PDA

View Full Version : Един въпрос ?



monituuu
11-21-2010, 19:35
Днес с приятелят ми правихме секс , но и днес трябваше да ми дойде , правихме го с презерватив , но стана малък гаф и при махането потече по клитора ми , махнах го , но не съм сигурна дали не е потекло и по - надолу. Искам да попитам възможно ли е утре да взема ескапел след като още не ми е дошъл цикълът .

Greennight
11-21-2010, 19:53
Обхватът на ескапела е 3 дни.

stellaa1
11-21-2010, 20:25
Мила по добре вземи, няма нищо страшно може да ти закъснее малко, но поне ще си сигурна, че ще си чистичка :grin: А колкото до това другия път внимавайте ! :-D

SmilezZz
11-22-2010, 09:08
Ескапел се приема до три дена след рисковия
полов акт..Така,че имаш още време,но се съмнявам
да ти е станало нещо..Но за да си сигурна вземи
един Ескапел,но недей да го приемеш всеки път,
когато се притесняваш..Ескапел е "хормонална"
бомба за организма ти..

kiki1991
11-22-2010, 10:27
съмнява ме да е станало нещо..щото и на мен ми се е стичало но то няма как да влезе толкова надолу...понеже трябва да е вкаран,но ако решиш пий ескапел(ама да знаеш че после 1-2 месеца цикълат ще ти е мн нередовен,може и 2пъти за 1месец да ти дойде

FuckedUp
11-22-2010, 14:52
Хващам се за главата като видя какви ги пишете, майко!..

TheLastAngel
11-22-2010, 15:11
Хващам се за главата като видя какви ги пишете, майко!..
+1 :(

PoRcHeTaTa1
11-22-2010, 16:00
Ескапел се приема до три дена след рисковия
полов акт..Така,че имаш още време,но се съмнявам
да ти е станало нещо..Но за да си сигурна вземи
един Ескапел,но недей да го приемеш всеки път,
когато се притесняваш..Ескапел е "хормонална"
бомба за организма ти..

shell
11-22-2010, 21:14
Аз мисля,че не е станало нищо,че да пиеш Ескапел :)

lovemirkoo
11-24-2010, 06:41
Сперматозоидите немгоат да живеят в кислородна среда.

PyCoKoCkA93
11-24-2010, 06:45
Вие ескапел-а да не го пиете вземате като бонбони бе? :shock: Стегни се...

sweetpunk
11-24-2010, 12:39
Хващам се за главата като видя какви ги пишете, майко!..
+1 ... тоя сперматозоид трябва да е егати херкулеса, че да направи беля .. моля Ви преди да пишете безмислени теми съдържащи още по - безмислени въпроси, вземете се обаразовайте малко.. То даже и да си размърдате малко мозъците ще е достатъчно ... Мале на къде отива света :( :( :(

Paramour
11-24-2010, 16:41
Сперматозоидите немгоат да живеят в кислородна среда.
+
Не се шашкай.

dream1707
11-24-2010, 16:56
Боже .. вие Ескапела почнахте за щяло и нещяло да го пиете. Както пише в един по-горен коментар - сперматозоидите немогат да живеят в кислородна среда .. какви са тия глупости с Ескапел, това не са бонбони, само си овреждаш организма, а няма смисъл.

bashman
11-24-2010, 17:15
виж сега щом имаш малко съмнение пий ескапел колктоо по бързо го пиеш толкова по сигурно ще е че ще ти помогне ако вобще е станало нещо

Behemoth
11-24-2010, 19:38
Сперматозоидите немгоат да живеят в кислородна среда.
+
Не се шашкай.
А да не си мислите, че в жената цари някакъв "космически вакуум" (както се изразяваше една от модераторките) - също е кислородна (да добавя, логично, киселинна) средата. По вашата логика зачеването би било невъзможно. :lol: Не знам кой ви е излъгал така жестоко.

bitchwolf
11-25-2010, 08:29
Всъщност средата,която предлага женския организъм убива сперматозоидите именно затова те са 300 000 само при една еякулация,за да стигне поне един. освен това те се изстрелват със 70км/ч и все пак стигат трудно,а на тебе ти се е стекло?! забога няма шанс...ако не вярваш пробвай да преплуваш Тихия океан без засилка-същото е..и земете се образовайте преди да приказвате моля ви се. Ако искаш пий 3 ескапела съсипи си организма за едното нищо... нямам думи :? :?

Stotii
11-25-2010, 09:33
виж сега щом имаш малко съмнение пий ескапел колктоо по бързо го пиеш толкова по сигурно ще е че ще ти помогне ако вобще е станало нещо

Нищо неможе да е станало, поне ако не сте компетентни не давайте мнения. Ако и свършиш на гърдите сигурно пак ще има шанс след ден два да стигнат до долу сперматозоидчетата нали. Те се разхождат с кислородни бутилки и газови маски за всеки случеи.....

А относно авторката .... изчакай няколко дена и ще ти дойде цикъла, освобождавайки те от всякакви съмнение отностно мнимата бременност. И следващия път внимавайте какви ги вършете ....

bieberlover2
11-28-2010, 22:31
не ескапел, ам два пъти