PDA

View Full Version : Моля Дайте съвет



Neznainiqt
11-21-2010, 17:14
Преди да ви разкажа искам да се извиня за правописа си
Аз съм момче на 18 години преди 3,4 години бях лудо влюбен във едно момиче което за жалост не отвърна на чувствата ми и ми разби сърцето. Опитвах сякакви начини да я накарам поне малко да ме хареса но в крайна сметка нищо не помогна. Мъчех се всеки ден и мислех за нея и в същото време я виждах с други момчета бях отчаян безпомощен нямаше към кого да се обърна осфен към двама мои приятели които по късно започнаха да ме избягват понеже започнах да пуша марихуана защото си мислех че ще ми минат проблемите но всъщност те си останаха. Мина 1,2 години момичето вече не беше във сърцето ми, и вече бях малко по голям на 16 тогава също срешнах едно момиче в която се увлякох и си мислех че с нея ще имам по голям успех и можеби ще ме заобича както и аз нея но в крайна сметка беше същата история като с миналото момиче защото пак започнах да пуша марихуана и да пия алкохол. Когато станах на 17 косата ми беше окапала много отидох на кожен доктор той ми каза че имам алопеция даде ми рецепта със медикаментите от които се нуждаех и започнах да ги взимам сега 1 година по късно те нямат никакъф ефект... все още си нямам приятелка можеби защото ме е страх от връзки чесно казано дори и аз самият не знам
продължавам да пуша марихуана и отбягвам срещите с хора а когато съм на училище другите хора като ме видят ми се подиграват и ме наричат наркоман и други обидни думи които неискам да казвам. Единственото нещо което ме кара да не се самоубия е това че ако го направя ще направя удоволствие на хората и те сигорно ще си кажат един боклук по малко.
Е това ми беше изторията на кратко моля ако може да ми дадете съвет. А за тези които ще ме убиждат бих искал да им кажа че вече съм свикнал и немогат да ме стъпкат повече от сегашното ми положение.

AniBG
11-21-2010, 18:00
За какво ти трябва съвет...? :-o

nepowtorima
11-21-2010, 18:05
Абе, човек... Какво ти има на тебе..? Че, двете момичета не са ти отвърнали на чувствата кой те спира да търсиш нови... А си започнал да пушиш марихуана ... Ти си съсипваш живота и ни се оплакваш тука... :? :? Вземи се стегни, спри да пушиш... Хем, момичетата те избягват така, хем приятелите те отбягват, хем ти се подиграват... Ти си се оставил на произвола на съдбата ... и за самоубиване ми говориш... Вземи си оправи живота... Спри да правиш глупости и излез на вън да срещнеш хора... :) :)

AniBG
11-21-2010, 18:12
Абе, човек... Какво ти има на тебе..? Че, двете момичета не са ти отвърнали на чувствата кой те спира да търсиш нови... А си започнал да пушиш марихуана ... Ти си съсипваш живота и ни се оплакваш тука... :? :? Вземи се стегни, спри да пушиш... Хем, момичетата те избягват така, хем приятелите те отбягват, хем ти се подиграват... Ти си се оставил на произвола на съдбата ... и за самоубиване ми говориш... Вземи си оправи живота... Спри да правиш глупости и излез на вън да срещнеш хора... :) :)
Съгласна съм с това мнение! Пък и ти си си разбил живота, а и сам си си виновен за това твое положение! Да ти кажа честно, но се плаша от такива хора, а тези момичета, които те отбягват - май и те са така! :?

Milen0v
11-21-2010, 18:39
++++++++++++ САМОЧУВСТВИЕ!!!

Без него си за никъде мой човек!Стегай се ... спри да се самосъжеляваш ,спри марихуаната,майната му на косата ,обръсни я...къв ти е проблема и без коса може да си велик!

Пак ти го казвам - Самочувствие!

sweet_sorcerer
11-21-2010, 18:54
Ми "пафкай" си тревата и чакай да те наричат нещо по-различно...отрязали са те две момичета и вече имаш страх от връзки? WTF? Вземи се стегни, оправи си живота първо и за любов ще имаш време, и за всичко...Наместо да мрънкаш тука, създай си нормален живот, намери си приятели и за Бога, спри с глупостите за самоубийство!

soul1199
11-21-2010, 20:29
виждаш,че проблемите си стоят и пак пиеш и пушиш,ами ако ти не се вземеш в ръце,няма кой да ти помогне,силна воля и малко самочувствие

Ssummerjam
11-22-2010, 11:31
Марихуаната няма да ти оправи проблемите, а напротив. И какви са тия мисли за самоубийство?! Животът е пред теб, нищо кой знае какво не ти се е случило. На всеки се е случвало поне веднъж да бъде отхвърлен от обекта на чувсствата си. То е като пъзела - ако имаш две парчета от различни пъзели, очевидно няма да си паснат. Несъответствие в характерите, различни ценностни системи... както искаш го наречи. Именно затова е и такава магия, когато чувствата са взаимни и двамата въпреки пречките и трудностите, успеят да изградят стабилна връзка. Вместо да хленчиш по форумите и да се самосъжаляваш, вземи си оправи живота. Ако сам не си помогнеш, дори Бог не е в състояние да го направи. :)