PDA

View Full Version : Помощ за намиране на тема



mario_gangstera
11-21-2010, 15:28
Някой може ли да ми каже от къде мога да намеря нещо за:


Дънни платки за четири ядрени процесори на фирмата AMD

Прерових целия гугъл и нищо не намерих

GregoryHouse
11-21-2010, 15:31
Толкова си и търсил...Нета е пълен с такава информация.

Ето ти и първата тем която ми излезе след точно 3.1сек от прочитането на поста ти до откриването й:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=160991

mario_gangstera
11-21-2010, 15:43
Това не върши работа :( Трябва ми информация за такива дънни палатки. (за курсова работа)

GregoryHouse
11-21-2010, 15:53
Омг ама ти си студент ли...и правиш курсова работа за компютри и не можеш да намериш нещо толкова елементарно в Интернет... е не...накъде отива света...

Кажи какво по конкретно ти трябва. Информация е доста общо. Информация е и имената на китайците които са огняри във фабриката за произвеждане на кондензатори за дъната. И AMD не произвежда дънни платки. AMD правят графични чипове и процесори.

mario_gangstera
11-21-2010, 16:01
Тема:
Дънни платки за четири ядрени процесори на фирмата AMD

Демек ми трябва информация за дънни платки който са за четириядрени процесори. А процесорите да са на АМД.
В нета не намерих никаква информация за такива дънни платки...

GregoryHouse
11-21-2010, 16:17
Еми как да ти го обясня по-просто. Дънните платки се произвеждат от компании като: Asus,Gigabyte,Asrock,MSI etc.

Платките си имат различни цокъл(сокети) за процесори. Може да са Интел или АМД. АМД цокъла(сокета) които се използва за 4ри ядрените процесори е AM3 сокет (+1-2 изключения на AM2+). Тоесто Търси дънни платки които са със AM3 цокъл(socket).