PDA

View Full Version : за момчетата - какви момичета харесвате?



martina22961
11-21-2010, 12:12
:-)

FuckedUp
11-21-2010, 12:18
Никакви.. Гей съм :(

ТЪРСАЧКА (http://www.teenproblem.net/f/search.php)

SemperFidelis
11-21-2010, 13:03
Всеки ще ти даде различен отговор.

martina22961
11-21-2010, 13:12
Всеки ще ти даде различен отговор. точно за това питам - итересно ми е!

NeRoX
11-21-2010, 13:23
Сега ще ти кажа моя идеал за момиче. Като за начало да започнем от външния вид. Без него няма как да минеш. Това е твоята опаковка, която или ще заинтригува или ще отблъсне момчетата. С килограмите трябва да се бориш, ако е нужно, с природните ти дадености няма как. Трябва да се обличаш нормално където трябва и предизвикателно където може, но не трябва да прекаляваш. Гледай момичетата, които се котират и се води по тях. Грима е задължителен. Може да е много малко и съвсем забележим като един гланц и една спирала или молив, но това показва, че държиш на външния си вид. Добре е на носиш токчета. Не постоянно разбира се, но когато държиш да си красива е важни. Трябва да се грижиш за косата си. Момчетата гледат това. Най-малкото да е винаги чиста и сресана. Аз харесвам нежни, мили и скромни момичета и те се котират доста. Нахаканите кучки дето се държат така с теб все едно ще те набият. Както едно момиче търси силно момче, което да ги пази и закриля. Така и момчетата търсят скромни и нежни момичета, което да пазят и закрилят. Не е много добре да плямпотиш постоянно. По-добре слушай повече и попивай. Желателно е да не скриваш емоциите си. Когато ти е смешно на някоя мъжка простотия се смей на воля. Това прави добро впечатление и вдига самоувереността на момчетата. Не бъди прекалено лесна. Не му се хвърляй на врата на второто изречение, но и на прекалявай с недостъпността. Трябва да намериш златната граница. Ако се правиш прекалено много на недостъпна момчето може да се откаже бързо дори и да не е изгубило интерес. И най-важното - опознавай човека, който ти обръща внимание. Може да ти допадне повече отколкото очакваш. Не чакай принца на бял кон - понякога идва само коня...

sabaton94
11-21-2010, 13:30
Дебели, брадясали, миришещи на зеле. Както бе казано, всеки си има вкус. Аз например, не съм съгласен с някои от нещата, които NeRoX е написал, например хем да е гримирана, с токчета, хем да е мила и скромна...нз, аз поне такава не съм виждал.

tonique
11-21-2010, 13:54
Нормални :D

puppy2
11-21-2010, 14:14
Естествени !!

Milen0v
11-21-2010, 19:14
Търся момиче,привлекателно,добри чко,с хубава усмивка,момиче което винаги да ме обича,да си мисли за мен ,да ме търси.....



Сега сериозно...

Всяко мочме гледа първо дали е красива в лице,дупе,гърди ,слаба ли е ,с хубаво тяло и т.н.Имаш ли това ще си мн харесвана.

Аз както и повечето мЪжки е това което харесваме.Но освен това ми харесва момичето да има характер до толкова че да ме нерви за да подържа интереса и интригата, а не да ми мълчи кат зубарка пред контрлно....

MitkoVoevoda
11-21-2010, 20:11
Хубаво момиче и добър характер.

Не от онези злобарки които се подиграват и се мислят за голямото добро утро.

Destroyer89
11-21-2010, 20:13
Да може да готви, пере, шие, да ходи до магазина за бира и по възможност да не говори.

xKiFlA
11-22-2010, 00:08
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.

SchoolSucks
11-22-2010, 01:57
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.
Не, просто ти си грозна и никой не те иска за дълго. 8-)

xKiFlA
11-22-2010, 02:53
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.
Не, просто ти си грозна и никой не те иска за дълго. 8-)

аз грозна ли ??
ако ме видиш няма да мислиш така със сигурност...
отивай да спиш и да не станеш повече.

loveisshit
11-22-2010, 05:34
хресвм земни момичет , които не с префантирани като няква кифла. да е естествена външността няма толкова знчение

Fatall
11-22-2010, 08:48
Предимно естествени ... Красотата също е важна - все пак първо трябва да ми хареса едно момиче. Не искам гримирани манекенки, а едно нормално, красиво и възпитано момиче, с което да мога да си говоря нормално 8)

valdesbg
11-22-2010, 08:53
аз грозна ли ??
ако ме видиш няма да мислиш така със сигурност...
отивай да спиш и да не станеш повече.

Pic or it didn`t happen :)

Иначе светлоока брюнетка около метър и шийсет и пет е способна да ме накара да изпълня всичко на тоя свят :) Чашка С е предимство :)

chemist9009
11-22-2010, 13:47
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.

