8)

Greennight
11-28-2010, 12:42
keshasexy,за някои неща не си прав...Съгласен съм,че се опитват да налагат тяхните тенденции и поведение,но и ние сами сме си виновни...Никой не ни бие да гледаме американски филми,да слушаме американска музика и да пием Кока-Кола така ли е ? Също това,че жените водели едва ли не мъжете за носовете :? Няма такова нещо приятел...Просто там не знам как да се изразя жените са по "сводолюбиви" и не е чак такъв шок,ако някоя жена се е развела 2 пъти и се жени 3ти път...А Китай и Индия в близкото бъдеще няма да достигнат нивото на САЩ(поне докато 30% от населението им гладува)А не разбирам какъв е проблема,че президента им е черен ? Аз нямам нищо против тях...Естествено има и негри престъпници,но това впечатление,че всички негри са отрепки ти е останало най-вероятно именно от американските филми...Даже бих казал,че ако погледнем средностатистически българите в София и негрите в Ню Йорк,най-вероятно българите в София ще извършват повече престъпления...

gandalfepi4
11-28-2010, 14:46
keshasexy само под секрет да ти кажа че хомофобията, расизма, сексизма и тоталната липса информираност по въпроса не се броят за аргументи.

в америка сега към 30-ина % са тлъсти, а в милата ни, родна родина са към 25% (един от световните лидери сме с други думи, а сме една плюнка)

за американския империализъм пък всички знаем с излкючение на тебе, ТОВА е лоша черта, а не глупостите дето си ги наредил.

морала им е точно толкова зле колкото и нашия (покажи ми едно сравнение което да ме опровергава ако можеш), а това че си чул не дочул за здравната им система изобщо не ти дава позиция в спора (защо ли ги сравни с канада, а не с дания например?), нито ги прави кой знае колко зле. виж нашата, сравни я с тяхната и тогава си отваряй устенцата мамини сладки.

DirtySouth
11-29-2010, 06:26
xxx.

Destroyer89
11-29-2010, 09:28
Единствените, които са виновни за положението в България са самите българи. Няма друг народ, който така лесно да се отрича от родното и да приема чуждото. В Гърция никъде не чух друга народна музика освен тяхната. В Кипър е същата работа. Никъде не съм чул да се говори на друг език, освен между чужденци. Тука в България се слуша гръцка музика, сръбска музика, румънска музика, но и веднъж не съм да пуснат българска народна музика.И затова ли са ни виновни американците ?!
В която и страна да съм бил досега(не че са много)хората са си знаели историята и са имали национално самочувствие. Тук в България, като питам : кой е Кубрат ми отговарят - "гаджето на Андреа".
Българите нямаме никакви морални ценности, принципи или самочувствие.Някой биха казали, че това се дължи на тоталитаризма по времето на така нареченият комунизъм/социализъм и до голяма степен ще са прави, но да не забравяме, че и по времето на Турското робство(тук ще помоля Дърти Соут да ме извини, че използвам думата робство) хората доброволно се отказват от българското и приемат турското, заради допълнителни облаги. За тези, които не знаята ще кажа, че Баташкото клане е извършено от пумаци(потурчени българи).Или това, че в църквите ни се е проповядвало на гръцки. И заради това ли ни е виновна Америка ?!? Но разбира се е къде,къде по-лесно да обвиняваме американците, от колкото да приемем това, че сме скапан народ се дължи само и единствено на нас .

DirtySouth
11-29-2010, 14:21
xxx.

MeLikesPie
12-03-2010, 19:01
Шъ мъ извиня'ате, ама аман от горди простаци...

Просто България и САЩ са различни из основи, САЩ е много по-развита държава отвсякъде, но си нямат традиции... Американците са крайно либерални, а в България сме по-консервативни. Американците си имат голЕмо самочувствие (с основание), а ние се знаем че сме си мързели. Те са свикнали да са на върха, а ние - на дъното...

Но тяхната история е 200 години, а нашата е 1300. За мен тяхната държава е изкуствено създадена, те са били европейци, сега не са никакви. Те са като общност, не като народ. Народ може да се нарече такъв, който е запазил езика и културата си в продължение на 5 века под робство, който помни това и се гордее с това... Но ние освен славно минало друго нямаме. Ние само се гордеем, иначе мързелуваме. А те работят активно и напредват бързо. По това се различаваме: Те са активни сега, а ние сме били някога.

DirtySouth
12-10-2010, 12:12
xxx.

mecho888
12-11-2010, 12:21
Никой ня можете да завладеете със сила. Това може да си го позволява само Америка в днешно време. Ако някой друг тръгне да прави нещо веднага всичко ще пропищи всичко живо. Просто границите вече са очертани и македония е албанска промита република. Пък и ние нямаме интерес от Македония. Там няма нищо. Има хора, които са по-бедни от нас и един куп безработни и 1 милион проблеми. Само пасив ще ни е. Разбирам да имаше да речем море, ама не.

Само болни мозъци могат да искат да имат общо с македонците.

keshasexy
01-25-2012, 01:24
Но тяхната история е 200 години, а нашата е 1300.

И през 800 /300 византийско + 500 турско/ от тях не се е казвала така... няма що!
В Америка поне не мразят толкова чужденците като българите.
Тук всеки те съветва "за българка да се ожениш!" и подобни изостанали простотии.
По-ограничен народ от нашия едва ли има. За всичко са ни виновни циганите, турците, евреите и американците.
И все има някакви световни заговори срещу нас, а истината е, че никой не ни бръсне за нищо, не сме никакъв фактор.

windowlicker
02-07-2012, 22:09
keshasexy, интересно ми е какво ти промени мнението за тази една година?

flawless_
02-08-2012, 13:28
////// сори обърках

roadering
03-08-2012, 18:02
Хаха...не знам да се смея ли? Да рева ли? От толкова много коментари само в 4-5 имаше частица истина. Останалото е написано само колкото да си чешите пръстите. Няма да го коментирам този пост по простата причина, че ще трябва да изпиша два тома коментар. Бих писал по темата, само ако в нея пишат хора които са наистина осведомени по въпроса, а не хора които само товарат форума с безмислени коментари.

dimitar_ak
03-09-2012, 07:11
Една моя близка казва "Не ми хвали държава, на която историята е по-млада от камъните в къщата на дядо ми". Повече няма да добавя, защото трябва да пиша 2 екрана текст. За мен това не е нация.

jumpin
03-09-2012, 07:49
а в милата ни, родна родина са към 25% (един от световните лидери сме с други думи, а сме една плюнка)

Това пък,не знам от къде си го измисли.Като по официални данни:Най-слабо засегнатите от този "сериозен здравословен проблем" страни са Румъния, където са затлъстели 8% от жените и 7,6% от мъжете, Италия (9,3% от жените и 11,3% от мъжете), БЪЛГАРИЯ и Франция (12,7% от жените и 11,7% от мъжете).

lude7ina
03-22-2012, 20:22
Стана ми интересно как така сте против америка, а в също време използвате английски думи в коментарите си? Пропагандата си я налагат с филмите. Нашите политици са мазни дупедавци и правят всичко да се харесат на америка. По-добре е да сме с Русия. Руснаците ни смятат за братя, а американците за животни. Наистина е така. В оня проект на Слави американката каза, че мислела, че тук живеем в землянки.