PDA

View Full Version : аз и най-добрата ми приятелката харесваме едно момче



martina22961
11-21-2010, 09:36

martina22961
11-21-2010, 09:49
Аз съм по-яката от двете ни, но въпросът е там, че той (да го наречем Владислав) е на мнение, че има време за тези неща и мисли само за учене, но се държи така сякаш ме харесва. А пък най-добрият му приятел ме харесва от около година. Но въпросът е там, че ,,Владислав" е толкова готин, умен, забавен, сладък.... изобщо момчето мечта. А и нямам никакво време, защото ще учим заедно само още една година. А най-добрата ми приятелка е толкова непостоянна.... в смисъл едни ден ще ми каже ,,харесвам го" , на следващият ,,не го харесвам" и това се повтаря постоянно, а аз съм сериозно хлътнала. :oops: :oops: :booooomb: :oops:

NomNomNom
11-21-2010, 09:50
Ами питай пича дали иска да сте заедно, кажи му че искаш. Приятелката ти си има глава на раменете, да се оправя.

Ssummerjam
11-21-2010, 10:09
"Аз съм по-яката от двете ни" - тва ме хвърли в оркестъра. Щом сте най-добри приятелки, не би трябвало да се сравнявате по "якост" и какво ли още не. По темата - момъкът направо си те е отсвирил, не виждам смисъл да упорстваш. Ако имаше интерес и от негова страна, нямаше да пускаш глупави теми по форумите, а щяхте да сте заедно.

NeRoX
11-21-2010, 10:36
"Аз съм по-яката от двете ни" - тва ме хвърли в оркестъра. Щом сте най-добри приятелки, не би трябвало да се сравнявате по "якост" и какво ли още не...
Какво значение има приятелството в случая?! Не си ли виждал/а 2 приятелки, едната от които е супер красива, а другата е като кон?

martina22961
11-21-2010, 10:42
"Аз съм по-яката от двете ни" - тва ме хвърли в оркестъра. Щом сте най-добри приятелки, не би трябвало да се сравнявате по "якост" и какво ли още не. По темата - момъкът направо си те е отсвирил, не виждам смисъл да упорстваш. Ако имаше интерес и от негова страна, нямаше да пускаш глупави теми по форумите, а щяхте да сте заедно. Добре, вярно! Но въпросът е , че дойде ново момиче в класа и веднага реши, че аз и той сме гаджета! Правим си намеци и толкоз. Нито аз мога да се реша да направя ,,първата стъпка" , нито той! Когато говорим помежду си и на двамата ни е супер забавно и според останалите през цялото време се изчервяваме... може темата да ви е тъпа но за мен е важно - ако не беше нямаше изобщо да се занимавам!

Stotii
11-21-2010, 11:18
Еми 'щом е толкова важно за теб просто говори с него... какво толкова ще стане, или ще те отреже директно или ще сте щастлива двойка.И в двата случея поне ще знаеш със сигурност кое от двете е, вместо да питаш интернет аудиторията какви са ви взаимоотношенията ... :)

martina22961
11-21-2010, 11:50
Еми 'щом е толкова важно за теб просто говори с него... какво толкова ще стане, или ще те отреже директно или ще сте щастлива двойка.И в двата случея поне ще знаеш със сигурност кое от двете е, вместо да питаш интернет аудиторията какви са ви взаимоотношенията ... :) аз си знам какви са ни взаимоотношенията - напълно объркани! :oops: просто моля за съвет, защото съм изпаднала в супер конфузна ситуация! изобщо нямам смелост да говоря с него за това. той се държи така все едно ме харесва, и ако е така какво ще стане с най-добрата ми приятелка? мога да се обзаложа, че ако станем гаджета ще спечеля него, но ще изгубя нея. А за мен тя е много важна!!! Знам какво ще кажете ,,Голямо приятелство - няма що!!! Видели едно момче и веднага забравили за дружбата си!!" И точно за това съм толкова объркана и се обръщам към интернет аудиторията! Защото тя ми е най-добра приятелка, а той-момчето за което си мисля денонощно, сънувам го и прочие! Просто не знам какво да правя.

Ssummerjam
11-21-2010, 12:44
"Аз съм по-яката от двете ни" - тва ме хвърли в оркестъра. Щом сте най-добри приятелки, не би трябвало да се сравнявате по "якост" и какво ли още не...
Какво значение има приятелството в случая?! Не си ли виждал/а 2 приятелки, едната от които е супер красива, а другата е като кон? Добре, може едната да е по-привлекателна, дори е много вероятно. Но някак не ми се връзва щом са приятелки, да използва изрази като "по-яка". Както казах по-горе, не би трябвало да се сравняват коя е по-хубава, по-общителна, по-интелигентна... Момчето само трябва да направи избора си. Всъщност то вече го е направило - не иска да има нищо с авторката.

sabaton94
11-21-2010, 12:53
"най-добрата ми приятелка", "аз съм по-яката от двете", "най-добрата ми приятелка е толкова непостоянна".
И наградата за най-добра приятелка на годината печели.... мартиту от 6 клас, попаднала в страшен любовен триъгълник.

