PDA

View Full Version : Интересни запознанства!



crazyfrog
11-21-2010, 10:59
Здравейте,нова съм във форума!
ИСКам да ви попитам как да се запозная с едно момче от моето училище! (знам,че има няколко такива теми,но не ми свършиха работа,защото не мога да отида просто при него и да му кажа;''здрвей,аз съм еди коя си''!) НЕзнам- просто ми е странно.
Затова искам ако някой има по оригинални идеи за запознанства да ги сподели тук! Или ако някой е имал такива интересни запознанства също. Може би ще помогне и на други хора! ;) ;)

NeRoX
11-21-2010, 11:11
Да, не му казва "Здрасти, аз съм...", а му кажи "Здрасти! Може ли да се запознаем?" Нещата са доста по просто отколкото си мислиш. Особено в насока момиче -> момче. Тия перфектни запознанства често стават само по филмите. Ако ти се занимава с глупости, за рождения му ден вземете една голяма торта и ти изскочи като еротична танцьорка и даже той ще се запознае с теб. :D

Stotii
11-21-2010, 11:12
Добре дай малко повече информация за това кой клас сте, в какви среди се вдижи той, ти,, така искам да се запозная с момче е малко трудно да гадае човек, не мислиш ли !?

crazyfrog
11-21-2010, 11:23
АЗ съм на 14 той на 16 и в другата смяна!! :)

Stotii
11-21-2010, 11:32
АЗ съм на 14 той на 16 и в другата смяна!! :)

Пушите ли, нещо общо да ви свързва, знаеш ли нещо за него като цяло !??

ПС : иначе идеята за тортата ми допадна :razz: :razz:

crazyfrog
11-21-2010, 11:51
Знам как се казва!!! Знам в каква паралелка е. Мисля,че живее в моя квартал.

NeRoX
11-21-2010, 12:13
Това, че сте в различни смени изобщо не е добре. Много ти спъва нещата. Ако ще и личната му карта на изуст да знаеш това няма да промени нещата. Докато не го заговориш с него си оставаш няква мадама там от другата смяна. Мисли къде може да се видите "случайно"

crazyfrog
11-21-2010, 12:30
Знам го това :P

sabaton94
11-21-2010, 13:00
Удари го с тухла, после му се извини. Много е УригиналнУ.
Кво се чудиш? Както казаха по-горе запознанства момиче->момче са лесни, ако си готина, още по-лесно...

crazyfrog
11-21-2010, 16:57
Да отида някой път при него когато идва на училище примерно а пък аз си тругвам и просто да му кажа Здравей,искаш ли да се запознаем или нещо от сорта. НЕзнам ама тва ми са струвва някво странно. Знам 4е не може да стане като по филмите но...

DaSparKonE
11-21-2010, 17:14
Може да пробваш с фейсбук... да го "сръчкаш" или да му поискаш приятелство ... не е идеална идея щото е много по добре ин риъл лайф но... 8-)

HardGirl666
11-21-2010, 17:22
Може да пробваш с фейсбук... да го "сръчкаш" или да му поискаш приятелство ... не е идеална идея щото е много по добре ин риъл лайф но... 8-)

улавяш момента :D а иначе .. наистина това,че сте различни смени би било някаква спънка в началото,постепенно ако и той прояви интерес според мене нещата могат да се променят.Каква оригинална идея бих ти дала,и самата аз си нямам идея :D Както другите казаха,най-лесното е да отидеш и да му кажеш "Здрасти,може ли да се запознаем",но би било по-добре ако е сам,без приятели наоколо,защото може да ти стане малко неловко :-P Аз така бих постъпила :)

soul1199
11-21-2010, 20:46
Трябва ти общ приятел или познат да ви запознае,защото не виждам да имаш смелост да отидеш и да се запознаеш с него.Аз миналата година в дск,исках да се запозная с едно момче и отивам аз в неговата стая и тъкмо да кажа нещо и виждам една от моя клас там и тя ми вика`кво ти трябва ` и аз `съптветно да се запозная с едно момче и го посочих`и тя `аз не го познавам ама ще те запозная` много готинко се получи,жалко,че бързо ми омръзна. :lol: :lol:

teodora87
11-21-2010, 20:46
ъъъ умната ми главица измисли,че може да го питаш дали има някъв учебник :lol:

Peshec
11-21-2010, 22:15
аре бе по цял ден киснете в скайп или фейсбук,кое му е сложното ?!

crazyfrog
11-23-2010, 17:20
ами проблема е там,че не можем да се засечем:в момента той е смяна аз първа. пък той все ходи с едно колело и кара бързо така,че не мога да го настигна по пътя.

