PDA

View Full Version : За презервативите-с тях и без тях...?



eska
11-21-2010, 14:47
ами на кратко приятеля ми е на 21 аз на 17 и е твърдо против за секс с презерватив,защото не усещал абсолютно нищо и не можел да свърши цяла нощ...е добре другите хора как го правят...?Първия път когато правихме беше без,въпреки че не свърши изобщо в мен аз бях луднала и решихме да пия Ескапел и след тази случка вече не давам без,защото съм голяма паника,но той много се сърди и дори понякога не му става хич с презерватив...след дълго мислене реших да се разровя за някакви по тънки презервативи за по голяма чувствителност и стигнах до тези:лайфстайл,ще се радвам ако някой даде някакъв савет за тях или друго решение на проблема ми.Благодаря предварително.

Почти същите усещания, както ако не използвате абсолютно нищо
Ултра тънки и допълнително лубрикирани за максимално запазване на чувствителността при употреба.
- Форма ”Easy-Fit
- Гладки, завършващи с резервоар презервативи
- Номинална ширина: 54 mm
- Естествен цвят
- Без мирис на латекс, неутрализиран от добавка с аромат на ванилия


:)

eska
11-21-2010, 14:54
чесно казано и аз така си мисля и сега ще се мача да го навия някак си,а за този вид презервативи за по реално усещане някакви съвети или мнения..?

0y7ofCon7roL
11-21-2010, 14:55
Абе и аз съм така ако ще се прави секс с капут по добре изобщо да не почвам !

Neftochimic
11-21-2010, 14:57
ha-ha... пълен смях, тоя яко те филмира нещо...

eska
11-21-2010, 15:03
абе да ти кажа не е никакъв филм имаше един случей,той с толкова мъки влезе в мен че нззз аз откачих направо,наистина му пада бе а като го махнем нищо му няма

0y7ofCon7roL
11-21-2010, 15:07
Знаеш ли кво- кажи му или с презерватив или никакъв секс.. Ще се очудиш колко бързо ще почне да усеща и с два наведнъж.. :) И в такъв случай ако съм аз ще кажа - така и така няма да правим секс, поне ми направи една свирка :D

eska
11-21-2010, 15:08
:D пфф да не мислиш че не пробвах...думите му бяха емии няма да правим тогава,по-добре да не правя хич отколкото да се мачим цяла нощ...а наистина сме от много време заедно и ми е много гадно като се получава така

0y7ofCon7roL
11-21-2010, 15:11
Абе дай му без на момчето, той ще внимава :Д

eska
11-21-2010, 15:13
ами той наистина внимава ама то веднъж ще стане,а аз тряя да откача докато ми дойде...цял месец направо до лудница мога да стигна,наистина притеснението ми играе голяма роля на мен

0y7ofCon7roL
11-21-2010, 15:18
Недей се притеснява каквото за него това и за теб , просто ти трябва 2 3 месеца практика и след тва изобщо няма да се замисляш че го правиш на голо ( а и усещането си е каде каде)

bitchwolf
11-21-2010, 15:21
що не го питаш кое е по-важно: да си надене гумичката или да дундуркате детенце..мисля че твоята жертва би била по-голяма така че да се вземе в ръце и да се съобрази с теб а не с пи*ката си :? :? :?

eska
11-21-2010, 15:25
ми той е голям философ и казва че няма как да позволи да забременея...до сега го е правил точно два пъти със...един от които с мен какво да ви кажа вече нзз,чувствам се много гадно че само мранкам за тия презервативи,като някоя малка глупачка

bitchwolf
11-21-2010, 15:32
не се мисли за глупачка само защото искаш сигурността си..той не знае и няма да разбере какво е да чакаш и да се филмираш че си бременна само щото на него така му е кеф..не е правилно нито пък честно. ако не "мрънкаше" за тия неща тогава можеше да се наречеш безотговорна и глупава. ако държи на теб и на твоята сигурност ще се съгласи ако не..значи е е*ати тъпака..съжалявам за изказа,но това ми е мнението. поговорете пък сподели какво става. :)

eska
11-21-2010, 15:37
ще поговорим доста на сериозно вече,а никой ли не може да каже нещо за тези за по-реално усещане ли там както се водят..?

bitchwolf
11-21-2010, 15:42
препоръчвам ти durex ultra thin много са тънки а трудно се късат. поне до сега с тях никога не сме имали засечки и най си ги харесваме. и той доволен и аз спокойна :wink:

eska
11-21-2010, 15:51
да за тези съм чувала едни розови...абе ако трябва ще му купя аз 5 различни вида и ще пробваме всичко...не мога аз повече така се скандали и притеснения по цял месец

bitchwolf
11-21-2010, 15:59
само да не го научиш ,че ти трябва да ги купуваш,че са си пари ей :D т'ва в кръга на шегата разбира се. пожелавам ти успех с разговора..ако много философства пиши..все някой от тука ще измисли нещо :)

littledolly
11-21-2010, 16:30
...

