PDA

View Full Version : Странен...



DIESELvsDoDo
11-22-2010, 02:33
Какъв ви е най-необикновенния и странен секс, който сте правили вкъщи? 8-)

jane_17
11-22-2010, 03:02
странен секс в къщи.. не се сещам... Но в къщата на един мой бивш крака ми се заклещи в леглото (някво на пружина) и беше адския ужас.. той докато разбере, че викането от друго е прерастнало във викане от болка в крака :D

по-странно май беше, веднъж на плажа.. с един приятел.. всичко стартира перфектно... беше такова.. в близките 5минути.. след, което той свърши... и думите му бяха "стига толкова за днес"... стана обу се.. и ме поведе да си ходим :shock:
Бях в шок.. В началото не реагирах... после зададох логичния въпрос "Чакай малко.. че не съм сигурна... ние преди малко какво точно правихме???" :shock: Стана тъпо.. скарахме се... аз си тръгнах демонстративно... и 5мин след случката някой тича по мен на улицата.... спрях се.. беше някакъв непознат, който изтропа, че е бил свидетел на всичко... Аз вметнах, че "то тва е било смешка.. да не се гордее толкова" :D При, което получих подробна информация какво човека е правил докато ни гледа.. и как ако имам нужда от истински мъж.. мога да се обърна към него (беше около 40) :shock:
Любезно му казах да си върви.. но упорития изрод даже ми предложи пари.... :shock: Тук вече се отприщи яростта ми пак... развиках се по средата на улицата.. и започнах да го налагам с чантата.. при което се появиха група чужденци... да проверят как съм.... Докато се усетя... единия вече беше ударил "моя нахалник" и така.. в 4 часа сутринта.. изведнъж цялата алея се оживи.. :D
В крайна сметка всичко завърши нормално... С чужденците още сме си приятели... С "Бързакът" се разделихме... "Нахалника" повече не го видях.
Радвам се разбира се, че успях да си направя нужните изводи от историята... за да никога повече да не изпадам в дори сходна ситуация :-D

Destroyer89
11-22-2010, 09:59
Докато играех Diablo 2. Пробвах се да ги върша и 2те едновременно, но нещо май не ми се получи...Всичко беше добре, докато не стигнах до Бейл...

kiki1991
11-22-2010, 10:30
то беше преди 2 дена..понеже леглото скърцаше станахме прави до вратата и в същото време майка му почука че искаше да влезе:D
направо умрях от срам щот сигорно е чула и някви звуци..добре че чука че иначе...:DDD
иначе винаги е страстен понеже много разнообразяваме ...:)

Converse333
11-22-2010, 15:22
Бяхме у нас, на леглото. А над него има шкафове и моя се държи за тях по едно време само чух как вратичката се откърти.. ;д Добре, че ме дръпна и вратичката не падна на главата ми. 8-) Всичко се развали, ама ние пак си почнахме отначало. :D

Kokoskata
11-25-2010, 14:13
Най-странния ми секс вкъщи беше когато докато се чукахме изведнъж леглото се разглоби от едната страна и пропаднахме на една страна, а той ми вика "Не се притеснявай после ще го оправим, а сега да се оправяме ние"-много силно. А иначе най-странния секс който сме правили беше в кабинков лифт. Който не е пробвал, трябва да пробва. Усещането е страхотно.

bieberlover2
11-28-2010, 22:29
ами начи намазахме се лютеница, резнахме малко сирене и отворихме туршията... правихме го с морков и карфиол...

trol0
11-28-2010, 22:47
С котката на съседката и костенурката !!!!!!! после взех един пъпеш , свърших в него и после го изядох , БЕШЕ МН ЯКОООО!!!!!!

Cucko0
11-29-2010, 12:21
хехее bieberlover2 и trol0 колко сте оригинални;)

Justify
11-29-2010, 12:37
На пазара на Младост 4 в 3 следобяд 8-) Колата ми е фолирана,беше адски надъхващо хората минават и се хилят :lol: :lol: :lol:

Emilen
11-29-2010, 20:57
За мен да не казвам, но комшиите усилват музиката до "макс" и си мислят, че никой не разбира какво правят. Само дето скърцането на леглото ми пробива ушите-предава се отделно от другите звуци, а стенанията на комшийката не може да покрие нито една стерео уредба, която съм чул.
А... ако си пускате музиката силно, докато го правите и си мислите, че ще заблудите родителите си - лъжете се!