PDA

View Full Version : Какво да му кажа?



niq17
11-21-2010, 13:43
С година по-малък е от мен аз съм на 13, а той на 12 .Много срамежлив е харесва ме , и аз го харесвам, но нищо не прави от този пуст срам и стигнах до извода, че щом един месец вече не ми предложи, аз трябва да го направя, опитвала съм се да говорим очи в очи, но срам го е.Първият път когато говориме си му личешедаже сякаш щеше да ревне.Вторият беше по спокоен, но все пак си има нещо.И за това реших да му предложа по общия ни приятел.... и така утре ще стане.Но ми е чудно ако приеме, какво ще стане..дали трябва да отида да говорим с него и да се сближим малко по-малко или, защото за мен да си гадже не значи да си мълчими да се гледаме от далече, но и не значи да се натискамекато не видяли.А да си говорим, някоя др целувка и това е.Нищо друго! Вие какво бихте казали, ако утре приеме да говоря ли с енго какво да му кажа :(

MiMcHeToOo
11-21-2010, 14:10
Много е малък, не мисля, че е до срам, а просто до възраст.

Neftochimic
11-21-2010, 15:02
и двамата са много мънички :)

teo96
11-21-2010, 15:20
А ти какво очакваше!? Та той е на 12 години,аз на 12 още си играех с колички! :grin:

Добре,сега сериозно,аз лично ти препоръчвам въобще да не тръгваш с него. Той е ХЛАПЕ! Дори и да тръгнете, той от срам няма да може и приказката да си върже! Много добре помня аз какъв бях на 12.Изчакай го да порасне,междувременно и ти понатрупай опит,и ако все още чувстваш нещо го потърси пак.Успех!

nepowtorima
11-21-2010, 15:56
По принцип не е хубаво да е колкото тебе, а камоли по малък от тебе... Не вярвам той да е най-хубавото момче в училището ти, или пък в другите училища въобще не се занимавай с хлапета.. Вземи си харесай едно така малко по голямо момче от тебе... Успех!! :)

loveisshit
11-21-2010, 16:46
По принцип не е хубаво да е колкото тебе, а камоли по малък от тебе... Не вярвам той да е най-хубавото момче в училището ти, или пък в другите училища въобще не се занимавай с хлапета.. Вземи си харесай едно така малко по голямо момче от тебе... Успех!! :)
е кво кто ходи с момче колкото нея кво е тва грешно мнение за момчетата ... нищо лошо не виждам момиче а ходи с момче на нейната възраст :-x познавам 1на дето ходи с 20 годишен а е на 13 пуфка трева , пуши като за двама , пие така ли трбва да са всички момичета "кифли" задника и се вижд до половната а преди беше съвсем нормално момиче

BeezyJey
11-21-2010, 16:49
А ти какво очакваше!? Та той е на 12 години,

Paramour
11-21-2010, 16:55
Малки сте още ..
особенно той.

nepowtorima
11-21-2010, 17:56
По принцип не е хубаво да е колкото тебе, а камоли по малък от тебе... Не вярвам той да е най-хубавото момче в училището ти, или пък в другите училища въобще не се занимавай с хлапета.. Вземи си харесай едно така малко по голямо момче от тебе... Успех!! :)
е кво кто ходи с момче колкото нея кво е тва грешно мнение за момчетата ... нищо лошо не виждам момиче а ходи с момче на нейната възраст :-x познавам 1на дето ходи с 20 годишен а е на 13 пуфка трева , пуши като за двама , пие така ли трбва да са всички момичета "кифли" задника и се вижд до половната а преди беше съвсем нормално момиче


Ама той е по-малък с една година :? :?

Milen0v
11-21-2010, 18:43
Виж ся.. ще ти го обясне мн ясно и кратко.Той е лапе и докат не направи поне 15 г. пиШока няма и да помръдне подир пРасковка.

Моят съвет: Хващай се с някой по голям до 15-16 г. В момента 13 г. момиченца ходят с такива на възраст момченца.

nepowtorima
11-21-2010, 18:44
Виж ся.. ще ти го обясне мн ясно и кратко.Той е лапе и докат не направи поне 15 г. пиШока няма и да помръдне подир пРасковка.

Моят съвет: Хващай се с някой по голям до 15-16 г. В момента 13 г. момиченца ходят с такива на възраст момченца.

+1 :)

sweet_sorcerer
11-21-2010, 18:50
Виж ся.. ще ти го обясне мн ясно и кратко.Той е лапе и докат не направи поне 15 г. пиШока няма и да помръдне подир пРасковка.

Моят съвет: Хващай се с някой по голям до 15-16 г. В момента 13 г. момиченца ходят с такива на възраст момченца.

+1 :)
Това със съвета според мен беше ирония...надявам се :shock:
А моят Неироничен съвет: ПОРАСТНЕТЕ и двамата !

mimityy34
11-21-2010, 18:56
young love but not true ..
За съжеление е така .. той е на 12 , ти на 13 .. това е просто увлечение . А и как си разбрала че те харесва като се срамува да си говорите и стои на страна .. абе мъничък е още 8-)