PDA

View Full Version : Против косопад



herassmant
11-21-2010, 09:51
Знаете ли шампоан,таблетки,балсами или нещо друго ,което ви е подействало против косопада? Този шампоан на Елсев с 5те действия, който постоянно рекламират хубав ли е ? Някой френски шампоан срещу косопад,к ойто действа можете ли да ми препоръчате?
Благодаря предварително.

DanIto0ooo
11-21-2010, 10:53
И аз имам косопад и пия хапчетата "Фитовал" Въпреки, че съм малко нередовна (забравям ги понякога) виждам ефекта.

ThisIsMe
11-21-2010, 11:17
Маска от коприва.

Нарязваш на ситно листата от копривата,след което ги слагаш във вряща вода да постоят в нея 30 минути.След този престой,прецеждаш листата и изсипваш водата от тях ,като се къпеш.

Маската помага при:Косопад,пърхот ,омазняване,като заздравява косъма и вгъстява косата.

Sigrina
11-21-2010, 20:35
На мен много добре ми подействаха на Ducray цялата серия:
- капсули ANACAPS
- шампоан ANAPHASE
- серум ANASTIM

Доста парички ще ти излезе, защото тр да ги използваш 3те продукта 3 месеца, но пък ефекта е... УАУ :-)

Slaveq
11-24-2010, 15:09
аз ползвах последно шампоан и балсам на Фито и на Клоран. има ефект но не е незабавен, става постепенно и ми се сгъсти малко четината ...

titinkaa
11-24-2010, 15:49
Четох много мнения за Фитовал,и днес една приятелка си го купи и ще го пробва,аз все се каня да си го купя ама докато се наканя есента ще мине и ще спре да ми капе. :D

Minerva
11-24-2010, 20:18
Червеният шампоан елсев няма да ти помогне за нищо. Вземи си такъв против косопад на хубава фирма и може и отвара от коприва и хвойна май беше, да си правиш и след баня да обливаш косата.