martina22961
11-21-2010, 12:59
"Аз съм по-яката от двете ни" - тва ме хвърли в оркестъра. Щом сте най-добри приятелки, не би трябвало да се сравнявате по "якост" и какво ли още не...
Какво значение има приятелството в случая?! Не си ли виждал/а 2 приятелки, едната от които е супер красива, а другата е като кон? Добре, може едната да е по-привлекателна, дори е много вероятно. Но някак не ми се връзва щом са приятелки, да използва изрази като "по-яка". Както казах по-горе, не би трябвало да се сравняват коя е по-хубава, по-общителна, по-интелигентна... Момчето само трябва да направи избора си. Всъщност то вече го е направило - не иска да има нищо с авторката. моля стига сте говорили неща от сорта на ,,Момчето само трябва да направи избора си. Всъщност то вече го е направило - не иска да има нищо с авторката." при положение, че и аз не съм сигурна за това, а вие най- малко може да знаете! просто ви моля за съвет, защото при други обстоятелства бих му казала, че го харесвам, но сега е по сериозно! ако го направя ще изгубя най-добрата си приятелка, без която не мога! вече казах - държи се така сякаш ме харесва. И най-вероятно е така, защото той не се държи така с никое друго момиче! Просто съм много объркана... :roll:

sabaton94
11-21-2010, 13:02
Е тогава кво питаш? Харесва те и това е. Кажи му ти, явно го е срам. Пък за най-добрата приятелка, айде недей да лицемерничиш.

martina22961
11-21-2010, 13:02
"Аз съм по-яката от двете ни" - тва ме хвърли в оркестъра. Щом сте най-добри приятелки, не би трябвало да се сравнявате по "якост" и какво ли още не. По темата - момъкът направо си те е отсвирил, не виждам смисъл да упорстваш. Ако имаше интерес и от негова страна, нямаше да пускаш глупави теми по форумите, а щяхте да сте заедно. А и не става въпрос дали има интерес от негова страна, пуснах ,,глупавата тема" заради приятелката си!

sabaton94
11-21-2010, 13:03
Абе и ти очевидно не знаеш какво искаш...

Phobiaa
11-21-2010, 13:03
Тогава много добре си помисли дали си струва да загубиш най-добрата си приятелка заради едно момче.

martina22961
11-21-2010, 13:04
Е тогава кво питаш? Харесва те и това е. Кажи му ти, явно го е срам. Пък за най-добрата приятелка, айде недей да лицемерничиш. въпрос: за какво ми е да си губя времето и да лицемернича в интернет??? просто искам съвет - това е! на всеки може да се случи!

sabaton94
11-21-2010, 13:12
Даа, очевидно съм използвал прекалено сложна дума за 12-годишното ти мозъче, пълно със Листопад и цигари. Просто ако това е отношението ти към "най-добрата ти приятелка" не и завиждам.

Ssummerjam
11-21-2010, 13:17
"Вие най-малко можете да знаете"? То че е така, така е, но щом си наясно не виждам смисъл да ни питаш.

martina22961
11-21-2010, 13:18
Даа, очевидно съм използвал прекалено сложна дума за 12-годишното ти мозъче, пълно със Листопад и цигари. Просто ако това е отношението ти към "най-добрата ти приятелка" не и завиждам. добре де какво лошо има че не искам да изгубя приятелката си заради едно момче??? ако според теб аз лицемернича - ок! всеки има право на мнение. важното е, че аз знам, че това не е така!

sabaton94
11-21-2010, 13:26
Не е т`ва бе, моме. Хем казваш, че ти е най-добра приятелка, хем казваш, че ти си била по-яката, тя е била несериозна и т.н. Ей т`ва е лицемерието, ай?

martina22961
11-21-2010, 13:31
Не е т`ва бе, моме. Хем казваш, че ти е най-добра приятелка, хем казваш, че ти си била по-яката, тя е била несериозна и т.н. Ей т`ва е лицемерието, ай? като казвам че е несериозна имам предвит, че един ден е влюбена в него, а на следващият го няма за нищо и така... според мен не лицемернича, защото съм го казвала и на нея и тя знае мнението ми за държанието и. просто си казвам мнението - това е...

sabaton94
11-21-2010, 13:34
Добре бе, все едно. Казвала ли си и, че си по-яка от нея?
Пише се предвиД.

martina22961
11-21-2010, 13:34
Не е т`ва бе, моме. Хем казваш, че ти е най-добра приятелка, хем казваш, че ти си била по-яката, тя е била несериозна и т.н. Ей т`ва е лицемерието, ай? а това, че съм по-яка от нея.... много хора го мислят, а и не е лошо човек да има самочувствие и в същото време да го е грижа за приятелите му!!!

bloodandhonour88
11-21-2010, 13:37
Хех адаша трябва да разбере,че го харесваш първо

martina22961
11-21-2010, 13:42
Хех адаша трябва да разбере,че го харесваш първо ако става въпрос целия клас знае че го харесвам - едва ли му е обегнало :oops: