PDA

View Full Version : Акне БП 5?



sa6opi4a
11-21-2010, 01:49
Някой да има някаква информация за този продукт? Какво представлява? Колко струва? Чух, че е било голем убиец на пъпки...

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 08:49
Някой да има някаква информация за този продукт? Какво представлява? Колко струва? Чух, че е било голем убиец на пъпки...http://apteka.framar.bg/30013942/акне-бп-5-емулсия-55-мл

Преди 2 години си го взех, макар че проблемът ми с пъпките не беше изобщо толкова фрапиращ.. и до днес съжалявам, че го използвах. Това нещо е ефикасно, да. Но първо трябва да си наясно с това колко е чувствителна кожата ти. Моята не го понесе. Изгорих я с него, като се мазах 1 път на 2 дни.
Главната съставка, която съдържа е бензоил пероксид, което всъщност действа противовъзпалително и наистина помага, но също изгаря.
Пробвала съм при избиването на пъпка да сложа съвсем мъничко от кремчето върху мястото, и за няколко часа я изгаря, но трябва да си много внимателна с него.

herassmant
11-21-2010, 08:51
На мен ми го беше предписал дерматолог, обаче не си го купих , понеже четох ,че ти става червено лицето от него за часове.

mechtaq_za_teb
11-21-2010, 09:05
На мен ми го беше предписал дерматолог, обаче не си го купих , понеже четох ,че ти става червено лицето от него за часове.Зависи от кожата. Но определено е доста силно!