Stotii
11-23-2010, 18:25
ами изпусни му гумата на байка, и после му предложи помпа :grin: :grin: Така ще имате достатъчно време да си размените имената, скайп, фейсбук и т.н :D :D :-P

crazyfrog
11-23-2010, 18:42
Страхотна логика!!! Тва за гумите не е чак толкова лоша идея ама после кво мога да направя като му ги спукам или спусна :-o :-o

JustMe92
11-23-2010, 18:50
Лоша идея от сега ти казвам :D Или поне ако ще го правиш не ги пукай че помпа няма да помогне.Намери го в фейсбук или в някой сайт за запознанства ако си по-срамежлива.Иначе най-добрия вариан е да действаш директно.
ПС Дойде ми една идея-понаучи малко темата за колелата,отиди с колело на училище или ако нямаш направо го питай нещо свързано с темата колелета.Искай някакъв съвет.Така хем ще се запознаеш,хем няма да изглежда странно,хем може да научиш нещо ново 8-)

crazyfrog
11-23-2010, 19:16
Имам му феисбука,но досега не е влизал.така че нищо не мога да направя.знам 4е има опция да го сръ4кам или да му пиша лично съобщение,но незнам... не съм много опитна

Stotii
11-23-2010, 19:25
... или направо го питай нещо свързано с темата колелета...

Здравей, ако ти изпусна гумите на байка, колко време ще ти е достатъчно да си ги напомпиш с тази помпа... By The Way аз съм "Пенка" какъв ти е скайп/тел.номер/ICQ .... !??? :-P

crazyfrog
11-23-2010, 19:33
^ тва ми хареса,но казах 4е не влиза във фейсбук... :( може на живо...незнам..както казах не съм много навътре в тея неща :):) благодаря ти все пак :):)

Stotii
11-23-2010, 19:38
Не съм споменал фейсбук, поискай телефонен номер, нещата по телефона са коренно различни от интернет... по гласа можеш да разбереш адски много за един човек, това какво иска или не иска ... иначе радвам се че съм помогнал :-P

crazyfrog
11-23-2010, 19:41
искаш да кажеш тва да му го кажа на живо. :) 4е пак не разбрах,смисъл ти каза ''телефон'' а докато се добера то телефона ?

Stotii
11-23-2010, 19:58
искаш да кажеш тва да му го кажа на живо. :) 4е пак не разбрах,смисъл ти каза ''телефон'' а докато се добера то телефона ?

А ти това за гумата каде си мислеш, че ще му го кажеш.. по интернет ли :razz: :razz:
Сядаш му на колелото с помпата в ръка и като те пита облещено "Ти пък ква си" .... "Аз съм от международната организация по контрол на колоездачите, и се нуждая от телефонния ти номер за да се разберем допълнително, кога да обсъдим правилата за движение по улиците в някое уютно заведение :grin: :grin: :grin: "
Това е поредната идея, която ми хрумва, свързана с колелото му... бъди красива и забавна мацка ... повярвай ще го оцени :-P

crazyfrog
12-03-2010, 20:33
така,писах му във фейсбук и той ми отговори и каза ако искам в неделя да отида на курсове по физика и там може да си побъбрим то4но това написа.аз казах,4е ще си помисля. но днес му написах 4е няма да ходя.това не му го казах,но ще бъде малко неудобно поне според мен да се изръся там . те са по големи и аз нищо няма да и разбера на тая физика. снощи като си писахме пъво му намекнах,4е е ужасно с тея съобщения там във фейсбука,той не отговори,после му казах директно:я си дай скайпа,4е не ми се виси цяла ве4ер тука. той каза 4е си цъкал от телефона. разбрах 4е нещо не иска да си дава скайпа де.тази ве4ер му писах 4е няма да идвам на тези курсове и той влезе на линия,но не ми отговори.

crazyfrog
12-03-2010, 20:34
какво да правя от тука нататък?

izlishna
12-03-2010, 20:38
Откажи се.. Не го търси известно време..

Stotii
12-03-2010, 21:02
A защо не използва идеята с байка :D :D
Иначе Излишната ти го каза, остави го за няколко дена, пък ще видим ;)

turmionkatilot
12-03-2010, 21:07
Откажи се.. Не го търси известно време..

гадното женско мислене :? тъпите ви стратегии

по темата: Настоявай ! Кажи му, че искаш да се видите насаме
Направи се на луда и кажи, че ти трябва помощ по физика или някакъв предмет, примерно..

