PDA

View Full Version : Обичам я но ...



hiaslbbnmz
11-21-2010, 23:29
Здравейте, ходя с моята приятелка вече 8 месеца и една седмица..Първите ни 4-5 месеца бяха повече от перфектни, имаше постоянно за какво да си говорим, излизахме постоянно като цяло, споделяхме си абсолютно всичко и най-интерестното е че, се желаехме всеки ден.(С това искам да кажа че, като цяло правихме всеки ден секс по 2-3 понякога дори и 4 пъти).Тя ме запозна с приятелите си още на първият месец и аз се вписах като цяло в тяхната тъй наречена "компания" и започнах да ги забавлявам, да си говорим вицове, простотийки като се разлигавим като цяло.Но от нейна страна вместо радост аз получих шамар, и следните думи:
- Защо се правиш на шут когато сме цялата компания но, когато сме заедно ти си нормален?
След петият месец почнахме да се караме непрестанно за някакви супер малки неща, и се обиждаме постоянно, дори понякога се стига и до бой.(Не в пълният смисъл но до една степен може да се нарече., няколко шамара дори и малко повече).Много момчета я харесват и аз я ревнувам ужастно много като цяло, обичам я с цялото си сърце но не искам да се разделим, и вчера ми заяви че, вече и е все едно дали ще сме заедно и вече не и пукало за мене защото, някой е наговорил някакви глупости по мой адрес и тя вярва на хорското мнение.Постоянно ми нервничи и иска винаги да е на нейното, отстъпвам постоянно но наистина понякога на всеки човек му кипва колкото и спокоен да е.Обичам я много, и искам да променя цялата ни връзка но незнам какво да правя.Както написах малко по горе вече сме 8 месеца и малко заедно и наистина имам чуства към нея и не ми е омръзнала.За секса разнообразявам постоянно колкото мога, но усещам че, първите 5 месеца когато я целуна още първият път по гушата тя ме събличаше и ... така, а сега намалихме секса от тогава по 2-3 пъти максимум на една седмица и дори понякога не правим цяла седмица дори и две.Сега трябва да я излъжа по някакъв начин, да я изведа нещо на кино, вечеря и когато се приберем в къщи да се направя леко на "сърдит" и да и обърна гръб че, да стане магията.Свикнал съм с нея ужастно много дори първите 3 месеца живеехме заедно и всичко си вървеше перфектно.Постоянно си пише с някакви момчета по скайп и по телефона и се обаждат хора които не понасям и я ревнувам много, а и имам доверие, просто ме е страх да не я загубя по някакъв начин защото, според мен няма да си го простя.Обект е на желание от мъжката страна на половете.Та идеята да ми даде някой някакъв съвет как да оправя нещата, не само със секса, а с държанието ни един към друг.Според мен е много рано да се разделяме, а и се обичаме ужастно много, моляви помогнете ми !!!!!!!!

MitkoVoevoda
11-22-2010, 00:54
Може да е в някаква женска криза и да ти се прави на интересна. :( Попитай я защо иска да се разделя с теб ( ако иска де ) и оттам действай както всеки мъж

Wednesday666
11-22-2010, 08:44
Защо не поговориш с нея? При всяка жена има и такива моменти попринцип, и аз съм така - карам се с приятеля си за супер малките неща, а след това като се замисля не съм права, но съм прекалено горда да си го призная и пак държа на своето .. Кажи й всичко, което си написал тук, нека и тя да го знае и да видим как ще реагира, след това ще го мислиш :)

marin4itu
11-22-2010, 08:53
Човек, тя ти е казала, че й е все едно дали ше сте заедно. Пък и по твоя разказ тя не прави нищо, за да се заздрави връзката ви. Не може само ти да полагаш усилия. Страх те е да не я изгубиш, ами ако вече си? Поговори с нея наистина сериозно и не допускай да се стига до шамари, защото явно вие с думи не можете да се разберете, затова се биете.

puppy2
11-22-2010, 10:23
Това какво ти е казала няма никакво значение,думите лъжат понякога.Ако тя не иска да е с теб наистина, то тогава ти ще го разбереш първи,даже да не ти го казва,разбира се и по държанието и и т.н.Имате проблеми сходни на всяка 2ра връзка с мен беше същото първите няколко месеца супер после леки караници,но това е нормално..относно секса е нормално да си омръзвате лека полека,може и малко но все пак...Просто си свикнал да правиш всеки ден секс и даже когато не ти се прави пак искаш,по навик....Ще се оправите ако се обичате

RoSKo0o0
11-22-2010, 12:52
От това, което прочетох, силно се съмнявам, че тя е жената във връзката ви. Нищо лично.

