PDA

View Full Version : Даи да виидм каквко ще кажите и вие.....



HighVolotage
11-21-2010, 20:23
значи ходя с едно момиче в началото се държах мило и и показах че я обичам но маи след като получи моита лубов почна да я търси някуде другаде и се разделихме
сега пак ходим но тя се ми казва че не съм бил същтиат а преди съм е държал мило а сега не ... тааа както и да е за неиното държане няма цял ден да ми стигне да я опиша кво прави таа дирекно към въпроса
тя изобщо не проявява интерес за физически контакт а мен тва ме влодява ( кво бихте си помислили ако сте се пробвали хиляди пъти да я целуните а тя все си измисля не6то и вече кум 20 дена не сум я целувал ) сигорно 6те си помислите 4е съм луд и за6то продължавам да и ходя след нея ноо обичам я кво да правя....
усмихва ми се когато види че тръгвам да я целуна почва да се лигави и тн и точно да я целуна и ме режи... и колкото повече ме режи толкова повече ме влудява товаа и в краина сметка само и се натискам а тя не ме отразява... и сега се превърнах буквално в кученце и тя команда парада
когато се расърди аз естесвено отивам при нея гушкам я и оправям нещата а когато аз се правя на расърден хич не и дреме ззззззз......
накарах я да ми каже дали наистина ме обича и да ми го кажи тя ми каза че ме обича и все пак продължава да ме режи относно физическиа контакт като цяло ... таа даите съвети неискам да съм кученце ама като знам 4е няма да го направи тя ..... да няма да бездеисфам HELP !

loveisshit
11-21-2010, 21:23
момичето може да не прибързва ...не я притискай спри и тя ще започне след иззвестно време

HighVolotage
11-22-2010, 12:34
ами всъщност не обичала на публични места да ама тя нито иска да се усамотим нито никъде да ходим и по цял ден седим в тъпата и махла

loveisshit
11-22-2010, 16:55
ами всъщност не обичала на публични места да ама тя нито иска да се усамотим нито никъде да ходим и по цял ден седим в тъпата и махла
еми създай малко амосвера в парк на кното на пейка в главната или я еби на свещи :D