PDA

View Full Version : help



nslit
11-21-2010, 16:24
Привет на всички първо :) . Така значи направо към проблема... значи наскоро се запознах с едно момиче и излязохме, прекарахме си добре обаче разбрах че ме е харесала много ... но като приятел, а тя е супер красива и има мн яка характер и не искам да "преебавам" нещата с нея ... да продължавам ли да излизам с нея дайде някакви съвети моля :)

loveisshit
11-21-2010, 16:36
Привет на всички първо :) . Така значи направо към проблема... значи наскоро се запознах с едно момиче и излязохме, прекарахме си добре обаче разбрах че ме е харесала много ... но като приятел, а тя е супер красива и има мн яка характер и не искам да "преебавам" нещата с нея ... да продължавам ли да излизам с нея дайде някакви съвети моля :)
щом е пиела да излизнете значи им някакви симпатий просто ти трябва да я подбудиш бъди естествен приателство между момче и момиче рано или късно свършва с връзка :)

Ssummerjam
11-21-2010, 16:41
Ами щом и на двамата ви е приятно да сте заедно, излизайте си. Времето ще покаже дали отношенията ви ще прерастнат в нещо повече от приятелски. Ако нещо има да се случва, то непременно се случва. :wink:

AniBG
11-21-2010, 17:54
Съветвам те, да не прибързваш - просто я "подбутни" и ѝ покажи, че имаш симпатии към нея!

teo96
11-21-2010, 18:55
Абе ти как разбра че те харесва като приятел?! Нещо не ми се връзва...
Не може да си напълно сигурен...кажи как разбра,че те харесва само като приятел?

Milen0v
11-21-2010, 18:59
От личен опит .. Тя те харесва след като е излязла с теб!

Излизал съм така с мн момичета и съм мислел ,че сме просто приятели докат оная си е мислилиа само как може да ме Изч*ка!Казвали са ми го приятели , на които се е оплаквала че не съм я харесвал. WTF а ???

sweet_sorcerer
11-21-2010, 19:13
Съветвам те, да не прибързваш - просто я "подбутни" и ѝ покажи, че имаш симпатии към нея!
yeah.. 8)

nslit
11-21-2010, 19:40
Абе ти как разбра че те харесва като приятел?! Нещо не ми се връзва...
Не може да си напълно сигурен...кажи как разбра,че те харесва само като приятел? Ами виж сега значи тя една обща приятелка ни запозна а те са добри приятелки и си споделят всичко и тя ми каза че е казала така а не вярвам да ме лъже

soul1199
11-21-2010, 20:23
продължавайте да излизате,явно само,като приятели

teo96
11-21-2010, 20:36
Абе ти как разбра че те харесва като приятел?! Нещо не ми се връзва...
Не може да си напълно сигурен...кажи как разбра,че те харесва само като приятел? Ами виж сега значи тя една обща приятелка ни запозна а те са добри приятелки и си споделят всичко и тя ми каза че е казала така а не вярвам да ме лъже Хм...нали знаеш че на хората не може да се вярва...все пак посближете се малко,и тогава виж какво ще стане,може приятелските и чувства да прерастнат в нещо друго...пък можеш и ти да направиш първата крачка!