PDA

View Full Version : Татуировка.



Remixa92
11-21-2010, 22:08
Направих си татуировка на гърба.

Искам да го попитам ако някой си е правил по колко пъти най-добре да се маже на ден с крема.Той е Вита некъв си и по-добър от вазелин.Татуиста ми каза постоянно,но няма как да стане.Гледам да не изсъхва,а с тоя крем поне 2-3 часа стои влажна.

xKiFlA
11-22-2010, 02:58
оооооооо не
коолко идиоти има в тоя форум :shock: 8-[ 8-[

psych0
11-22-2010, 03:11
оооооооо не
коолко идиоти има в тоя форум :shock: 8-[ 8-[

ти като си много умна що не отговориш?

marin4itu
11-22-2010, 08:22
Еми идиот е, защото татуистът му е казал, че трябва да е постоянно намазано! Кожата не трябва да изсъхва!

Korrnyy
11-22-2010, 11:06
Трябва да е мазна непрекьснато кожата! Не трябва да хваща кора.

whitebunny
11-22-2010, 16:58
абе най-важното да не изсъхва като усетиш че крема е попил в кожата пак го намажи и така :-o

Remixa92
11-22-2010, 17:18
оооооооо не
коолко идиоти има в тоя форум :shock: 8-[ 8-[
Ей кифло смотана,задръш си тъпото мнение и се връщай на магистралата.

marin4itu,хипопотаме златен, за теб се отнася същото

Приемам отговори само от хора който са запознати с материята,а не от някакви малки пиклички недорасли.

ПП:Благодаря на тези които са отговорили коректно.Но вече разбрах,че е не е нужно постоянно да се маже.Крема с който се мажа е Вита-Мерфен и държи татуировката влажна поне 2-3 часа.

AniBG
11-22-2010, 17:28
оооооооо не
коолко идиоти има в тоя форум :shock: 8-[ 8-[
Ей кифло смотана,задръш си тъпото мнение и се връщай на магистралата.

marin4itu,хипопотаме златен, за теб се отнася същото

Приемам отговори само от хора който са запознати с материята,а не от някакви малки пиклички недорасли.

ПП:Благодаря на тези които са отговорили коректно.Но вече разбрах,че е не е нужно постоянно да се маже.Крема с който се мажа е Вита-Мерфен и държи татуировката влажна поне 2-3 часа.
И аз го имам този крем - той помага за захващането на коричка по-бързо! Против опарвания, ранички и за такива е! :)

Remixa92
11-22-2010, 18:40
Да така е.И тъй като татуировката си е рана напрактика,за това се препоръчва този крем.

girl4eety
11-22-2010, 19:00
Трябва да е мазна непрекьснато кожата! Не трябва да хваща кора.
+1

marin4itu
11-23-2010, 16:32
оооооооо не
коолко идиоти има в тоя форум :shock: 8-[ 8-[
Ей кифло смотана,задръш си тъпото мнение и се връщай на магистралата.

marin4itu,хипопотаме златен, за теб се отнася същото

Приемам отговори само от хора който са запознати с материята,а не от някакви малки пиклички недорасли.

ПП:Благодаря на тези които са отговорили коректно.Но вече разбрах,че е не е нужно постоянно да се маже.Крема с който се мажа е Вита-Мерфен и държи татуировката влажна поне 2-3 часа.

:D Да, изобщо си нямам представа, нищо че имам 2 татоса, аз ИЗОБЩО не разбирам от татуировки :D Ето за тази агресия при младите говорят постоянно хората... Ше кажеш, че не съм ти отговорила на въпроса.. пууу.. аз съм била недорасла..
Айде със здраве и по-спокойно го карай ;)

Remixa92
11-23-2010, 21:55
Само дето не първи аз ти казах идиот нали ма кроасан.Имала.Сигурно са ти два,ама надписи на двете бузи на гъза и пише
Fuck me.
Направи си трети,където да пише hard. :lol:

marin4itu
11-24-2010, 06:45
На това май сам си се смееш...