PDA

View Full Version : Есенен косопад?



cherrygloss
11-21-2010, 14:56
Знам , че имаше такава тема , но не мога да я намеря, извинявам се.
Искам да попитам нормално ли е да ми пада тези месеци толкова много косата? Започна от около края на септември до сега.Аз винаги съм имала доста гъста коса и сега не се е променила много, но все пак..
Ползвам една маска , чеснова, майка ми я ползва от години и много й помага ( купешка е ) , но съм си слагала само 2 пъти и не знам дали ще има ефект.Вие имате ли такъв есенен косопад и как се 'борите' с него? :(

MegiBoOm
11-21-2010, 15:10
Маска от коприва.

Нарязваш на ситно листата от копривата,след което ги слагаш във вряща вода да постоят в нея 30 минути.След този престой,прецеждаш листата и изсипваш водата от тях ,като се къпеш.

Маската помага при:Косопад,пърхот ,омазняване,като заздравява косъма и вгъстява косата.

ThisIsMe
11-21-2010, 15:15
Маска от коприва.

Нарязваш на ситно листата от копривата,след което ги слагаш във вряща вода да постоят в нея 30 минути.След този престой,прецеждаш листата и изсипваш водата от тях ,като се къпеш.

Маската помага при:Косопад,пърхот ,омазняване,като заздравява косъма и вгъстява косата.

Цитирала си моя пост.
:) Нищо ,нямам против.
Точно това щях да препоръчам :)
Иначе не знам колко е нормално и колко не е ,но истината е ,че и на мен от лятото до този момент ми капеше косата в повече.Прочетох тази маска от коприва в интернет и ще я пробвам няколкократно ,за да видя дали ще има ефект.То по принцип копривата си е много полезна не само за косата,а и за целият организъм така че би трябвало да има ефект!

MegiBoOm
11-21-2010, 15:20
Маска от коприва.

Нарязваш на ситно листата от копривата,след което ги слагаш във вряща вода да постоят в нея 30 минути.След този престой,прецеждаш листата и изсипваш водата от тях ,като се къпеш.

Маската помага при:Косопад,пърхот ,омазняване,като заздравява косъма и вгъстява косата.

Цитирала си моя пост.
:) Нищо ,нямам против.
Точно това щях да препоръчам :)
Иначе не знам колко е нормално и колко не е ,но истината е ,че и на мен от лятото до този момент ми капеше косата в повече.Прочетох тази маска от коприва в интернет и ще я пробвам няколкократно ,за да видя дали ще има ефект.То по принцип копривата си е много полезна не само за косата,а и за целият организъм така че би трябвало да има ефект!

Ем.... :D Ама пък авторката можеше да се поразрови малко ( все пак има такава тема на втората страница!) :?