PDA

View Full Version : Въпрос!



1987g
11-21-2010, 15:23
Сестра ми има съмнения, че приятелят и е турчин, но според мен не е до колкото знам майка му е рускиня баща му българин него го познавам.. и не знам какво да я посъветвам! Тя е с него от 3 месеца и двете знаем, че турците са обрязани.. но по какви белези се разбира ? Как точно изглежда един мужки член който е обрязан?

0y7ofCon7roL
11-21-2010, 15:27
Абе нз за хуиа ама ако му е плоска глават отзад значи е турчин ( най-малкото пумак) това е защото като бебета не ги обращат. Другия признак е миризмата (турците миришат по странно) това е защото не ги осоляват като малки

1987g
11-21-2010, 15:29
Еми не му е плоска главата.. нито мирише особенно ! Не знам миризмата на турците .. но не сме осетили специфична миризма..

0y7ofCon7roL
11-21-2010, 15:34
Поканете го у вас на свинско с зеле и ако откаже значи има нещо :) ама най-сигорното си е ако е с рязана карагия (не вярвам сестра ти да не различи рязан от нормален хуи)

bitchwolf
11-21-2010, 15:37
Може да се познае при липса на препуциум: тънка еластична кожа намираща се в крайната част на пениса и покрива неговата главичка. В долната си част се прикрепва към пениса посредством образувание наречено „юздичка“ или „френулум“. При ерекция кожата се изтегля назад, за да се оголи главичката.

При някои религии препуциумът се отстранява хирургически при ритуал наречен обрязване.

надявам се отговорих на въпроса :)

bybz
11-21-2010, 15:43
Може да се познае при липса на препуциум: тънка еластична кожа намираща се в крайната част на пениса и покрива неговата главичка. В долната си част се прикрепва към пениса посредством образувание наречено „юздичка“ или „френулум“. При ерекция кожата се изтегля назад, за да се оголи главичката.

При някои религии препуциумът се отстранява хирургически при ритуал наречен обрязване.

надявам се отговорих на въпроса :)

Или казано на прост език: обрязване :( и са го писали по - горе :( аман от хора, които се опитват да се направят на много умни :(

И за да не спамна темата... Какво толкова има ако е турчин...много по - различни са от ''ромите''... Да го поразпита малко нищо няма да й стане :shock:

bitchwolf
11-21-2010, 15:48
Може да се познае при липса на препуциум: тънка еластична кожа намираща се в крайната част на пениса и покрива неговата главичка. В долната си част се прикрепва към пениса посредством образувание наречено „юздичка“ или „френулум“. При ерекция кожата се изтегля назад, за да се оголи главичката.

При някои религии препуциумът се отстранява хирургически при ритуал наречен обрязване.

надявам се отговорих на въпроса :)

Или казано на прост език: обрязване :( и са го писали по - горе :( аман от хора, които се опитват да се направят на много умни :(

И за да не спамна темата... Какво толкова има ако е турчин...много по - различни са от ''ромите''... Да го поразпита малко нищо няма да й стане :shock:

не се правим на умни а копираме wikipedia щото е по-лесно. питат как изглежда..как да го обясня по-добре от енциклопедия..няма начин. помагаме с к'вото можем. :)

FuckedUp
11-21-2010, 15:48
Какъв е проблема не мога да разбера?

Обрязан - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/51/Flaccid_and_erect_penis.jpg/800px-Flaccid_and_erect_penis.jpg

Необрязан - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/69/Erection_Homme2.jpg/800px-Erection_Homme2.jpg

1987g
11-21-2010, 16:00
FuckedUp Благодаря ти много! Е това исках с обясненията е по трудно.. къде ще го гледаш особенно ако правите секс на тъмно... Е значи колебания няма не е обрязан а и вече тотално я убедих да не се притеснява... ние сме си малко особенни приемаме всякакви хора, но сме си българи трябва да свършат българите , че да тръгнем да се занимаваме с хора от друга нация... :)) Всеки си има начин на живот и избор !