FuckedUp
11-22-2010, 14:10
Еми поговорете си, ама като гледам нещата са на -(минус) - (отиват на зле)

PoRcHeTaTa1
11-22-2010, 15:43
Щом ти е казала че и все едно дали сте заедно...Оставия я !!! Нека да разбере какво е загубила и съма ще те потарси.

mArMaLaDkA
11-22-2010, 16:29
Пише се ужасно, не ужасТно.

Иначе си голям чехльо, ама ти си го знаеш сигурно. Скръцне ти два пъти със зъби и се снишаваш. И за чий? Компромиси се правят, когато знаеш, че от другата страна ще се оцени, а това твоето е... Не мога да го определя даже. Как можеш да позволяваш на МОМИЧЕ да ти бие шамари и то без повод, от чисти комплекси, само 'щото не й изнася, че за първи път не е центъра на Вселената(в случая - на компанията)?

В крайна сметка, ти не си си извоювал нужното уважение от нея. Не очаквай и да го получиш занапред.

b3byl1nka
11-22-2010, 16:51
Човек, тя ти е казала, че й е все едно дали ше сте заедно. Пък и по твоя разказ тя не прави нищо, за да се заздрави връзката ви. Не може само ти да полагаш усилия. Страх те е да не я изгубиш, ами ако вече си? Поговори с нея наистина сериозно и не допускай да се стига до шамари, защото явно вие с думи не можете да се разберете, затова се биете.


+ 1 Щом вярва на хорското мнение, а не се интересува от твоето, значи не те заслужава. ;)

DeVilTerroR
11-22-2010, 20:04
По добре прекрати връзката възможно най-скоро.Щом се е стигнало до такива изрази и кавги рано или късно ще се разделите просто няма смисъл да продължавате.Колкото по скоро толкова по-лесно ще бъде.

marin4itu
11-23-2010, 17:12
Това какво ти е казала няма никакво значение,думите лъжат понякога.Ако тя не иска да е с теб наистина, то тогава ти ще го разбереш първи,даже да не ти го казва,разбира се и по държанието и и т.н.Имате проблеми сходни на всяка 2ра връзка с мен беше същото първите няколко месеца супер после леки караници,но това е нормално..относно секса е нормално да си омръзвате лека полека,може и малко но все пак...Просто си свикнал да правиш всеки ден секс и даже когато не ти се прави пак искаш,по навик....Ще се оправите ако се обичате

Аз не мисля, че ако 2ма човека се обичат, ще спрат да се желаят сексуално, че даже и да им омръзне.

puppy2
11-23-2010, 17:24
Това какво ти е казала няма никакво значение,думите лъжат понякога.Ако тя не иска да е с теб наистина, то тогава ти ще го разбереш първи,даже да не ти го казва,разбира се и по държанието и и т.н.Имате проблеми сходни на всяка 2ра връзка с мен беше същото първите няколко месеца супер после леки караници,но това е нормално..относно секса е нормално да си омръзвате лека полека,може и малко но все пак...Просто си свикнал да правиш всеки ден секс и даже когато не ти се прави пак искаш,по навик....Ще се оправите ако се обичате

Аз не мисля, че ако 2ма човека се обичат, ще спрат да се желаят сексуално, че даже и да им омръзне.

Не съм казал,че ще спрат да се желаят,просто по някога не ти се прави секс и това е,разбираш ли?Винаги с течение на времето секса не е толкова желан,колкото е бил в началото,така да се изразя :-o

marin4itu
11-23-2010, 17:56
Това какво ти е казала няма никакво значение,думите лъжат понякога.Ако тя не иска да е с теб наистина, то тогава ти ще го разбереш първи,даже да не ти го казва,разбира се и по държанието и и т.н.Имате проблеми сходни на всяка 2ра връзка с мен беше същото първите няколко месеца супер после леки караници,но това е нормално..относно секса е нормално да си омръзвате лека полека,може и малко но все пак...Просто си свикнал да правиш всеки ден секс и даже когато не ти се прави пак искаш,по навик....Ще се оправите ако се обичате

Аз не мисля, че ако 2ма човека се обичат, ще спрат да се желаят сексуално, че даже и да им омръзне.

Не съм казал,че ще спрат да се желаят,просто по някога не ти се прави секс и това е,разбираш ли?Винаги с течение на времето секса не е толкова желан,колкото е бил в началото,така да се изразя :-o

Еми според мен така е, когато чувствата охлаждат. Шото аз примерно със сегашния ми приятел сме 7 месеца заедно и отношенията ни са ни супер и си правим секс както в началото, а ние правим много секс. А в други връзки става точно това, за което говориш ти. Охлаждат чувствата, охлаждат и страстите. Но все пак всеки си има мнение. ;)