PDA

View Full Version : Среща



crazybebe
11-21-2010, 19:48
Скоро ще излизам на среща с едно момче , което не съм го виждала до сега и един общ приятел . Въпросното момче ме харесва , както и аз него. И не знам за какво може да си говориме на срещата . А и се притеснявам да не би момчето и общият ни приятел да си говорят повече отколкото той с мен .. Ще ходим и на кино и се надявам там да стане нещо . Помогнете ми .. за какво може да си говориме ? И се чудя дали на живо е по-грозен/хубав отколкото на снимките (това няма как да го разберете,но просто казвам .. ) .. Охх,много ми е притеснено ..

П.П-Той е на 17 , аз съм на 15 (ако това има някакво значение).
Съжалявам,ако има правописни грешки. Може би има много такива теми ,но ви моля да ми помогнете . :) .. Ще съм ви много благодарна ! :)

Greennight
11-21-2010, 19:57
Ако си пасвате би трябвало да намерите общи теми :),а иначе обикновено хората са по-симпатични на живо,защото чара не може да се предаде от 1 фотоапарат....

soul1199
11-21-2010, 20:22
ти ще прецениш,когато отидеш и попаднеш в дадената ситуация,просто се отпусни и мисли положително

xKiFlA
11-21-2010, 22:41
няма що да излизаш....но мое мнение :?
а ако толкова си решила.. гледай да не се изложиш с нещо..:?
и щом ще е с общ приятел а няма да излиза само с теб..значи нищо неиска
не излизай.

chemist9009
11-21-2010, 22:48
Имам един въпрос:
Този общ приятел за кво е?!?! За подкрепа?!?! :D :D
Най-добрия вариант е да излезете само двамата....
Успех!!! 8) 8)

loveisshit
11-22-2010, 05:30
Имам един въпрос:
Този общ приятел за кво е?!?! За подкрепа?!?! :D :D
Най-добрия вариант е да излезете само двамата....
Успех!!! 8) 8)
за да стане 3ройка
П.Т. дръъж се естествнно и ко си пасвате ще нмерите теми

Phobiaa
11-22-2010, 07:58
Това няма да е точно среща,защото ще има и трети човек,който в случая само ще ви пречи.Колкото до това къде ще бъде срещата киното не е добър вариант, защото по-голямата част от срещата ще мине в гледането на филм, а целта е все пак да разберете повече един за друг.

slaveto1989
11-22-2010, 08:01
от опит глава не боли

Ssummerjam
11-22-2010, 11:46
Не го мисли и не се притеснявай толкова, че ще вземеш наистина да оплескаш нещата. :? Както казаха и преди мен, щом между двама ви има симпатии, третият ще е излишен. Съгласна съм и че киното не е удачен вариант за първа среща. Все пак целта е всеки да разбере повече за другия.

Gllory
11-22-2010, 12:00
:smt064
Престанете да пишете глупави теми ...

RoSKo0o0
11-22-2010, 12:58
Не знам какво да си говорите, но слушай следващия ми съвет :
-в началото дишай около 40 пъти в минута около 15 минути
-след това на 16-тата минута задръж дъха си за 15 секунди и издишай
-после погледни към небето и кажи "а, това щъркел ли е?"
-започни да дишаш след това около 125 пъти в минута, така че да наподобява пъшкане
-накрая.... си задръж въздуха за около 15-20 минути и смятам, че всичко ще е наред!

Успех!!!

Stotii
11-24-2010, 09:30
Неможе ли пък просто момчето да е адски срамежливо и да го е страх да остане на саме с момичето и затова да е третият приятел !??

DeVilTerroR
11-24-2010, 09:39
Неможе ли пък просто момчето да е адски срамежливо и да го е страх да остане на саме с момичето и затова да е третият приятел !??
И това е вариант макар, че не знам какви са му очакванията от първата среща щом ще е с приятел.

А как разбра, че се харесвате взаимно без да сте се видели.Едно е на скайп друго е на живо може изобщо да не си подхождате, но това е друга тема.Според мен тази среща няма да се получи.Нито ще има романтична обстановка между двамата нито ще може да си говорите по лични и интересни неща като между момче и момиче.Моя съвет е да кажеш на онзи 3тия пич случайно да изникне някаква работа и да не дойде !