Предложи му да карате колело, заведи го някъде извън града, седнете някъде ..има опции... момиче си. Няма нищо по-хубаво от момиче, което настоява и прави усилия за подобно нещо. На изчезване сте, повечето (99,9%) са като онзи индивид, който цитирам. :(

Nunz
12-04-2010, 13:33
Намери го някой път например когато правиш купон!Отиди,представи се и го покани на купона .. Давам пример .. Пък ти ако щеш на РД,на сватба го кани xД

crazyfrog
12-05-2010, 16:21
Стотиии,КЪДЕ СИ?? охх,едни ми казват да му оиша други-НЕ... ОБъркана съм!

sunriseundershadow
12-05-2010, 23:44
Значи, разбираш къде живее и отиваш по хавлия или по кърпа още по добре.. Звъниш на вратата и му казваш, че ти е спряла топлата вода, ако може да използваш банята :D тогава ако не те забележи не знам :D

sunriseundershadow
12-05-2010, 23:47
искаш да кажеш тва да му го кажа на живо. :) 4е пак не разбрах,смисъл ти каза ''телефон'' а докато се добера то телефона ?

А ти това за гумата каде си мислеш, че ще му го кажеш.. по интернет ли :razz: :razz:
Сядаш му на колелото с помпата в ръка и като те пита облещено "Ти пък ква си" .... "Аз съм от международната организация по контрол на колоездачите, и се нуждая от телефонния ти номер за да се разберем допълнително, кога да обсъдим правилата за движение по улиците в някое уютно заведение :grin: :grin: :grin: "
Това е поредната идея, която ми хрумва, свързана с колелото му... бъди красива и забавна мацка ... повярвай ще го оцени :-P


Хахахах :D е т'фа вече е идея!

Stotii
12-06-2010, 09:50
Значи, разбираш къде живее и отиваш по хавлия или по кърпа още по добре.. Звъниш на вратата и му казваш, че ти е спряла топлата вода, ако може да използваш банята :D тогава ако не те забележи не знам :D

:razz: :razz: :razz: :razz:


Фроги, аз ти дадох идея... личния контакт си е личен контакт... не е като скайп/фейсбук и т.н. Погледни имаше една тема озаглавена фейсбук, на която можеш да се хилиш на воля :razz: :razz: :razz:

crazyfrog
12-06-2010, 19:41
Имало и по-ззле от мен!

Jumbie483
12-06-2010, 19:54
Откажи се, нищо няма да стане.

crazyfrog
12-06-2010, 20:05
Защо така мислиш? :)

Stotii
12-06-2010, 20:57
защото това е песимизъм :lol:

Jumbie483
12-07-2010, 09:13
Реализъм по-скоро!
Жабче, не знам защо мисля така. Прочетох цялата ти тема и всички съвети.. и някак си така реших. Дано греша!

cyclops
12-07-2010, 09:27
Пиши му " предлагам реванш, вместо курса по физика - една разходка/кафе" 8)

akinom
12-07-2010, 15:51
Като го видиш в даскало му кажи:
,, Здрасти.. помниш ли ме .. писахме си :) ''
и после измисли нещо от сорта.. а като се замислих тая физика наистина много ми куца ( и тук няква закачлива усмивка ;д ) как си след уч- ще, да се разберем някъде да се видим.. изчакваш го да ти отговори и после.. да ти дам ли номера си да ми звъннеш.. вадиш един молив за устни и му го пишеш на ръката... не е ли, оригинално? ;д
Не......... много е елементарно, просто се притесняваш и не мислиш реално :) Бъди спокойна, отпусни се вс.. ще се нареди... само ако решиш да ми използваш съветите ;д.. прави малки паузи и го оствяй да отговаря не всичко на веднъж ;д.. Хайде, успех!

TheNewReligion
12-07-2010, 16:38
turmionkatilot...имаш интересно мислене. Всички феминистки списания съветват "Прави се на недостъпна, бъди загадъчна, не му предлагай среща..." Това е, когато момчето проявява интерес към момичето и трябва да я спечели. Но какво да прави момичето, когато тя е тази, която го е харесала първа? Аз лично винаги съм се чудела какво да правя в ситуации като втората и никога не съм могла да реагирам адекватно, така че нищо не се е и получавало.

Съветвам авторката да настоява, но честно казано не знаех, че се харесва на момчетата.

crazyfrog
12-08-2010, 19:06
blagodaria vi

Stotii
12-08-2010, 19:22
абе фроги... какво стана в крайна сметка.. свали ли пича :lol: :lol:

crazyfrog
12-08-2010, 19:25
не,не :-x :oops: можем да се засечем никъде! не съм го виждала от 2 3 дена някъде Shit SHit Shit!

Stotii
12-08-2010, 19:29
е не си ли лафиш с него някакси... не го ли виждаш хич ( като изкл. тея няколко дни )

crazyfrog
12-08-2010, 19:31
ами,освен онова което си писахме преди седмица някъде за физиката :-o не сме друго! не ми е писал ве4е

Stotii
12-08-2010, 19:31
не си струва пича май май .... язък за всичките усилия дето хвърли

webmast3rche
04-05-2011, 11:16
Удари го с тухла, после му се извини. Много е УригиналнУ.
Кво се чудиш? Както казаха по-горе запознанства момиче->момче са лесни, ако си готина, още по-лесно...