PDA

View Full Version : защо винаги става така



qwertys
11-21-2010, 18:20
здравейте, едвали някой ще може да ми помогне с проблема но все пак нека да си излея душата....
та винаги с което и момиче да се захвана винаги съм бил мил с нея и съм гледал тя да е добре но винаги или изниква някой по-добър и по красив от мене или нещо се обърква...винаги става така...а винаги съм гледал да се държа добре с момичетата...но всяко една ме зарязва заради нещо или някой....немога да разбера...в мене ли е проблема... :( :-k

loveisshit
11-21-2010, 18:23
здравейте, едвали някой ще може да ми помогне с проблема но все пак нека да си излея душата....
та винаги с което и момиче да се захвана винаги съм бил мил с нея и съм гледал тя да е добре но винаги или изниква някой по-добър и по красив от мене или нещо се обърква...винаги става така...а винаги съм гледал да се държа добре с момичетата...но всяко една ме зарязва заради нещо или някой....немога да разбера...в мене ли е проблема... :( :-k
на колко си ?може да се престараваш или да не си естествен все пак кажи на колко си за да мога да ти кажа с точност

dinqta
11-21-2010, 18:25
Може би не си намерил подходящото момиче :-)

qwertys
11-21-2010, 18:27
на 15 съм....и все си викам че със следващата всичко ще е ок ама....

loveisshit
11-21-2010, 18:33
на 15 съм....

сигу,на се пpестаBаваш иJIи неможете да си намеpите тема за pазговоp може да си скучен но не вяpвам веpоятно в момичето има пpобJIем може да е пpоститутка, пpоста путка , пpосто путка

qwertys
11-21-2010, 18:36
аз винаги намирам тема за разговор...ако става дума мога със часове да си говорим....вече съм отачаян...и винаги се държа нормално/естествено не се правя на някъв гъзар/бияч и т.н. .... направо ми е мн тъпо ся....мн кофти се чувствам....

loveisshit
11-21-2010, 18:50
аз винаги намирам тема за разговор...ако става дума мога със часове да си говорим....вече съм отачаян...и винаги се държа нормално/естествено не се правя на някъв гъзар/бияч и т.н. .... направо ми е мн тъпо ся....мн кофти се чувствам....
кк ...
може да не си инициятивен момичетата искат ала бала кафенета разходки по главната да създадеш малко обстановка ... може да тръгваш прекалено бързо с момиче и да очакваш много но на тази възраст момичетат обикновенно си падат по по-големи

qwertys
11-21-2010, 18:56
не е от тез разходки и т.н......след последната не съм излизал никаде...стоя си по цял ден в къщи....не ми се прави нищо....целия свят ми е крив....направо губя смисал за живот... :( и имам чувството че накрая ще си го изкарам на някой....винаги съм бил с тях в най трудните им моменти...и накрая ми се ебават...

loveisshit
11-21-2010, 19:49
не е от тез разходки и т.н......след последната не съм излизал никаде...стоя си по цял ден в къщи....не ми се прави нищо....целия свят ми е крив....направо губя смисал за живот... :( и имам чувството че накрая ще си го изкарам на някой....винаги съм бил с тях в най трудните им моменти...и накрая ми се ебават...
loveisshit тва е браг просто нямаш късмет и аз бях така по 1 време разспусни с нещо намери си хоби моят случай е доста по лош считай се за късметлия

qwertys
11-21-2010, 20:04
на фитнес ходя...ако това може да се нарече хоби...и до някъде това ми помага...имам повече агресия и си правя серийте с повече повторения и кила....

qwertys
11-22-2010, 18:24
оффф....от седмица някъде се занимавам с едно момиче и каза че иска да ходим...и ест на другия ден дойде някакво момче от старото и училище....и тя тръгна с него...а мен ест пак ме зарязаха и ми варзаха тенекия.... :(

loveisshit
11-22-2010, 18:33
оффф....от седмица някъде се занимавам с едно момиче и каза че иска да ходим...и ест на другия ден дойде някакво момче от старото и училище....и тя тръгна с него...а мен ест пак ме зарязаха и ми варзаха тенекия.... :(
Не очаквай много приател love is shit :-D

elenka3
11-22-2010, 19:18
просто не си срещнал правилните моми4ета / моми4е
спокойно с времето вси4ко ще се оправи

qwertys
11-22-2010, 19:50
и най-лошото е, че бях толкова наивен, че да вярвам в любовта...сега усъзнавам всичко....такова нещо не съществува...

loveisshit
11-22-2010, 20:15
бях толкова наивен, че да вярвам в любовта...сега усъзнавам всичко....такова нещо не съществува...
добре дошъл в клуба :smt006 днес момичето , което уж ме " харесваше" ми каза че ходи с 1 момче от другият клас ...
и аз се убедих в това нещо

qwertys
11-22-2010, 20:29
http://vbox7.com/play:c92ed803

loveisshit
11-22-2010, 20:40
вного точна песен :(