PDA

View Full Version : Проблемът в мен ли е ?



loveisshit
11-21-2010, 21:05
от 5 години харесвам 1 момиче , но то все така не отвръща на чуствата ми направо съм се отчаял .не да кажеш ,че съм някакав задръстеняк без нико чуство за хумор и тем подобни не съм някав грозен (мога да кача снимка) добре се обличам поддържам си външният вид не съм срамежлив напълно нормален съм си но както вървят нещата скоро ще си излея гнева върху някой от скоро почнах да пуша и да пия с едни познати мислейки че ще ми помоге по някъкав начин но просто немога да си избия момичето от главата месото около очите взе да ми посинява от годена и нещо не съм качвал килограми постоянно мисла за нея ... дайте съвет , моля. отчаял съм се
не знам какво да правя

mArMaLaDkA
11-21-2010, 21:10
Самоубий се, щом считаш, че така ще я впечатлиш.

loveisshit
11-21-2010, 21:14
Самоубий се, щом считаш, че така ще я впечатлиш.
незнам какво да направя на никого досега не съм го споделял реших ,че хората тук ще ме разберат но явно съм сгрешил

Luscious_Heart
11-21-2010, 21:17
Трябва да се отървеш от мисълта за нея. Хапни си, яденето действа седативно, пък и щом си стигнал до сваляне на килограми, работата е сериозна. И най-вече нещо, което ще ти прозвучи откачено, но което съм правила (и то не баш в детските си години) - нарисувах карикатура на бившия си с абсолютно всичките му недостатъци. :) Едва ли ти помагам много, сигурно ти идва да ми сриташ задника, задето говоря така за твойта избраница, нооо има толкоз много други женски по света, че ще се изненадаш, колко бързо ще я забравиш. успех.

zority7
11-21-2010, 21:19
Пробвай да мислиш за нещо друго, а не само за това как да проваляш живота си.Показвай и че я харесваш,пиши и смс или по скайпа любовни стихчета,приятеля ми така направи въпреки,че не го харесвах благодарение на отношението му към мен го забелязах.Успех :)

loveisshit
11-21-2010, 21:24
Пробвай да мислиш за нещо друго, а не само за това как да проваляш живота си.Показвай и че я харесваш,пиши и смс или по скайпа любовни стихчета,приятеля ми така направи въпреки,че не го харесвах благодарение на отношението му към мен го забелязах.Успех :)
писал съв СмС но тя много рядко отговаря и казва , че има симпатий към мен и най-добрият ми приятел и не е сигурна още :(
със стихчета съм пробвал но нестава работата макар , че ми се отдават

pamii
11-21-2010, 22:53
Hmm.. da snimka :)

pamii
11-21-2010, 22:54
dai * 8-)

xKiFlA
11-21-2010, 23:26
да пушиш пиеш и такива нищо няма да помогне. знам го от мен :D
така че няма смисъл :P

loveisshit
11-22-2010, 19:59
dai * 8-)
не съм нищо особенно, но пък не съм и глиганhttp://s1098.photobucket.com/albums/g367/crazytothebone/?action=view&current=IMG_1123.jpg

teo96
11-22-2010, 20:09
dai * 8-)
http://s1098.photobucket.com/albums/g367/crazytothebone/?action=view&current=IMG_1123.jpg не съм нищо особенно, но пък не съм и глиган Сигурно имаш някакъв чар (аз съм мъжко,не мога да преценя добре 8-) ),обаче само с чар няма да стане. Ще ти кажа моята тактика - комплименти! Повярвай ми,дори и да не забележиш по особена реакция (което е малко вероятно,ще ти каже поне едно "мерси") това не означава,че не и е харесал комплимента.Всеки обича да чува хубави неща за себе си,нали? Ако се намръщи (пак казвам,това са редки случаи),значи сигурно се е смутила,не че не и е приятно вниманието ти.
Така ще се откроиш от другия,и ще имаш доста по голям шанс.

Дано да съм помогнал.
Успех!

loveisshit
11-22-2010, 20:11
ем като останем двамата често права четки или със нейни приятелки

teo96
11-22-2010, 20:13
ем като останем двамата често права четки или със нейни приятелки Ъм...какво ще рече "четки"? Просто съм от Стара Загора и не ги разбирам тези жаргони...

loveisshit
11-22-2010, 20:16
ем като останем двамата често права четки или със нейни приятелки Ъм...какво ще рече "четки"? Просто съм от Стара Загора и не ги разбирам тези жаргони...
нещо от рода на комплименти в смисъл не съм някакав мазник

teo96
11-22-2010, 20:20
ем като останем двамата често права четки или със нейни приятелки Ъм...какво ще рече "четки"? Просто съм от Стара Загора и не ги разбирам тези жаргони...
нещо от рода на комплименти в смисъл не съм някакав мазник Да,това е добре,не е добре ако комплимента е прекалено мазен (:D) и превъзнесен,иначе изглежда изкуствено,дребни комплименти,но пък добре поднесени,ако ме разбираш.Трябва да се научиш кога точно трябва да ги ползваш.

