PDA

View Full Version : Притеснявам се :(



Slynchiicee
11-21-2010, 18:16
Напоследък като свършвам освен нормалната течност която трябва да излиза след оргазъм излиза и кръв.. какъв може да е проблема... :(

AniBG
11-21-2010, 18:26
Тук не му е мястото да питаш - отивай на лекар! :?

Slynchiicee
11-21-2010, 18:28
Тук не му е мястото да питаш - отивай на лекар! :?

питам може и някой да е имал същия проблем .. а и незнам .. може и да е нещо нормално знае ли се. други ден ако не е много заета лекарката ще ида.. но питам сега.. защото много се притеснявамм.. :( :(

ThisIsMe
11-21-2010, 18:38
''Съпругът ми имаше кръв във спермата. Оказа се, че е проблем с простатата. Пи хапченца, спря лютото и се оправи''

Взела съм цитата от друг форум.Може би имаш същия проблем,но може би...Докато не идеш на лекар няма да разбереш какво ти е ,а по-лошото и че няма как да го излекуваш сам.

experiment_m
11-21-2010, 18:39
Ами нормално да се притесняваш. Без лекар няма да се оправи работата.

gandalfepi4
11-21-2010, 18:45
УВЕРЯВАМ ТЕ че трябва да отидеш на лекар. много е възможно да е нещо опасно.

беж да те няма. не губи време че ако е инфекция ще става лошо

Slynchiicee
11-21-2010, 18:47
УВЕРЯВАМ ТЕ че трябва да отидеш на лекар. много е възможно да е нещо опасно.

беж да те няма. не губи време че ако е инфекция ще става лошо

проблема е че нямам приятелка на която да се доверя точно за такова нещо .. сама няма как да ида.. а ако ида . майка ми ще разбере.. а и тя нз. че не съм девствена .. незнам много е трудно искам още мнения... :(

gandalfepi4
11-21-2010, 19:06
http://womenshealth.about.com/cs/menstruation/a/bleedaftersex.htm

твоя воля. само да знаеш че ако е рак бъдещето ти се очертава много интересно и много емоцианално.

същото и ако е инфекция която води до безлподие.



АРЕ БЕ МОМИЧЕ ТЪПА ЛИ СИ?! никой не е казал че трябва някой да те държи за ръчичка на тъпото магаре!

и какво толкова те е бъзе от майка ти деба, ако разбере че не си девствена ще те разтреля ли к'во?

баси безотговорното братче, ние всичките пищиме да бягаш на доктор щото може да ти се преебе путето или живота направо, а ти си правиш оглушки.


твоя воля. дано майка ти наистина да не е по-страшна от потенциално смъртоностно заболяване.

ThisIsMe
11-21-2010, 19:07
била си момиче :shock: :shock: как като свършваш и кръв ще има?много ли е ?
Темата ти е за следващия раздел!

Slynchiicee
11-21-2010, 19:24
не е много . но все пак си има.... :?

ThisIsMe
11-21-2010, 19:52
не е много . но все пак си има.... :?

Странна работа....
Да не би скоро да трябвда да ти дойде цикъла???

Slynchiicee
11-21-2010, 19:56
не е много . но все пак си има.... :?

Странна работа....
Да не би скоро да трябвда да ти дойде цикъла???

свърши ми преди седмица...

StolenBliss
11-21-2010, 20:50
Не ми се вижда на добре .. :( Най-добре да идеш на лекар

DENKAZ
11-21-2010, 20:56
УВЕРЯВАМ ТЕ че трябва да отидеш на лекар. много е възможно да е нещо опасно.

беж да те няма. не губи време че ако е инфекция ще става лошо

проблема е че нямам приятелка на която да се доверя точно за такова нещо .. сама няма как да ида.. а ако ида . майка ми ще разбере.. а и тя нз. че не съм девствена .. незнам много е трудно искам още мнения... :(

Става все по-напечено батка. :D

krissy7
11-25-2010, 09:39
Отиди на лекар , както казаха преди мен , може би е нещо сериозно ... не мога да си го обясня по друг начин ... най - добре да кажеш на майка си , защото рано или късно ще се наложи .

bitchwolf
11-25-2010, 10:23
УВЕРЯВАМ ТЕ че трябва да отидеш на лекар. много е възможно да е нещо опасно.

беж да те няма. не губи време че ако е инфекция ще става лошо

проблема е че нямам приятелка на която да се доверя точно за такова нещо .. сама няма как да ида.. а ако ида . майка ми ще разбере.. а и тя нз. че не съм девствена .. незнам много е трудно искам още мнения... :(
Виж сега ,една любяща майка (каквато е и твоята предполагам) преди всичко се интересува от здравето на детето си,така че ако разбере ПЪРВО ще ти помогне и ще направи всичко възможно ти да си окей,а чак след това ще ти се кара,което отново е признак затова ,че тя те обича и не желае нищо лошо да се случи с теб. Ако не отидеш на лекар и тя все пак разбере ,ще ти се кара още повече ,затова ,че не си й казала и не си потърсила нейната помощ. Така че със или без нея, отивай на лекар и не се притеснявай от майка си,защото тя е твоята най-добра приятелка,на която й пука и няма да те изостави!