Това,че теб са те използвали не означава,че всички момичета ги използват :lol: :lol: :lol:

ПТ: харесвам земни момичета....не някви със самочувствие до небесата и без покритие(въздух под налягане) или кифли и всякакъв вид курви :lol: :lol: :lol:

keshasexy
11-22-2010, 13:57
Момичета и жени високи 1.70-1.78 ми харесват
като Анелия от Пайнер.
защото съм 1.82 няма да тръгна с някои жудже 1.65 я.
Харесвам червенокоси.

NeRoX
11-22-2010, 14:08
не съм съгласен с някои от нещата, които NeRoX е написал, например хем да е гримирана, с токчета, хем да е мила и скромна...нз, аз поне такава не съм виждал.
Наистина не си виждал явно. Има доста такива напоследък. Имам странното чувство, че напоследък нещата малко започват да си идват по мястото. Може би и защото пораснах... Има зли кучки, които не приличат на нищо и пак имат самочувствието. Има и доста точни и пекани момичета, които държат на външния си вид. За такива говоря... :)


Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.
Всички вече разбрахме, че си грозничка и някой батко се е поизгаврил грубичко с теб. Вече не си интересна... Пробвай да станеш лесбийка. Може и да ти помогне. ;)

sabaton94
11-22-2010, 16:55
не съм съгласен с някои от нещата, които NeRoX е написал, например хем да е гримирана, с токчета, хем да е мила и скромна...нз, аз поне такава не съм виждал.
Наистина не си виждал явно. Има доста такива напоследък. Имам странното чувство, че напоследък нещата малко започват да си идват по мястото. Може би и защото пораснах... Има зли кучки, които не приличат на нищо и пак имат самочувствието. Има и доста точни и пекани момичета, които държат на външния си вид. За такива говоря... :)

Е вероятно има. За грозните, отворени съм съгласен. Наистина ги има и е мега смешно да ги гледаш. Само че, според мен не е необходимо да е на токчета, за да "държи на външния си вид". Това имах предвид.

Luscious_Heart
11-22-2010, 18:40
Всяко мочме гледа първо дали е красива в лице,дупе,гърди ,слаба ли е ,с хубаво тяло и т.н.Имаш ли това ще си мн харесвана.

Аз както и повечето мЪжки е това което харесваме.Но освен това ми харесва момичето да има характер до толкова че да ме нерви за да подържа интереса и интригата, а не да ми мълчи кат зубарка пред контрлно....
Евала, най-после някой да харесва различно от срамежливите и добрички лигли. :? Цялата тръпка се губи, защото нещата стават предсказуеми с прекалено добрите момичета.

NeRoX
11-22-2010, 19:09
Всяко мочме гледа първо дали е красива в лице,дупе,гърди ,слаба ли е ,с хубаво тяло и т.н.Имаш ли това ще си мн харесвана.

Аз както и повечето мЪжки е това което харесваме.Но освен това ми харесва момичето да има характер до толкова че да ме нерви за да подържа интереса и интригата, а не да ми мълчи кат зубарка пред контрлно....
Евала, най-после някой да харесва различно от срамежливите и добрички лигли. :? Цялата тръпка се губи, защото нещата стават предсказуеми с прекалено добрите момичета.
Повярвай ми, малко мъже искат жената да е водещата в една връзка. И малко мъже искат да гледат копие на себе си в една връзка, а по някога и по-добро от тях. Такива връзки в повечето случаи са обречени. Всеки един мъж иска да има слабо момиче до себе си, което да защитава и по този начин да се чувства по-силен самия той. Ако си достатъчно голяма ще ме разбереш. Ако не си, навярно ще ти стане смешно, но такава е истината...

Kole
11-22-2010, 19:17
Всяко мочме гледа първо дали е красива в лице,дупе,гърди ,слаба ли е ,с хубаво тяло и т.н.Имаш ли това ще си мн харесвана.

Аз както и повечето мЪжки е това което харесваме.Но освен това ми харесва момичето да има характер до толкова че да ме нерви за да подържа интереса и интригата, а не да ми мълчи кат зубарка пред контрлно....
Евала, най-после някой да харесва различно от срамежливите и добрички лигли. :? Цялата тръпка се губи, защото нещата стават предсказуеми с прекалено добрите момичета.
Повярвай ми, малко мъже искат жената да е водещата в една връзка. И малко мъже искат да гледат копие на себе си в една връзка, а по някога и по-добро от тях. Такива връзки в повечето случаи са обречени. Всеки един мъж иска да има слабо момиче до себе си, което да защитава и по този начин да се чувства по-силен самия той. Ако си достатъчно голяма ще ме разбереш. Ако не си, навярно ще ти стане смешно, но такава е истината...
Не е много точно. Аз примерно искам тя да ми е равна. Не искам да е или по-точно да се мисли за по-"велика" от мен, но в същото и не искам да е някаква мишка, която само да разчита на мен за всичко. Не искам да по-характер като мен, защото това ще е по-скоро мастурбация, все едно съм гадже със себе си. :D Искам да горе-долу различна от мен, което не е трудно, щото съм уникат, но искам да ми е равна и тя да го възприема така. Не искам просто п***а или гъз, с извинение, не искам парцалена кукла, каквито са повечето, искам партньор, искам един вид "съотборничка" в живота. Малко съм старомоден или романтик, защото аз вярвам в израза "аз и нея срещу света". :D
PS: Знам, жалък съм, добре, че отдавна не ми пука! :D