loveisshit
11-22-2010, 20:21
а сега ти да ми обясниш какво ще рече прекалено мазен

teo96
11-22-2010, 20:27
Това ще рече да не е прекалено преувеличен :)

loveisshit
11-22-2010, 20:33
мерси за изясняването
не мися че е от това обикновенно комплиентите ми са малки четки момента го улучвам 100% иначе реакцията нямяше да е такава просто незнам какво греша

jghgh
11-22-2010, 20:35
Слабохарактерен?

Всеки си мре от болестта, мой човек.
Била съм в такава ситуация, само че 1на година съм го харесвала човека, а не цели 5.
И не си мисли, че не си задръстеняк - щом пишеш такава тема, явно си.
Отчаян си, загубен.

По-добре поработи над себе си и се фокусирай върху нещо друго, а не върху нея - спортувай, почни да се самоусъвършенстваш във всеки един аспект, който можеш да си представиш (физическо, психическо здраве)

Басиму!
Не се фиксирай с някакво момиченце, постави си цели за следване. Баси плужека.. Ако се чудиш защо се ядосвам, просто защото се познавам в написаното, обаче тогава бях и по-малка, а ти сякаш не си съвсем малък.

Ако имаш някакви непреодолими комплекси, звънни на психолог и т.н.
Обаче като за начало спри да имаш фикс-идея с някакво момиче, спри да гледаш само към нея, все едно тя е единствената ти опция за щастие и се научи да си НЕЗАВИСИМ - независим от ХОРА, от ВЕЩИ и пр.
Истински щастливият човек е човек, който може да е самодостатъчен и знае как да се направи щастлив САМ.
Ако САМ не можеш да се ощастливиш, не чакай никого друг ;]


Хоби, работа, спорт, начини да се усъвършенстваш и ще се оправиш.
Постигай успехи. Прави постижения. Постави си цели.
Примерно кажи си - искам да съм по-добър в плуване 100 метра, примерно. Опитай се да постигнеш нещо. И в лична, и в професионална сфера. Научи се да си независим, да не си срамежлив, да не се впрягаш много, да си по-освободен и т.н. (просто примери)

Отърси се от това да се вманиачаваш само в един компонент от живота си - някаква п??тка

loveisshit
11-22-2010, 20:47
Слабохарактерен?

Всеки си мре от болестта, мой човек.
Била съм в такава ситуация, само че 1на година съм го харесвала човека, а не цели 5.
И не си мисли, че не си задръстеняк - щом пишеш такава тема, явно си.
Отчаян си, загубен.
Отърси се от това да се вманиачаваш само в един компонент от живота си - някаква п??тка

1 отчаян да и в темата си го пише , но за това ,че съм задръстеняк не съм съгласен ,но не ми е до спор в момента
2 да права си току що получих СмС от нея пълен с разни глупости тя е просто путка ... благодаря много наистина ми помогна

Infection
11-23-2010, 18:17
dai * 8-)
http://s1098.photobucket.com/albums/g367/crazytothebone/?action=view&current=IMG_1123.jpg не съм нищо особенно, но пък не съм и глиган Сигурно имаш някакъв чар (аз съм мъжко,не мога да преценя добре 8-) ),обаче само с чар няма да стане. Ще ти кажа моята тактика - комплименти! Повярвай ми,дори и да не забележиш по особена реакция (което е малко вероятно,ще ти каже поне едно "мерси") това не означава,че не и е харесал комплимента.Всеки обича да чува хубави неща за себе си,нали? Ако се намръщи (пак казвам,това са редки случаи),значи сигурно се е смутила,не че не и е приятно вниманието ти.
Така ще се откроиш от другия,и ще имаш доста по голям шанс.

Дано да съм помогнал.
Успех!
Съгласен СЪм!!! 8)

Stotii
11-23-2010, 19:34
Пич, колкото по-бързо се откажеш от тази пародия, толкова по-добре за теб ;)

PoRcHeTaTa1
11-23-2010, 19:59
Ако сам не си помогнеш...няма кой.Това показва само колко слаб характер имаш.Това са 5 годин :shock: как не можа през това време да спреш да мислиш за нея?

DeVilTerroR
11-23-2010, 20:22
Пичага излагаш се, няма жена на света която да заслужава 5 години ! Знам какво е да не може да си избиеш някоя от главата, но ако не отговаря на чувствата ти колкото по-бързо я забравиш толкова по-добре.Направи си го като фикс-идея да я забравиш трудно е но след време се получава !