PDA

View Full Version : ранички..



katericArofl
11-21-2010, 16:05
Като цяло лицето ми чисто - в смисъл нямам пъпки с връхчета, червенини и т.н Но понякога на челото ми излизат едни мн мн дребни с телесен цвят и черни точки. Ходила съм на дерматолог, мажа се с разни глупости до тук добре. Проблемът е, че почвам да чагъртам тези малки пъпчици и вземе та стане рана, келичка, която стои около седмица.. идеи с какво да се мажа, за да ми минат келичките по-бързо.. знам, че не трябва да ги барам , ама :(

AniBG
11-21-2010, 16:08
Спри да ги чоплиш, а иначе можеш да ги мажеш с Витамерфен - помага за по-бързо заздравяване и поява на коричка (за опарвнаия, рани...)

MegiBoOm
11-21-2010, 16:53
Ами просто не ги чопли...то това ти предизвиква тея ранички!? :?

katericArofl
11-21-2010, 17:15
знам, но вече е факт и просто искам да разбера начин за по-бързо премахване на раничките.. освен крем здраве, от който ефект всъщност не виждам
мерси на АниБг ще потърся :)

WaterLilly
11-21-2010, 17:19
Аз мажа обикновено със спирт, за да се образува по-бързо коричка на раните. Чела съм, че изсушава и не било хубаво, но на мен ми помага. :-|

AniBG
11-21-2010, 17:22
Аз мажа обикновено със спирт, за да се образува по-бързо коричка на раните. Чела съм, че изсушава и не било хубаво, но на мен ми помага. :-|
Спиртът е за заденфекциране/почистване на рани!
ЕДИТ към горния ми пост: кремът, който ни препоръчах образува по-бързо коричка, информативно! :D Иначе е в зелена тубичка!

pilencaaa
12-30-2010, 19:22
Аз мажа обикновено със спирт, за да се образува по-бързо коричка на раните. Чела съм, че изсушава и не било хубаво, но на мен ми помага. :-|

1+ и аз ползвам силицилов спирт и ми помага супер много :)