DeVilTerroR
11-22-2010, 19:42
Аз нямам точно определен тип,просто ако ми се хареса момичето.Иначе мога да изброя доста типове които не харесвам :D

SchoolSucks
11-22-2010, 20:06
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.
Не, просто ти си грозна и никой не те иска за дълго. 8-)

аз грозна ли ??
ако ме видиш няма да мислиш така със сигурност...
отивай да спиш и да не станеш повече.
Абе да го духаш, ма, писклива кифло мазна! 8-)

martina22961
11-22-2010, 20:23
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.
Не, просто ти си грозна и никой не те иска за дълго. 8-)

аз грозна ли ??
ако ме видиш няма да мислиш така със сигурност...
отивай да спиш и да не станеш повече.
Абе да го духаш, ма, писклива кифло мазна! 8-) и аз съм на мнение, че само са я използвали, за да говори така, защото според мен не е вярно, че момчетата само използват момичетата - е да, има такива, но има и много момичета които използват момчетата. значи или съм непоправима романтичка, или наистина мнението на xKiFlA е налудничево! е, най-вероятно е второто!!! 8-) :D 8-)

ScarletBite
11-22-2010, 20:30
Малеее, как се кефя, като ви чета мненията! :grin:

magita
11-23-2010, 14:25
Момчетата НЕ харесват момичета...използват ги
и колкото повече момичета го разберат..по добре.

Я се стегни малко бе... хааха Ходи ли лекувай разбитото сърце

ElItoOoO
11-23-2010, 17:20
Момичета и жени високи 1.70-1.78 ми харесват
като Анелия от Пайнер.
защото съм 1.82 няма да тръгна с някои жудже 1.65 я.
Харесвам червенокоси.

ти си човека :D

PFCB
11-23-2010, 18:12
Малеее, как се кефя, като ви чета мненията! :grin:
+1

kghvillax
11-24-2010, 12:24
С доста косми в носа и най-вече мустачки.Да има благ аромат на подмишница, по възможност без коса. 8)

xxcherry
11-24-2010, 16:29
С доста косми в носа и най-вече мустачки.Да има благ аромат на подмишница, по възможност без коса. 8)

Ти си по-различен от останалите.

deadshadow13
11-24-2010, 17:41
Търся момиче,привлекателно,добри чко,с хубава усмивка,момиче което винаги да ме обича,да си мисли за мен ,да ме търси.....



Сега сериозно...

Всяко мочме гледа първо дали е красива в лице,дупе,гърди ,слаба ли е ,с хубаво тяло и т.н.Имаш ли това ще си мн харесвана.

Аз както и повечето мЪжки е това което харесваме.Но освен това ми харесва момичето да има характер до толкова че да ме нерви за да подържа интереса и интригата, а не да ми мълчи кат зубарка пред контрлно....


прав си но не всички харесват такъв тип момичеа е Е**** му мамата ама то 98 % от момичета та или по точно набор 1993-1996 са кифли който пушат още от 12 години за да са интересни който пият и ходат по купончета за да са интересни и след 2 години надуват коремчето и вече не са интересни.

Иначе по темата не ги харесвам тези ''Кроасанки'' който описах.Да външният вид е най важен.Специално моят Перфектен Тип подчертавам ПЕРФЕКТЕН е руса кака с сини очи стегнати гърди и дупе-ама това е перфектния тип ама такива много много няма

Да започнем от очите изкам момичето до мен да име очи в който можеш да се вгледаш цветът не важен важното е като те погледне да се почусташ специален като я погледнеш да разбереш какъв щастливец си ти.

Тяло: да е стегната нали да не е много увиснала но това не ме интересува много само да не е увиснала много

и можеби най важното поне за мен е характера:Трябва да умна да знае какво говори да се съобразява с мен а не да ме мъкне из витошка цял ден да ме подкрепя и да ме обича
такива харесвам аз/.

Sp0t
11-24-2010, 19:32
Да кажем, че 49% - външен вид, 51% характер :)

everythingisrelative
11-24-2010, 19:45
аз си е представям висока с дълги краци и малка стегната цица дълга коса яки очи ... да не са кафяви.Ем да е тъпа , ама ем да е забажна да се облича зверско :oops: и характера е от значение........


има и някои други изкючения 8)