PDA

View Full Version : Интернет звезди?



keshasexy
11-22-2010, 08:46
Какво мислите за така наречените Интернет звезди като Михаела и Стамбини според вас в България може ли да станеш известен по този начин? На запад доста хора се прочуват в нета.

Ето една претендентка за короната Мис Интернет, която иска да стане фолк певица:

Фифи Родригес е тинейджърка от Плевен, чието истинско име е Поля. Тя е известна със скандалните си твърдения относно много известни личности. Тя твърди, че е била сваляна от много известен мастит бизнесмен. Мечтата й е да стане поп-фолк певица и в момента събира пари по Интернет и от своите съграждани за операция на бюста (Фифи още е ученичка и не може да си позволи силиконови импланти без спонсор) и колаген в устните. Възхищава се на Златка Райкова, Преслава, Галена, Анрдеа и на Слави Трифонов. Нарича се "най-красивата плевенчанка" и "гордостта на Плевен".

А ето и едно интервю с Поля:

- Здравей, къде те заварвам?
- Току-що се завърнах от пазар. Здрасти.
- Смяташ ли се за известна?
- Донякъде, зависи какво имаш предвид под известна. Може да се каже, че съм доста нашумяла в Интернет.
- Има ли съперничество между трите български интернет звезди - Анита Христова, Златина Савова, Михаела, Стамбини и теб?
- О, не. Няма такова нещо! Всяка една от нас има своята ниша. Въобще, в Интернет има място за всеки. Там всеки може да стане известен. Анита е известна със своята поезия и с това, че е майка на поп-фолк певицата Полина, а Златина е известна със своята пламенна любов към Слави Трифонов и неговото шоу. Аз пък съм известна със скандалността си и с това, че съм се насочила към поп-фолка като поприще.
- Би ли искала да подпишеш договор с "Пайнер"?
- Разбира се, още от много малка си мечтая да стана певица.
- Ти силно критикуваш съвременните течения в поп-фолка, ако станеш певица на какви песни ще залагаш?
- Ще залагам на балади и ритмични парчета, като онези, които се правеха в периода 2001-2004 година. Тогава беше бума на поп-фолка, след това качеството силно спадна. Обаче от "Пайнер" лъжат, че се е повишило. Правят си реклама хората. Няма лошо, само че вече никой не им се връзва. Наградите на Планета ТВ бяха пълен провал. Феновете са недоволни. Аз искам да се заема с нелеката задача да променя лицето на поп-фолка към по-добро.
- Според теб в България има ли почва за виртуални звезди?
- Ти как мислиш? Щом ние с Анита Христова и Златина Савова станахме толкова известни само чрез интернет изобщо не е нужно да се задава този въпрос. Определено интернет звездите имат почва у нас. Даже тепърва започва техния бум. Нищо чудно в близко бъдеще манекенка, избрана от агенция чрез Интернет да спечели Мис България например.

Според мен хора като нея яко се излагат. А еротичната й фотосесия в Импулс е много смешна. Там тя се подвизава с ника qkatamacka1 :-x

iLovePussyJuice
11-22-2010, 18:34
к'ви звезди бе :-D
кои са тия изобщо?

FuckedUp
11-22-2010, 19:48
Are you fuckin' kidding? This is full of bullshit. (който разбира - разбира, няма да превеждам :D )

ThePhantomOfTheOpera
11-23-2010, 12:50
Мечтата й е да стане поп-фолк певица и в момента събира пари по Интернет и от своите съграждани за операция на бюста (Фифи още е ученичка и не може да си позволи силиконови импланти без спонсор) и колаген в устните. Възхищава се на Златка Райкова, Преслава, Галена, Андреа и на Слави Трифонов. Нарича се "най-красивата плевенчанка" и "гордостта на Плевен".


:razz:

psych0
11-23-2010, 17:41
к'ви звезди бе :-D
кои са тия изобщо?

radeberger
11-23-2010, 18:19
Честно казано за първи път ги чувам тея. :D

TheNewReligion
11-23-2010, 19:40
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SuNsEt
11-23-2010, 20:20
Абе аз Михаела я видях миналата година работеше в няква пицария на Попа 8-)

И знам,че живее в съседния квартал...

hotxxmess
11-25-2010, 13:24
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jumbie483
11-25-2010, 14:06
Фифи Родригес е тинейджърка от Плевен, чието истинско име е Поля.
Златка Райкова
Анита Христова
Златина Савова

Тези имена ги чувам за пръв път.

Мнението ми е е от най-добрите, щом се отнася за такива интернет звезди. Преди време, едва когато Михаела и Стамбини се появиха ми беше интересно, но след време видях, че за да станеш известен особено пък в интернет пространството ти трябва най-вече скандална тъпотия и простащина. След това вече спрях да се занимавам и да обръщам внимание на такива глупости.