PDA

View Full Version : Аз го харесвам но какво да правя. МОЛЯ ПОМОЩ



sweetlifesweet
11-21-2010, 18:13
Ами сега аз сам на 12 години и харесшам едно момче но ако ме питат но кое му харесваш на тоя аз немога да отговоря.Виждам го почти всеки ден се пак сме в едно даскало той ме гледа както и аз но незнам как да му кажа дори здравей много ме е срам а по принцип аз не сам стеснителна а той винаги е заобиколен от момчета помощ.МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!Много го харесвам давайте съвети . :( :( :( :( :( :( :(

loveisshit
11-21-2010, 18:27
Ами сега аз сам на 12 години и харесшам едно момче но ако ме питат но кое му харесваш на тоя аз немога да отговоря.Виждам го почти всеки ден се пак сме в едно даскало той ме гледа както и аз но незнам как да му кажа дори здравей много ме е срам а по принцип аз не сам стеснителна а той винаги е заобиколен от момчета помощ.МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!Много го харесвам давайте съвети . :( :( :( :( :( :( :(
:D :D еми пpосто го д,ъпни някъде и му кажи какво чустваш към него иJIи по скайп на 12 годенки си ноpмаJIно на тая възpаст сте деца още :)

sweetlifesweet
11-21-2010, 19:12
Да много сте прави дете сам още но как като той все е около момчета и немога да го питам дали ме гледа защото ме харесша или защото сам грозна

Paramour
11-21-2010, 19:33
Заговори го и виж как ще реагира..
въпреки че наистина сте малки още ии вероятно и двамата ви е срам и нищо няма да стане.
п.п. Знам, че все някой ще намери оправдание за правописа ти, ама sry: научи се да пишеш.

autumn666
11-21-2010, 19:52
Да много сте прави дете сам още но как като той все е около момчета и немога да го питам дали ме гледа защото ме харесша или защото сам грозна
Защо да те гледа "така", ако те мисли за грозна? O.о Щом те гледа постоянно, значи има нещо... пробвай да го заговориш и виж какво ще стане...

sweetlifesweet
11-22-2010, 08:54
Да много сте прави дете сам още но как като той все е около момчета и немога да го питам дали ме гледа защото ме харесша или защото сам грозна
Защо да те гледа "така", ако те мисли за грозна? O.о Щом те гледа постоянно, значи има нещо... пробвай да го заговориш и виж какво ще стане...


много благодаря продължаваите много благодаря ще пробвам :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

malkataa
11-26-2010, 11:45
Ами намери скайпа му или фейсбука и му пиши.. така ще се опознаете и ще се сближите :)

souleat3r
11-26-2010, 12:24
Да по скупе е много по-лесно но като се изправиш на живо после не е толкоз лесно. Понеже аз сам момче и 1во момчетата трябва да направят стъпката, но ако тои не я направи иди и кажи на неговите приятели да се одръпнат за малко и му кажи всичко. Ще видиш реакцията натам вече си ти. Успех!

zloffy
11-26-2010, 16:16
в момента съм в абсолютно същата ситуация.. и имам приятелки които познават момчето и те говориха с него .. имам 50 на 50 % шанс .. така че и ти опитай кажи му го по скайп или ако има facebook му пиши :)