PDA

View Full Version : Моля за съвет.... :(



tansiii
11-21-2010, 11:00
Здравейте,
започвам направо с историята.С моя приятел сме заедно от 3 год.От 7 месеца живеем заедно и започнаха проблемите.Сно6ти за пореден път се сблъсках с тях.Аз съм на 19 а той на 22, живеем в нас. И така той снощи за поред път излезна с неговите приятели,единия е наш комшия.Но неговото излизане е не6то страхотно несе саобразява с мен,сно6ти от 7 до 1 били на кафе и аз разбира се званнах той неси дигна телефона.Това става по4ти всеки път когато излезнат.Аз се ядосах и го из4аках да се пребере и му казах да си сабира багажа и да си трагва поисках му обяснение и него полу4их.Всеки път когато се скараме аз го гоня преди го спирах,а сега той ми казва,4е няма да си трагне.Сно6ти ми каза 4е съм мъ безразли4на попитах го защо стои при мен ,той ми отг.4е така му било изгодно.Чувствам се много зле. Той си трагна ,а аз незнам какво да направя когато дойде незнам какво да му кажа.Винаги е твардял,4е ме оби4а,но през деня си говорим ,4е о6те 1 2 год и да си имаме дете а той в един момент ми казва 4е съм безразли4на.Дайте ми савет как да постапя какво да направя.Вазможно ли е да съм му безразли4на ,а той да стои при мен.И как да го спра с този излизания .Сажалявам за глупавата тема но искам да ми помогнете. :?

NeRoX
11-21-2010, 11:06
Според мен трябва да му дадеш малко пространство. Не можеш да му забраниш да излиза с приятели. Ако нямаш сигурна информация, че той се занимава с други момичета докато е навън - нямаш повод за притеснения. Ако не ти е верен това вече е проблем. Но ако просто си запиват до късно и се забавляват, не виждам какъв е проблема. А и трябва да приемеш, че когато човек е афектиран от нещо казва неща, които не мисли и за които по-късно съжалява. При всички положения изход от проблема без сериозен разговор и известна отстъпчивост от твоя страна няма да има.

tansiii
11-21-2010, 11:10
Според мен трябва да му дадеш малко пространство. Не можеш да му забраниш да излиза с приятели. Ако нямаш сигурна информация, че той се занимава с други момичета докато е навън - нямаш повод за притеснения. Ако не ти е верен това вече е проблем. Но ако просто си запиват до късно и се забавляват, не виждам какъв е проблема. А и трябва да приемеш, че когато човек е афектиран от нещо казва неща, които не мисли и за които по-късно съжалява. При всички положения изход от проблема без сериозен разговор и известна отстъпчивост от твоя страна няма да има. Добре аз ако постапя по този на4ин той как 6те се по4увства.И не съм го хващала в изневери до сега :)

Ssummerjam
11-21-2010, 11:15
Това, че си му безразлична и че е с теб, защото му е изгодно, го е казал в момент на афект. Дай му малко свобода, остави го да диша. Нека излиза с приятелите си и да се забавляват. Така, по мъжки. Не го търси докато е с тях и не му искай непрекъснато обяснения, и нещата ще се наредят.

puppy2
11-21-2010, 14:11
Тея пък и тея..момичето се притеснява,че даже телефона си не вдига когато е сприятелите.. това си е за притеснение...Не му казвай да си ходи от вас,ами седни на масата и поговори снего,изяснете се,защо прави така и т.н.

hopekiller
11-21-2010, 15:31
Не му казвай да си ходи от вас,ами седни на масата и поговори снего,изяснете се,защо прави така и т.н.

sabaton94
11-21-2010, 15:36
Повярвай, щом ти е казал, че си му безразлична можеш да му вярваш на 100%. Мн си била наивна явно.

mArMaLaDkA
11-21-2010, 15:42
Има мъже и мъже. Едните излизат понякога с приятели самостоятелно, пият някоя и друга бира, забавляват се, разпускат и се прибират. И няма проблем. Има и други обаче, на които това им е ежедневие, бирите не са една или две, не ти казват кога ще излизат, кога ще се приберат, един вид - общият дом е по-скоро като пансион за тях. Замисли се твоя към кой тип спада.

Не мога да заявя позиция при положение, че няма достатъчно информация. И понеже явно нямаш и желание да дадеш, прецени поведението му към теб по принцип - как се държи, помага ли ти вкъщи, за какво се карате най-често, кой започва спора и т.н.

Може да е пълен безделник и безотговорник, а може и да си е най-нормален мъж, който обича от време на време да има лично пространство, в което поне за минута да не ти търпи истеричните изблици. Ела си - иди си. Като си тук - защо си тук?; като си тръгна - защо си тръгна? Ограничи му излизанията, вземай му джобните, дръж си го само в квартирката, като го храниш и поиш на корем, и го милваш по главичката, когато слуша като истинско канарче.

tansiii
11-21-2010, 16:22
Благодаря ви за мнениета той токъ 6то се пребра от фитнес и отиде с неговите приятели до МЕТРО и после 6те се пребира в тях.Каза ми ,4е имал нужда си по4ине малко от мен ;) Не си дигнал телефона защото него бил 4ул.Каза ми 4е му е писнало да го гоня не ми бил канар4е аз му казах 4е говоря така в момент на ярост ,а той каза 4е както той не говорил така и аз не трябва и е прав :) сега 6те си дам по4ивка и ще преценя какво да правя :)