Neftochimic
11-21-2010, 16:57
абе да ти кажа не е никакъв филм имаше един случей,той с толкова мъки влезе в мен че нззз аз откачих направо,наистина му пада бе а като го махнем нищо му няма

може да го прави нарочно 8-)

SEXTRAVAGANTE
11-21-2010, 18:12
Спада му защото не му се нрави да слага гума. Аз също не харесвам презервативите и като сложа обикновенно и на мен ми спада.
Според мен продължете да си го правите без презерватив....само да внимава.

eska
11-22-2010, 18:30
така ами имам нови новини...аз попринцип си знам че пие едни хапчета,но все незнаех за какво точно са,за да е по спокоен или за да му става ли...все незнаех със сигурност.Еми тези хапчета били както той се изрази за да не свършва...смисъл не изобщо но след много дълго време.Та той твърди че щом пие такива хапчета просто няма начин да забременея...искаше дори на някакъв доктор да се обажда да говоря с него...има ли нещо вярно в това...иска ми се да е така и да му вярвам но страхът все пак си остава :(

eska
11-22-2010, 18:48
амии да смешно ви е,а аз какво да направя че не съм особено наясно с тези неща

FlipY
11-22-2010, 19:32
Не съм чувал за противозачатъчни за мъже . Може би иска пак да се чука без презерватив и ти го е казал , за да не го мислиш после един месец дали всичко е наред.
Ако те е излъгал за хапчетата , прави си сметката с какъв " искрен " човек си лягаш.

Аз лично момиче без презерватив не съм чукал , защото като ги знам какви са .... после ще ми кажат дай 200кинта за аборт, а то няма да е мое.
Застраховам се да не хабя средства и нерви подир някакви си глупости.

zority7
11-22-2010, 21:24
Дай боже всичките да са като теб FlipY,ама те не са 8-) . Според мен е лигльо и една моя приятелка имаше проблеми с нейния,пак по същия начин,неискал това онова със презерватив било все едно да лижеш захар през стъкло ...Ама не е така всеки трябва да знае как да се пази и както каза bitchwolf ако не иска със презерватив остави го да не стане като в лафа " 1 минута кеф,после ця; живот рев" :( Дано да се разберете,но не ми се вярва тъй като такива мъже са доста настоичиви и държат на своето

thefreak
11-22-2010, 22:27
Аз също правя без. На първо място съм внимателен, а на второ място има и други методи за предпазване, не съществуват само презервативи и Ескапел на тоя свят, дето като Мента Глог и Валериан го пиете.. Ако е толкова адския проблем това(а явно е), прочети малко за противозачатъчните.

Ravage
11-23-2010, 03:59
като толкова иска секс без презерватив да си направи вазектомия ... Не може да те кара да правиш секс без презерватив когато на теб ти е напечено след това, убива тръпката и желанието за секс в теб ... С моята приятелка от доста време практикуваме секса без презерватив, НО по взаимно съгласие, пък и вече не сме на по 18-20 че да ни притесняват толкова много последствията :D . Тъй че му кажи да си помисли добре и да не се прави на разбирач, защото има не едно или две момичета забременяли по този начин (т.нар. прекъснат полов акт - да не свърши в теб)

roshkors
11-23-2010, 04:36
Вече има противозачатъчни за мъже, но мисля, че не се продават все още. Мисля, че приятелят ти е кретен и те използва за надуваме кукла. Както и да е... Вече има Durex Real feel, при нас струват 3.33 лв. били без лубрикант за по-голяма чувствителност, направени от специален материал.

maini4ka_sladka
11-23-2010, 06:21
Не го оставяй да мисли само за себе си. Ти сама каза, че го е правил 2 пъти само с презерватив като един от пътите е бил с теб, това означава, че примерно и някоя друга преди това е оправял без презерватив. Айде сега си помисли дали от нея, той не може да ти пренесе нещо на теб. Не само бременността е проблемът тук-има и доста други фактори. Не знам до колко е сериозна връзката ви, но както казаха и предии мен- помисли за противозачатъчни. Това ако си сигурна, че е сериозен към теб и ти е верен! Иначе плътно презерватив и това е!

neshty
11-23-2010, 11:22
Той си е внушил, че не му става с презерватив и докато не си го избие от главата, пробемът няма да изчезне.. Не може да не усеща нищо,по-вероятно е да ти го казва,за да си изпроси секс "на голо"
И аз съм на това мнение

eska
11-23-2010, 12:48
не казвам че пие хапчета-противозачатични за мъже,а хапчета за забавяне на еякулация,тоест ако не свършва в мен няма начин да забременея(попринцип е така,освен малки изключения,от които се страхувам аз) и определено не е такъв какъвто го изкарахте но както и да е,та от тези хапчета като не може да свърши г-д 2 часа май не е особено възможно да забременея или греша

eska
11-23-2010, 14:09
ами и аз от това се страхувам,но с тези хапчета които пие пак ли има такава течност, а ако не съм в овулация пак ли има някакъв шанс,май не ако разбирасе си я сметна както трябва

dami666
11-24-2010, 06:55
И ние с моя мъж правим секс без вече 2 години без никакъв проблем.Не ти го препоръчвам,обаче,защото като гледам какви глупости ти говори и колко е ''искрен''.Без презерватив САМО в сериозна връзка,с човек който ще поеме отговорност,ако стане нещо,а не после да си го дундуркаш бебчето сама,че няма парички за аборт.