PDA

View Full Version : Сън..



yYniiKaLnAa
11-21-2010, 10:38
Значии.. всяка нощ санувам "мокър" сън с един от най-добрите ми приятели.. Никога не съм имала нещо общо с него .. Незнам защо ми влияе така.. Супер неудобно ми е като го видя .. :oops:

Alex3nd
11-21-2010, 10:41
Не трябва да ти е неудобно просто се прави, че нищо не е станало. Докато до "Никога не съм имала нищо общо с него" това е добре една издънка и няма да си говорите с години :)

FreakBitch
11-21-2010, 10:44
За какъв мокър сън става въпрос? Не можем да дадем мнение при положение, че не знаем какво точно сънуваш и най-важното - емоцията, която изпитваш по-време на съня (щастлива, огорчена, ужасена...?)
И нека все пак не забравяме, че сънищата са израз на подсъзнанието ни.. :D

yYniiKaLnAa
11-21-2010, 10:48
Ми по-скоро щастлива ..

FreakBitch
11-21-2010, 11:02
:D Браво!
.. Принципно твърдят, че сънищата никога не са безмислени, просто смисъла понякога може да е скрит, но след като снощи сънувах, че аз и приятеля ми сме екшън герои изпратени на тайна мисия, а аз бях дегизирана като Бритни Спиърс леко се поотказах да вярвам в това. Може би просто подсъзнанието ти нещо се ебава с тебе. Радвай се поне, че не е съзнанието, защото, ако сега живееш срещу лудницата, тогава щеше да вижееш с/у вас.. :D

dPa3HuTeJl
11-21-2010, 15:59
:D Браво!
.. Принципно твърдят, че сънищата никога не са безмислени, просто смисъла понякога може да е скрит, но след като снощи сънувах, че аз и приятеля ми сме екшън герои изпратени на тайна мисия, а аз бях дегизирана като Бритни Спиърс леко се поотказах да вярвам в това. Може би просто подсъзнанието ти нещо се ебава с тебе. Радвай се поне, че не е съзнанието, защото, ако сега живееш срещу лудницата, тогава щеше да вижееш с/у вас.. :D What the...?! :lol:

ПТ- Това е знак! Обаче не знам какъв ... сещам се само за едно нещо,искаш да те напляска? О.о

roadrunner
11-21-2010, 16:26
.. или просто не си правила секс от доста време ;)

AniBG
11-21-2010, 17:04
Аз какви сънища съм сънувала... - мога да ти разправям до припадък! :D Но конкретно за твоя - рябва да описваш по-подробно случката ти! Принципно, сънищата са плод на подсъзнаението и в обикновено значат нещо! :)

fi7ify
11-21-2010, 17:23
аз пък като се сънувам мокри сънища не си ги спомням.. нямам усещането,че съм сънувала обаче аъм мокра..

SEXTRAVAGANTE
11-21-2010, 18:17
Това е знак !!! Той може би е мъжа на живота ти

yYniiKaLnAa
11-21-2010, 20:20
:lol: защо реши така :razz:

Destroyer89
11-22-2010, 09:47
аз пък като се сънувам мокри сънища не си ги спомням.. нямам усещането,че съм сънувала обаче аъм мокра..
Не мисля, че това са "мокри" сънища. Просто си се напикала в леглото :oops:

TheLastAngel
11-22-2010, 11:14
Това е знак !!! Той може би е мъжа на живота ти

И аз съм имала подобни сънища и неса били с мъжът на живота ми. :D :D

Може да изпитваш нещо, за което да незнаеш. Иначе закакво ще го сънуваш ? ;)

fi7ify
11-22-2010, 14:59
не се напикавам ....правя разлика между двете просто нямам спомени да съм сънувала

dimdim
12-01-2010, 19:05
виж,хубаво е да имаш мокри сънища!!! аз лично имам много!!! най-често сънувам мръсотийки след като заспивам с мисълта за подобни.

така че помисли дали не си мислиш за това преди сън.

освен това...много по добре е на сън, отколкото в реалността,стават гафофе и т.н.

и още нещо: няма лошо че ти е приятел,просто както преди това беше писано,нправи се че нищо не се е случило,защото е така. и най-вероятно скоро или ще спраш да сънуваш приятеля си или просто ще сънуваш друг. поне така си мисля де. аз доста често си сменям "героите". не че е нарочно,просто се случва така. обичам си сънищата.

trol0
12-01-2010, 21:19
аз имам мокри сънища с кучета и раци , те ли са мойте половинки в живота!!!!!!

shefo
12-01-2010, 23:23
Той може би е мъжа на живота ти

73D
12-02-2010, 16:12
аз пък сънувах че чукам приателката на най-добрия ми приател във вана и беше супер реално. После трябваше да ходя на даскало .

ImSoInLove
12-02-2010, 19:45
Това е знак!! Сигурна съм,ще видиш че ще стане нещо между вас.

Jus7DreamBoy
12-02-2010, 20:10
аз пък сънувах че чукам приателката на най-добрия ми приател във вана и беше супер реално. После трябваше да ходя на даскало . :razz: :razz: :razz: :razz: